Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Mariusz888

Epos 3401 – recenzja (model w kolorze czarnym i srebrnym)

Rekomendowane odpowiedzi

"Kilkanaście dni temu za sprawą dystrybutora zegarków firmy Epos, trafiły w moje ręce dwie z trzech wersji kolorystycznych modelu 3401, tj. z czarnym oraz srebrnym cyferblatem. W ofercie jest jeszcze wariant z tarczą w kolorze brązowym, jednak jest on w tym przypadku połączony z kopertą pokrytą powłoką PVD w kolorze różowego złota (którą notabene możemy również otrzymać w przypadku czasomierza z czarną tarczą). Model ten uchodzi zresztą za bestseller wśród produktów tej firmy.

 

uż po wprowadzeniu go do oferty, zrobiło się wokół niego spore zamieszanie. Spowodowane było tym, że (jak to zwykle bywa) znaleźli się zarówno przeciwnicy jak i zwolennicy designu, który zaproponowali projektanci. Głośno zrobiło się jednak dlatego, że zaczęto zarzucać temu modelowi zbytnie podobieństwo do modelu Aqua Terra firmy Omega (zwłaszcza po faceliftingu przeprowadzonym po tym jak linia ta otrzymała nowe mechanizmy). Czy wobec tego czasomierz ten udaje Aqua Terrę? Pewną inspirację widać, lecz tak naprawdę są to kompletnie dwa różne zegarki. Po przyjrzeniu się dowolnemu elementowi, szybko dojdziemy do wniosku, że różnice są znaczące."

 

Czytaj całość

 

epos_3401slr_sm-33.jpg

 

epos_3401blk_sm-16.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam własnie wersję z brązową tarczą i kopertą pokrytą powłoką PVD w kolorze różowego złota. Jak dla mnie po prostu rewelacyjny zegarek  :)  Polecam każdemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Recenzja jak zawsze na najwyższym poziomie :) Cóż mogę dodać, piękne wykonanie, dobry mechanizm, nie wygórowana cena :) jest tyle modeli zegarków epos które mi się podobają że aż ciężko wszystkie wymienić :) na pewno będę zbierał pieniążki na model  3401 gdyż pasy genewskie, niebieska luma, 43 mm szerokości to dla mnie ideał :) pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owszem Epos ma sporo fajnych zegarków, ale moim zdaniem 3401 to jeden z najfajnieszych modeli, które są obecnie w ofercie między innymi z powodów które wymieniłeś. :) Sam bym chętnie takiego 3401 zobaczył w swoim rotomacie (i na nadgarstku oczywiście) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 ale moim zdaniem 3401 to jeden z najfajnieszych modeli, które są obecnie w ofercie między innymi z powodów które wymieniłeś.

 

+1. Podpisuję się pod tym. Fajny uniwersalny casual.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I zacząłem sprzedawać zegarki z kolekcji aby kupić jakiegoś Eposa :) jednak współczesny rozmiar Eposów pasuje mi najbardziej :) A Mariusz ja i tak Ci zazdroszczę możliwości obcowania z tak pięknymi zegarkami jakie pokazujesz w swoich testach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I zacząłem sprzedawać zegarki z kolekcji aby kupić jakiegoś Eposa :) jednak współczesny rozmiar Eposów pasuje mi najbardziej :) A Mariusz ja i tak Ci zazdroszczę możliwości obcowania z tak pięknymi zegarkami jakie pokazujesz w swoich testach :)

Dzięki :) Tak - to przyjemna sprawa robić to co się lubi :) Jak tylko zakupisz ten wymarzony, to się nim nie zapomnij pochwalić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mógłbyś zamieścić parę fotek na nadgarstku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki koledze proki1971 stałem się posiadaczem modelu 3332

post-47560-0-69851100-1456443977.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.