Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ledr

Christopher Ward - butikowy dżentelmen z aspiracjami

Rekomendowane odpowiedzi

I jak, zadowolony? Jak tam Trident na żywo? Napisz, jak wrażenia z bliska :)


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najdroższy zegarek jaki miałem, więc trudno mi porównać. Jakość wykonania super, bezel bardzo przyjemny, choć wolałbym pełną podziałkę GMT zamiast tego mixa. Dokładność trudno ocenić bo u mnie od czwartku. 38mm to niestety mało na moją rekę, uszy się przeciętnie układają. Napisałem maila do właściciela czy nie dałoby się coś pokombinować z wymianą, i nawet odpisał. Jutro powinienem wiedzieć więcej :) Nawet jeśli się nie uda to i tak zostaje, ma jakiś urok ta kombinacja kolorów - trudno mi to uchwycić badziewnym aparatem ale pierścień jest ciemnozielony. 

W2pIkU6.jpg

Jak widać AR dziwnie na nim działa, choć ten efekt nie przeszkadza mi.Wygląda trochę jak obserwowanie odbicia światła w płytkiej czystej wodzie.

Z paskami nie kombinowałem, bo nie chcę go porysować i uciąć rozmowy. Jak się nie uda to mam dla niego fajne vintage style mesh kupione od QV.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne, trzeba było od razu brać 42mm, nawet na niedużym nadgarstku taka koperta będzie dobrze leżeć - w końcu to sportowy model, a nie garniturowiec! Mnie się podoba jeszcze wersja z czerwonym bezelem :)


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś przez chwilę była oferta -30% na zegarki prawie nowe z prezentacji na jakichś targach. Fajny wybór, cały przekrój oferty od kwarców do własnych mechanizmów. Wymiotło wszystko w ciągu minut :) Na szczęście nie planowałem żadnych zakupów. Mój GMT w drodze do Londynu, jak nic dziwnego się nie stanie będzie wymiana na 42mm (albo 43, bo i taki opis w danych widziałem)  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj odebrałem zamienionego 42(43)mm, na razie super! Przy okazji dobrałem droższy pasek z zapięciem "Bader deployant", które zdecydowanie polecam!

 

 

 

IUnKkxC.jpg

 

1H4zDM0.jpg

 

Skorzystałem z weekendu -25% i z korzystnego cennika w Euro i zamówiłem dodatkową bransoletę i firmową gumę, będzie za ok. tydzień to wrzucę zdjęcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arek, jak ta guma od CW, daje radę? Cały czas eksperymentuję z różnymi paskami do mojego pilota:-)

20150724_134301.jpg


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trident w serwisie, więc guma leży... Jak wróci to opiszę całą przygodę z moim "szybkim świstakiem".

 

Pilot bardzo fajny, ja strasznie choruję na MK2 w wersji DLC. Na szczęście nie stać mnie obecnie na niego.

Edytowane przez arek314

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz coś pecha z tym zegarkiem, jak nie rozmiar to usterka. :-(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@arek314

 

No to twój Trident ma teraz bliźniaka. I młodszego brata też  ;)

Jest kilka modeli Cw, które bardzo lubię. Poprzedni model już miałem i był to jeden z moich ulubuinych EDC. 

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/119406-chistopher-ward-c60-trident/

Sprzedałem go bo powstały nowe plany zegarkowe. Jednak zawsze chętnie zerkałem na nowe wersje.

Niedawno ponownie zacząłem szukać jakiegoś bardziej sportowego zegarka na co dzień. Koniecznie z bransoletą. Poza tym chciałem jeszcze kupić coś podobnego żonie. No i trafiło się. Obniżka na niektóre modele CW.

Przy oferowanych cenach nie było co się zastanawiać. Jako miłośnik jasnych tarcz kliknąłem na zielono-biały  GMT 600 43mm i czerwono-biały Pro 600 38mm  dla drugiej połówki (idealny rozmiar sportowego zegarka dla kobiety, ale i dla meżczyzn może być ). Do obu bransoletę. Z tym, że do GMT całą szczotkowaną (deskdiving B) )

 

DPP_0001_zps6avc8mqp.jpg

 

Uważam, że za tę cenę, nie wspominając o czasowych ofertach, Trident jest jedną z lepszych propozycji. Powtórzę też to co kiedyś pisałem: do tego świetna obsługa klienta.

Potwierdzam również obserwcję Arka. Momentami AR jest dziwny ale zauważyłem, że pojawia się to tylko w niektórych warunkach oświetleniowych. Bardzo mocne małe żródło światła jak np. halogen.

Poza tym: bardzo przyzwoita bransoleta, świetnie wykonana koperta i uwaga po 14h testu późni się o... 1 sek. Wyglada na to, że pobije Kontiki i Tudora HCH.

