Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ladek22

Kalendarz na 2016 rok

Rekomendowane odpowiedzi

Pora ruszać z przygotowaniami do edycji kalendarza na rok 2016. Wstępnie mogę powiedzieć, że planowane są dwie wersje kalendarza czyli biurkowy oraz ścienny. Jak będą wyglądały kalendarze i czy ostatecznie będą dwie wersje, dużo zależy od Was drodzy klubowicze, więc zachęcam do przesyłania zdjęć.

 

Zdjęcia przesyłamy poziome, a rozmiar wiadomo im większy tym lepszy. Myślę, że nie będziecie mieli problemów z robieniem zdjęć w dużej rozdzielczości.

 

W z tym roku, podobnie jak w roku ubiegłym, można przysyłać od 1 do 15 zdjęć. Fotki nadsyłamy do niedzieli 6 września do godz. 23:59.

 

Adres ten co zawsze czyli [email protected] w tytule wiadomości wpisujemy swój login klubowy dokładnie taki jaki mamy czyli np. jeżeli ktoś ma login: K3bZ to w tytule wiadomości wpisuje K3bZ, a nie k3bz co ułatwi podpisywanie zdjęć.

 

Autor wysyłając swoje zdjęcia pozwala KMZiZ na użycie ich w kalendarzu i zrzeka się wszelkich roszczeń za użycie ich w tym projekcie (proszę zapoznać się z wątkiem o kalendarzu 2011)

 

Zapisy na kalendarz biurkowy zrobimy po wakacjach powiedzmy od 6 września, a na razie czekamy na Wasze zdjęcia!


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przysyłajcie fotki do kalendarza 2016 :) 


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super! Jak zawsze coś podeślę;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przysyłajcie zdjęcia do kalendarza na 2016 rok na adres [email protected]


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Letnia pogoda sprzyja robieniu dobrych fotek, bo światło dobre :)


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Letnia pogoda sprzyja robieniu dobrych fotek, bo światło dobre :)

 

 

 

Przysyłajcie zdjęcia do kalendarza na 2016 rok na adres [email protected]


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetnie! Wkrótce podeśle :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przedłużamy termin nadsyłania zdjęć do 20 września. Przysyłajcie fotki na adres [email protected]


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W związku z tym, że nawalił mi komputer termin nadsyłania zdjęć przedłużamy do 4 października. Przysyłajcie fotki na adres [email protected]


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pora uruchomić listę zapisów na kalendarz 2016. Podobnie jak w zeszłym roku będą dwie wersje kalendarza czyli biurkowy i ścienny.

 

Jeśli chcemy zamówić kalendarz biurkowy stawiamy przy liczbie zamówionych egzemplarzy literkę "b", a jeśli chcemy kalendarz ścienny stawiamy literkę "s".

 

Przykład:

 

1. ladek22 - 1b i 2s

 

 

Lista zapisów:

 

1.

2.

3. 

4.

 

Listę tradycyjnie kopiujemy!


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

1. xenocratex - 1b i 1s

2. wujek Mietek - 1b i 1s

3. _ Kwiatek_ - 2b

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie można zobaczyć jakie fotki trafią do kalendarza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będą już projekty do wstawię je tutaj w temacie i będzie można zobaczyć jakie fotki się załapały do obu kalendarzy:-)

 

Ceny takie same jak w zeszłym roku czyli:

33 zł biurkowy

44 zł ścienny

 

Do ceny kalendarza jest wliczony koszt wysyłki!

 

Dla porządku kopiujcie listę zapisów!

