Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

tolor

Omega Speedmaster

Rekomendowane odpowiedzi

Od razu zaznaczam, że dla mnie cena tego zegarka jest kosmiczna i nie zamierzam go kupować, jednak zastanowiła mnie jedna rzecz - czy te dokumenty i pudełka są oryginalne? Wiadomo, że to starszy model Omegi, ale czy nie powinno być czerwonych certyfikatów?

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Sugarocker

A jakis link?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczesniej na olx wisial sporo taniej


OMEGA SEAMASTER 300M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz tez wisi na olx ale jeszcze drożej. Jednak cena nie ma dla mnie znaczenia, bardziej ten zestaw mnie zastanowił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie zestawy się trafiały. Szczególnie z dystrybucji sieci niemieckich lub szwajcarskich jubilerów. Np. H. Spliedt był oficjalnym dystrybutorem Omegi i sprzedawane w ich sieci zegarki miały białe karty, inne pudła, inne karty gwarancyjne. Wszystko było logowane ich brandem w ramach dodatkowej reklamy. Nie zmienia to oczywiście faktu, że zegarki były absolutnie oryginalne i sprzedawane w oficjalnej sieci dealerskiej.

 

Pozdrawiam

Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.