Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ledr

Christopher Ward - butikowy dżentelmen z aspiracjami

Rekomendowane odpowiedzi

A jeżeli chcesz przykład zegarka z ceramicznym bezelem, koperta 42, szafir, diver - STEINHART OCEAN ONE BLACK wyjdzie z 1890 zł haaa! :P dobra dobra 300m ale kto tam zanurkuje :D

 

Jakość trzeba porównać na żywo. Trident ma dodatkową przewagę, nie jest "homarem" suba.

 

W sumie, sam sobie odpowiedziałeś, vide

 

Steinharta miałem i na pasku tragedia posejdona :D

cokolwiek oznacza "tragedia posejdona" ;)

Edytowane przez tts

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam go na oku ale ta cena Podoba mi się na pasku i bransolecie - takiego zegarka szukam.

 

 

Panowie, dopiero natknąłem się na tą markę, szukam divera i bardzo często porównywane są 3 modele: STEINHART OCEAN ONE czy Squale Atmos czy Ch. Ward. Z tej trójki najdroższy jest Ch. Ward którego nigdy nie miałem w ręku - warto dopłacać ?

 

Steinharta miałem i na pasku tragedia posejdona :D

.

 

Zwróć uwagę, że ta wersja z logo na godzinę 12 już niedostępna.Aktualnie logo na godzinę 9.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem Stenka i miałem Tridenta, odpowiedziałem trzy posty wcześniej :)

Tridenta można porównać z Aquariusem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Ocean 1 i Tridenta.  Pomijając różnice w cenie, na plus w Tridencie: kształt koperty i masa zegarka sprawiają, że zegarek dobrze leży. oraz podoba mi się również to, że po założeniu standardowego paska(nie pogrubionego w uszach),  nie występuje przerwa między paskiem a kopertą tak jak w Ocean 1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowa wyprzedaż u Krzyśka, jest już na stronie.

Kilka Tridentów GMT 38mm, pewnie zwroty. Reszta dla mnie mniej interesująca, choć kostka niczego sobie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kostkę przygarnąłem. Za dwa tygodnie lecę na weselicho, mam nadzieję że zdąży dojść :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem Stenka i miałem Tridenta, odpowiedziałem trzy posty wcześniej :)

Tridenta można porównać z Aquariusem.

Przyjąłem :)

 

Mam Ocean 1 i Tridenta. Pomijając różnice w cenie, na plus w Tridencie: kształt koperty i masa zegarka sprawiają, że zegarek dobrze leży. oraz podoba mi się również to, że po założeniu standardowego paska(nie pogrubionego w uszach), nie występuje przerwa między paskiem a kopertą tak jak w Ocean 1.

Właśnie o tym mówiłem, Steinhart ir nadaje sie do paska, ta przerwa wyglada strasznie :/

 

Nowa wyprzedaż u Krzyśka, jest już na stronie.

Kilka Tridentów GMT 38mm, pewnie zwroty. Reszta dla mnie mniej interesująca, choć kostka niczego sobie..

 

Gdzie niby są te wyprzedaże ?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie było promocji na Trident Pro 600, poczekam :)

 

Póki co kupiłem w śmiesznej cenie zegarek bardziej wizytowy bo takowego nie mam a zawsze chciałem :) zobaczymy jak wyglada jakość o której mówicie, mam nadzieje, że 40mm nie będzie za mało dla 18 cm heh.

 

49eacefdd6a1e072a9987812a66f7d13.jpg

 

Ile średnio trwa wysyłka od nich ?

Edytowane przez gąssi_gąsqi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajne te slimy :)

 

Ktoś chce sprzedać może Tridenta 38? Chętnie kupię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupilem sobie Pulsometr. Nie potrafilem sie powstrzymac. Slaba silna wola :-(

 

Sent from my XT1032 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pro 600 były ale GMT i Chronometer.

Ja tam na oku mam z czarnym bezelem, przyjdzie promocja i czas to kupię :) póki co czekam na Slima :) tak poza tym ma ktoś z Was SLIMLINE ? Niech zarzuci fotką ;) Edytowane przez gąssi_gąsqi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tridenty jeszcze ze starym logo są na eBay i drożeją :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha! A wyprzedaże Tridentów są coraz szybsze. Jeszcze rok temu coś tam się ostawało po paru godzinach, teraz nawet 38 i kwarce schodzą na pniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam na oku mam z czarnym bezelem, przyjdzie promocja i czas to kupię :) póki co czekam na Slima :) tak poza tym ma ktoś z Was SLIMLINE ? Niech zarzuci fotką ;)

Chronometer był z czarnym bezelem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem, obstawiam że te kilka Tridentów to zwroty w ramach programu 60 dni. Dlatego głównie 38mm, tak jak i ja zrobiłem dawno temu jak się okazało że 38mm i 13,7mm grubości tak sobie wyglądają na moim nadgarstku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem, obstawiam że te kilka Tridentów to zwroty w ramach programu 60 dni. Dlatego głównie 38mm, tak jak i ja zrobiłem dawno temu jak się okazało że 38mm i 13,7mm grubości tak sobie wyglądają na moim nadgarstku :)

38 ma 13,7mm grubości? Jaki masz nadgarstek? Masz zdjęcia tej przymiarki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupilem sobie Pulsometr. Nie potrafilem sie powstrzymac. Slaba silna wola :-(

 

Sent from my XT1032 using Tapatalk

Brawo! Też mi się bardzo podoba!

Tak jak pisałem, obstawiam że te kilka Tridentów to zwroty w ramach programu 60 dni. Dlatego głównie 38mm, tak jak i ja zrobiłem dawno temu jak się okazało że 38mm i 13,7mm grubości tak sobie wyglądają na moim nadgarstku :)

Co Wy z tymi teoriami spiskowymi? 38 słabiej idą bo "damskie" nie? ;)  Wszystkie -50% są ze zwrotów? Nie żartujmy. Przeceniają to, co im nie schodzi po prostu.

Ja chętnie przygarnę 38 wszystko jedno jaką. Ma ktoś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ZqaUg6t.jpg

Lepszego nie mam bo szybko odesłałem. Rozmiar jest ok, i pewnie na bransolecie miałby szanse zostać ale...

KqOt8VA.jpg

 

przy moim 18,5 cm nadgarstku trudno było go dopasować. Był za wysoki a jak zapiąłem go ciaśniej to ladował przy górnej części nadgarstka. Wiedziałem że nie da mi spokoju to więc skorzystałem z okazji i wymieniłem na 43mm, który dalej jest ze mną, już będzie 15 miesięcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dank. Jak bardzo optycznie 38 jest mniejszy od 43?

Edytowane przez tts

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupilem sobie Pulsometr. Nie potrafilem sie powstrzymac. Slaba silna wola :-(

 

Sent from my XT1032 using Tapatalk

Uważam że jest genialny. Wrzuć fotki jak dojdzie! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień na rozruch Hamiego wystarczy, czas wrócić do prawdziwego zegarka ;)

7925040_IMAG9746.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.