Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Deruteze

Prośba o identyfikację czasomierza!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

pomóżcie proszę zidentyfikować ten zegarek. Macie jakiś pomysł?

post-28729-0-64375300-1432579088_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na tani ,szpanerski kwarc.....lub 'noworuska':-)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na tani ,szpanerski kwarc.....lub 'noworuska':-)

Cześć,

mało prawdopodobne żeby to był "tani szpanerski kwarc" facet był w Zarządzie konsorcjum z 5 mld(euro) obrotów rocznie........Też właśnie myślałem że to Breitling  ale nie chciałem nachalnie pytać go osobiście.

Pozdrawiam i dziękii. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

mało prawdopodobne żeby to był "tani szpanerski kwarc" facet był w Zarządzie konsorcjum z 5 mld(euro) obrotów rocznie........Też właśnie myślałem że to Breitling  ale nie chciałem nachalnie pytać go osobiście.

Pozdrawiam i dziękii. :D

To bez znaczenia kim był ten pan...i nijak się to ma do zegarka.

Co do Breitlinga ,a raczej jego nowych produktów,wyglądają jak podróbki samych siebie.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To bez znaczenia kim był ten pan...i nijak się to ma do zegarka.

Co do Breitlinga ,a raczej jego nowych produktów,wyglądają jak podróbki samych siebie.

Być możew masz rację tym bardzie jednak zadam mu pytanie. Choć mocno bym się zdziwił, że facet jeździ q8, a na ręku podróbka ale może masz rację? Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Być możew masz rację tym bardzie jednak zadam mu pytanie. Choć mocno bym się zdziwił, że facet jeździ q8, a na ręku podróbka ale może masz rację? Dzięki

Zle mnie zrozumiałeś,napisałem:

 

Co do Breitlinga ,a raczej jego nowych produktów,wyglądają jak podróbki samych siebie.

 

co znaczy mniej więcej tyle że zegarki tej marki stylistycznie nawiązują do ....bazarowych produktów.

Wyglądają tandetnie,ale do Q 8 pewnie pasuje...blink,blink :)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zle mnie zrozumiałeś,napisałem:

co znaczy mniej więcej tyle że zegarki tej marki stylistycznie nawiązują do ....bazarowych produktów.

Wyglądają tandetnie,ale do Q 8 pewnie pasuje...blink,blink :)

 

cook nie pitol głupot, owszem Breitling miał okres bardziej błyszczących zegarków, jednakże od dwóch-trzech lat Breitling nie zaprezentował żadnej błyszczącej nowości. Ba powiem więcej, firma idzie w drugą stronę, nawet zaprezentowane ostatnio nowe wersje bransolet Proffesional są szczotkowane.Polecam Ci, żebyś czasem przejrzał nowości firmy, choćby nawet na chronos24.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie , Breitling jak wielu innych ma w swojej ofercie i blink-blink i zupełnie inne zegarki

Myślę ,że tak jednostronna ocena jest krzywdząca dla marki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnoszę się do modelu z tego wątku i podobnych stylistycznie produktów Breitlinga...

Ten model bardzo mi się podoba:

Chronoliner_3-630x471.jpg


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ten z wątku na żywo wcale nie jest taki zly :)

 

Potwierdzam, miałem w łapkach, co prawda mesh robi tutaj krecią robotę, ale sam zegarek jest bardzo fajny i w moim zdaniem do blink blink mu daleko. Bardziej do modeli "Chronomat" bym się przyczepił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.