Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ledr

Christopher Ward - butikowy dżentelmen z aspiracjami

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Spatz

Nie jestem fanem takiej strategii firmy, wprowadza zamęt na rynku wtórnym..

 

O osobach, które kupiły w regularnych cenach nawet nie wspominam.

Dokladnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem fanem takiej strategii firmy, wprowadza zamęt na rynku wtórnym..

 

O osobach, które kupiły w regularnych cenach nawet nie wspominam.

 

Dokladnie.

 

Klienci kupujący w reg cenie mogą być zniesmaczeni i poczuć się mimo wszystko wykorzystani.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klienci kupujący w reg cenie mogą być zniesmaczeni i poczuć się mimo wszystko wykorzystani.

 

Bez przesady. Powtórzę: czemu zegarki mają być traktowane niż inne towary? Czujesz się zniesmaczony z powodu wyprzedaży w sklepach? Po mojemu dobrze, że ChW robi wyprzedaż, przynajmniej pod płaszczykiem bycia luksusowym nie dobija ekstra "podatku" od niesprzedanego towaru... Inna kwestia, że luksusowy nie oznacza, logiczny czy warty ceny. Byli już tacy mądrale, co rozkładali Rolexa czy Omegę na czynniki pierwsze i sprawdzali ile faktycznie jest warte...

 

Poczytaj sobie forum ChW. Jakoś ludziom nie przeszkadza kupowanie w cenach reg. Owszem, klops się robi jak kupujesz na chwilę... 

 

Odnośnie do cen, to po prostu rynek zweryfikuje. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady. Powtórzę: czemu zegarki mają być traktowane niż inne towary? Czujesz się zniesmaczony z powodu wyprzedaży w sklepach? Po mojemu dobrze, że ChW robi wyprzedaż, przynajmniej pod płaszczykiem bycia luksusowym nie dobija ekstra "podatku" od niesprzedanego towaru... Inna kwestia, że luksusowy nie oznacza, logiczny czy warty ceny. Byli już tacy mądrale, co rozkładali Rolexa czy Omegę na czynniki pierwsze i sprawdzali ile faktycznie jest warte...

 

Poczytaj sobie forum ChW. Jakoś ludziom nie przeszkadza kupowanie w cenach reg. Owszem, klops się robi jak kupujesz na chwilę... 

 

Odnośnie do cen, to po prostu rynek zweryfikuje. 

 

Ktos kto przepłacił moze czuć się zniesmaczony. Ja osobiście nie czuje sie zniesmaczony,  nie przepłaciłem, a wrecz odwrotnie kupilem taniej. Poza tym auto też kupiłem z wyprzedaży rocznika, wczoraj koszule w tchibo z 20 % rabatem. Obserwuje jak sie ceny kształtują. Nie kupuje  ''juz zaraz, bo musze mieć'' i wybieram to co mi się podoba. Jak ostatnio, nie było już chrono, ktory wpadł mi w oko, to nie było. Nie wybrałem z zółtymi akcentami, bo taniej, a mi nie leży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś Tridenta tytanowego? Są na niego jakieś promocje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Spatz

No ciekawy jestem tych chrono. Sam bylem blisko ale cos mi nie do konca pasuje ten projekt... Czekam z niecierpliwoscia na pierwsze zdjecia. Gdyby ktos chcial to moge nawet recenzje napisac vs Glycine Combat Chrono:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ma ktoś Tridenta tytanowego? Są na niego jakieś promocje?

 

Na wcześniejszych stronach masz aktualne kupony, np 100GBP rabatu.

 

No ciekawy jestem tych chrono. Sam bylem blisko ale cos mi nie do konca pasuje ten projekt... Czekam z niecierpliwoscia na pierwsze zdjecia. Gdyby ktos chcial to moge nawet recenzje napisac vs Glycine Combat Chrono:)

Których chrono? Jak chcesz napisać recenzję "VS" nie nosząc obu przynajmniej przez chwilę?

Edytowane przez tts

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady. Powtórzę: czemu zegarki mają być traktowane niż inne towary? Czujesz się zniesmaczony z powodu wyprzedaży w sklepach? Po mojemu dobrze, że ChW robi wyprzedaż, przynajmniej pod płaszczykiem bycia luksusowym nie dobija ekstra "podatku" od niesprzedanego towaru... Inna kwestia, że luksusowy nie oznacza, logiczny czy warty ceny. Byli już tacy mądrale, co rozkładali Rolexa czy Omegę na czynniki pierwsze i sprawdzali ile faktycznie jest warte...

 

Poczytaj sobie forum ChW. Jakoś ludziom nie przeszkadza kupowanie w cenach reg. Owszem, klops się robi jak kupujesz na chwilę...

 

Odnośnie do cen, to po prostu rynek zweryfikuje.