Edytowane przez PistolPete

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękne zdjęcia i obiekt wdzięczny  :wub:

Mój w naprawie jeszcze dwa tygodnie. Podoba nam się ta sama kombinacja kolorów, więc nie miałem wyboru i czekam. Ja wziąłem inny model bransolety z ekstenderem/mikroustawieniami, bo do tej pory w swoim zegarku zawsze wychodzi odrobinę za lużno lub ścisło. Jak się porysuje to zmatowię elementy błyszczące. 

Pokaż proszę zdjęcia Tridenta żony  :)

 

CWL ogłosił niedawno nowy model:

c5-sq-slm-sbb_1_nf.jpg

c5-sq-slm-sbb_2.jpg

 

Technical
  1. Size : 37 x 37 mm
  2. Height: 8.25 mm
  3. Calibre: Sellita SW210-1
  4. Vibrations: 28,800 vph
  5. Case:316L Stainless steel
  6. Water Resistance: 3 ATM / 30 metres
  7. Strap: 20mm

 

Chętnie bym przyłożył do nadgarstka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękne zdjęcia i obiekt wdzięczny :wub:

Mój w naprawie jeszcze dwa tygodnie. Podoba nam się ta sama kombinacja kolorów, więc nie miałem wyboru i czekam. Ja wziąłem inny model bransolety z ekstenderem/mikroustawieniami, bo do tej pory w swoim zegarku zawsze wychodzi odrobinę za lużno lub ścisło. Jak się porysuje to zmatowię elementy błyszczące.

Pokaż proszę zdjęcia Tridenta żony :)

 

CWL ogłosił niedawno nowy model:

c5-sq-slm-sbb_1_nf.jpg

c5-sq-slm-sbb_2.jpg

Technical

  • Size : 37 x 37 mm
  • Height: 8.25 mm
  • Calibre: Sellita SW210-1
  • Vibrations: 28,800 vph
  • Case:316L Stainless steel
  • Water Resistance: 3 ATM / 30 metres
  • Strap: 20mm

Chętnie bym przyłożył do nadgarstka.

Zdjęcie czerwonego pewnie będę mógł wrzucić dopiero w weekend. Szczotkowana bransoleta też jest z extenderem. Odnośnie nowej kostki, całkiem fajna. Zwłaszcza niebieska. Poczekam na zdjęcia "live" i kto wie... może?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bylem w showroomie w Londynie i musze poweidziec, ze zegarki robia mega wrazenie na zywo. Pod koniec miesiaca bede kupowal Christopher Ward C60 Trident Pro 600 i podziele sie opinia, moze recenzje sie napisze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowości na horyzoncie:

b1e0546dd58a4285757d42b5b52fa53a.jpg00304707ae925275e540ed86a9a54535.jpg8d3da8c6d3d000d719c8087c6e39beb8.jpg

Za tytanowy i jeszcze do tego czarne PVD dziękuję. Chociaż luma na bezelu to duży plus. Chrono może być za to bardzo ciekawe. Edytowane przez PistolPete

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie niewiele wiadomo, tytanowy pewnie będzie w conajmniej dwóch wersjach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nagranie "kosteczki".

 

 

Fajny werk.

 

 

Co myślicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Istvan - dzięki za filmy! Kostka pasuje do ogólnej stylistyki CW i sprawia eleganckie wrażenie, chociaż to nie moja bajka...

C9 od strony mechanizmu fascynujące, nosiłbym chętnie odwrócony tarczą do nagarstka;-)


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

C9, 5-dniowy in-house w takiej cenie, no nieźle!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uff... w końcu tu dotarłem. :D Koledzy, podzielcie się wrażeniami z noszenia Tridenta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Tomku! Trzeba było wcześniej mówić, że Cię CW też interesuje... Akurat Tridenta nie mam, ale koledzy na pewno się odezwą:-) Ja mogę polecić pilota CW.

Pozdrawiam,

Leszek

P.S. Chyba warto poczekać na nowe Tridenty, mają być wkrótce.


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leszku,

 

Mnie wiele zegarków interesuje. ;) Koledzy, których czasem zaczepiam i podpytuje wiedzą. Mam kilka typów na "łyszliście", min. Milsub, a że kucharz ze mnie kiepski i nie potrafię zupy na zegarkach ugotować, a jak coś kupię to już nie mogę się rozstać, kolejne zakupy staram się wycmokać, wychodzić i przekonać się... Właśnie w poszukiwaniu fajnego Milsuba, który ma robić za GADA (łapa mnie już boli od latania w chrono na co dzień ;)) dotarłem tu. Nie ukrywam, że znów Kolega PistolPete, a w zasadzie jego świetne zdjęcia mnie zainspirowały. Najpierw jednak chciałbym zasięgnąć opinii, potem pewnie jak to Krakus (jak mówią złośliwce), poczekać na dobrą cenę. 

 

Pozdrawiam,

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.