 

1. xenocratex - 1b i 1s

2. wujek Mietek - 1b i 1s
3. _ Kwiatek_ - 2b

4. 12xu - 1b

Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. xenocratex - 1b i 1s

2. wujek Mietek - 1b i 1s
3. _ Kwiatek_ - 2b

4. 12xu - 1b
5. jagababa34 - 1b
6. Stach 1b i 1s

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. xenocratex - 1b i 1s

2. wujek Mietek - 1b i 1s
3. _ Kwiatek_ - 2b

4. 12xu - 1b
5. jagababa34 - 1b
6. Stach 1b i 1s
7. Eugeniusz Szwed - 6b i 2s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. xenocratex - 1b i 1s

2. wujek Mietek - 1b i 1s
3. _ Kwiatek_ - 2b

4. 12xu - 1b
5. jagababa34 - 1b
6. Stach 1b i 1s
7. Eugeniusz Szwed - 6b i 2s
8. stalowy - 1b

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny kalendarzy takie same jak w zeszłym roku czyli:

 

33 zł biurkowy

44 zł ścienny

 

Do ceny kalendarza jest wliczony koszt wysyłki!

 

Dla porządku kopiujcie listę zapisów!

 

1. xenocratex - 1b i 1s

2. wujek Mietek - 1b i 1s
3. _ Kwiatek_ - 2b

4. 12xu - 1b
5. jagababa34 - 1b
6. Stach 1b i 1s
7. Eugeniusz Szwed - 6b i 2s
8. stalowy - b

Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. xenocratex - 1b i 1s

2. wujek Mietek - 1b i 1s
3. _ Kwiatek_ - 2b

4. 12xu - 1b
5. jagababa34 - 1b
6. Stach 1b i 1s
7. Eugeniusz Szwed - 6b i 2s
8. stalowy - b

9. lukebor - 1b


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. xenocratex - 1b i 1s

 

2. wujek Mietek - 1b i 1s

3. _ Kwiatek_ - 2b

 

4. 12xu - 1b

 

5. jagababa34 - 1b

6. Stach 1b i 1s

 

7. Eugeniusz Szwed - 6b i 2s

 

8. stalowy - b

 

9. lukebor - 1b

 

10. Zaman - 1b

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez Jan M. Krawczyk
      Koledzy
        Ruszają zapisy na nową edycję Kalendarza Klubowego   Jak poprzednio, planujemy produkcję kalendarza biurkowego oraz ściennego. Kalendarze będą jeszcze lepszej jakości.   Cena kalendarza biurkowego to 39 zł/szt. oraz dodatkowo 12 zł przy wysyłce poza granice kraju.
       
      Cena kalendarza ściennego to 50 zł/szt. oraz dodatkowo 12 zł przy wysyłce poza granice kraju.
        Jak zamówić kalendarz? To trzy proste kroki:   1. Poinformować nas o tym w tym wątku
        2. Wykonać przelew Dane do przelewu: Stowarzyszenie Klub Miłośników Zegarów i Zegarków  00-427 Warszawa ul. Dmochowskiego 4/2   Santander Bank Polska S.A. Nr rachunku: 61 1090 1870 0000 0001 1236 5368   W rubryce tytułem przelewu wpisujecie: Kalendarz, login klubowy, ilość sztuk Przykład: Kalendarz - Jan M. Krawczyk - 1 biurkowy i 2 ścienne   3. Wysłać e-mail z danymi adresowymi Dane do wysyłki proszę przesłać na [email protected] (Uwaga, nowy adres)   W temacie wiadomości, jak powyżej, zastosujcie taki schemat: Kalendarz, login klubowy   Pozdrawiam   Janek
    • Przez ladek22
      Pora ruszać z przygotowaniami do edycji klubowego kalendarza na rok 2024. W tym roku będzie podobnie jak w roku ubiegłym. Zdjęcia będziemy zbierać dwuetapowo. Teraz od 7 maja do 30 czerwca oraz po wakacjach od 1 września do końca października.
       
      Klubowiczu, jeśli robisz zdjęcia swoim zegarkom to ten temat jest dla Ciebie  Twoje fotki może się znaleźć w klubowym kalendarzu na rok 2024! Szczegóły gdzie wysłać zdjęcia znajdziesz niżej!
       
