Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Zegarki i Pasja

zegarkiipasja.pl: Vacheron Constantin - kolekcja Métiers d’Art Savoirs Enluminés

Rekomendowane odpowiedzi

24fae0cf4e190078d5b9896e00870cd9_M.jpg
Zaprezentowana pod koniec marca kolekcja Métiers d’Art Savoirs Enluminés potwierdza kreatywność i nieprzeciętne umiejętności manufaktury Vacheron Constantin nie tylko w zakresie zegarmistrzostwa, ale także w dziedzinie rzemiosła artystycznego. Limitowana seria pięknie wykonanych czasomierzy widocznych na zdjęciu powyżej ograniczona jest zaledwie do 60 egzemplarzy, po 20 sztuk z każdego modelu. Poprzez…


Wyświetl pełny artykuł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie kosmos zachwytu. Jestem trafiony i zatopiony ;). Mam nadzieję, że kiedyś zobaczę na żywo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie kosmos zachwytu. Jestem trafiony i zatopiony ;). Mam nadzieję, że kiedyś zobaczę na żywo.

 

W pełni się zgadzam. Posiadać raczej nigdy nie będę - cena ponad 100 000 Euro - ale chętnie zobaczyłbym na żywo.

 

Mnie też bardzo się podoba, żywe kolory, perfekcyjne wykonanie w każdym detalu i ciekawa forma prezentacji czasu...ciekawy projekt, nieprzeciętne czasomierze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieło sztuki emalierskiej niewątpliwie i jeszcze dyskretny zegarek . Dobrze to współgra ze sobą .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobrze ujęte dzieło sztuki i zegarkowej .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.