Tak działają firmy modowe sprzedające też bateryjki - co trzy miesiące nowa kolekcja i wyprzedaż poprzedniej (z niewielkim zyskiem). Od firmy zegarkowej (butikowej , dżentelmeńskiej i z aspiracjami ;) ) wymagam trochę więcej. Ciągle wyprzedaże nie robią firmie dobrze właśnie dlatego ze oddalają od poważnych graczy a zbliżają do modówek.. niezasłużenie zbliżają bo to przecież bardzo fajne zegarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tak działają firmy modowe sprzedające też bateryjki - co trzy miesiące nowa kolekcja i wyprzedaż poprzedniej (z niewielkim zyskiem). Od firmy zegarkowej (butikowej , dżentelmeńskiej i z aspiracjami ;) ) wymagam trochę więcej. Ciągle wyprzedaże nie robią firmie dobrze właśnie dlatego ze oddalają od poważnych graczy a zbliżają do modówek.. niezasłużenie zbliżają bo to przecież bardzo fajne zegarki.

 

Ciągłe? Zmieniają logo. Dość mocno zbiegło się ze zmianą z MkI na MkII w czasie. Zobaczymy co się stanie jak skończą.

 

Skoro są producentem i zarazem sprzedawcą, a do tego piszą wprost jaka jest strategia ceny, to jakoś mnie to nie dziwi.

 

Wolę tak, niż syt. w której cenę mamy powiększoną o marżę dla kolejnego pośrednika, a rabaty jak ktoś wynegocjuje w sklepie. Wolę również tak, niż sztuczne utrzymywanie ceny z powodu zobowiązań wobec pośredników. 

 

Jak się przyjrzeć, to inni też tak robią. Nie tak otwarcie, bo sami nie sprzedają bezpośrednio jak ChW, no ale też mają inne ceny i kto inny w tym łańcuszku robi wyprzedaże.

Edytowane przez tts

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Spatz

Czekamy, czekamy :)

 

Na wcześniejszych stronach masz aktualne kupony, np 100GBP rabatu.

 

 

Których chrono? Jak chcesz napisać recenzję "VS" nie nosząc obu przynajmniej przez chwilę?

Normalnie. Zegarek nie rosnie ani nie maleje na nadgarstku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalnie. Zegarek nie rosnie ani nie maleje na nadgarstku ;)

Sprytnie. 

 

Co do tego to taki pewny ost. nie jestem. ;) Zaczynam myśleć o przetestowaniu Tridena w wersji 38.  :ph34r:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tracking nie kłamie to chrono dziś się pojawi :)

No nie załamuj mnie... mój jeszcze nie wysłany! :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spodziewałem się miesiąca na podstawie wcześniejszych zamówień... DHL też się ekspresowo sprawił. Pewnie to dlatego, że moją przesyłkę załatwiała Wera :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cf4b0b60eaf1937316dff1c8b692dfea.jpg

Pasek jest twardy jak cholera. Poza tym pierwsze wrażenie raczej pozytywne. Tylko koronka jakoś fajniej w Syrenie Sport chodzi. Więcej chrono nie mam, więc porównanie ograniczone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spodziewałem się miesiąca na podstawie wcześniejszych zamówień... DHL też się ekspresowo sprawił. Pewnie to dlatego, że moją przesyłkę załatwiała Wera :)

Jak już ochłoniesz, wrzuć zdjęcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już ochłoniesz, wrzuć zdjęcia.

Lepiej zaczekaj aż inni dostaną, ja krzywdzę najładniejsze zegarki :)

Rozmiar jest bardzo "noszalny", na nadgarstku jest jak lżejszy Trident GMT. Koperta zdejmuje trochę z grubości.

66c606d5f40652fff8a1a330ae689193.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

arek314,  bardzo fajne chrono :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Spatz

Zgadza sie. Fajny i przede wszystkim zgrabny zegarek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szatański B) , poza tym pasek zielony  też pasuje, nie robi kontrastu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny! Nie mogę się doczekać mojego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Generalnie nie moja bajka, ale ten całkiem, całkiem wygląda :) A jakąś fajną, miękką brązową skórkę sobie na pewno do tego znajdziesz...

Edytowane przez ledr

Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej zaczekaj aż inni dostaną, ja krzywdzę najładniejsze zegarki :)

Rozmiar jest bardzo "noszalny", na nadgarstku jest jak lżejszy Trident GMT. Koperta zdejmuje trochę z grubości.

 

Kolego, bez zbędnej kokieterii proszę, chyba że pod nickiem kryje się kobieta. ;) 

 

Wygląda dobrze. Niech się nosi!

 

Jakie wrażenia? Jak wyglądają te  aspekty, którymi się zachwycałeś zanim kupiłeś?

 

No i oczywiście, nie oszczędzaj się ze zdjęciami... Inaczej wyjdzie, że ChW Tylko Tridenty robi. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak z dokładnością  Waszych ChW? Nie pytam o to co podają w tej ulotce przy sprzedaży, ale o realne odchylenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.