      Zdjęcia przesyłamy poziome, a rozmiar wiadomo im większy tym lepszy. Myślę, że nie będziecie mieli problemów z robieniem zdjęć w dużej rozdzielczości.
      Tradycyjnie planowane są dwie wersje kalendarza czyli biurkowy oraz ścienny.
      Jak będą wyglądały kalendarze i czy ostatecznie będą dwie wersje, dużo zależy od Was drodzy klubowicze, więc zachęcam do przesyłania zdjęć.
       
      W tym roku, podobnie jak w roku ubiegłym, można przysłać od 1 do 15 zdjęć. Fotki nadsyłamy od dziś do 30 czerwca do godz. 23:59.
      Adres ten co zawsze czyli [email protected] w tytule wiadomości wpisujemy swój login klubowy dokładnie taki jaki mamy czyli np. jeżeli ktoś ma login: K3bZ to w tytule wiadomości wpisuje K3bZ, a nie k3bz co ułatwi podpisywanie zdjęć.

      Autor wysyłając swoje zdjęcia pozwala KMZiZ na użycie ich w kalendarzu i zrzeka się wszelkich roszczeń za użycie ich w tym projekcie (proszę zapoznać się z wątkiem o kalendarzu 2011)

      Zapisy na kalendarz biurkowy zrobimy po wakacjach powiedzmy od 20 września, a na razie czekamy na Wasze zdjęcia!
    • Przez Jan M. Krawczyk
      Koledzy
        Ruszają zapisy na nową edycję Kalendarza Klubowego   Jak poprzednio, planujemy produkcję kalendarza biurkowego oraz ściennego. Kalendarze będą jeszcze lepszej jakości. Wszystko zależy od Waszego zainteresowania. Cena kalendarza biurkowego to 39 zł/szt. oraz dodatkowo 12 zł przy wysyłce poza granice kraju.
      Cena kalendarza ściennego to 50 zł/szt. oraz dodatkowo 12 zł przy wysyłce poza granice kraju.
        Jak zamówić kalendarz? To trzy proste kroki:   1. Poinformować nas o tym w tym wątku
        2. Wykonać przelew Dane do przelewu: Stowarzyszenie Klub Miłośników Zegarów i Zegarków  00-427 Warszawa ul. Dmochowskiego 4/2   Santander Bank Polska S.A. Nr rachunku: 61 1090 1870 0000 0001 1236 5368   W rubryce tytułem przelewu wpisujecie: Kalendarz, login klubowy, ilość sztuk Przykład: Kalendarz - Jan M. Krawczyk - 1 biurkowy i 2 ścienne   3. Wysłać e-mail z danymi adresowymi Dane do wysyłki proszę przesłać na [email protected]   W temacie wiadomości, jak powyżej, zastosujcie taki schemat: Kalendarz, login klubowy   Pozdrawiam   Janek
    • Gość MxR
      Przez Gość MxR
      Drodzy Miłośnicy zegarków w Was cała nadzieja.
      Poszukuje zegarka z kalendarzem tzn. chodzi mi głównie aby mi przypominał o wydarzeniach np. fryzjer, spotkanie, zakupy itp. krótkie treści ale zapisane w zegarku.
      25 lat temu posiadałem zegarek Casio z kalkulatorem i taką funkcją żmudnego wpisywania ale był to najlepszy z możliwych zegarków.
      Teraz po prawie ćwierć wieku chciałbym podobny, ale na miarę dwudziestego pierwszego wieku idealnie by było gdyby zczytał informacje z konta/kalendarza google i mi o tym przypominał. Znalazłem zegarek Samsung Galaxy Watch Active SM-R500 ale on musi być na stałe połączony z telefonem. Mi zależy na tym by z telefonu lub komputera wpisać wszystkie przypominacze / zsynchronizować z zegarkiem do pamięci wewnętrznej zegarka i odłączyć telefon / internet WiFi itp. i korzystając z samego zegarka, który o wydarzeniach będzie mi przypominał. (telefon zostaje w domu, a ja jestem poza zasięgiem, a przypomnienia z zegarka będą się pojawiać).
       
      Pozdrawiam
      Marcin
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.