Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

rafix

Maurice Lacroix Miros Diver

Rekomendowane odpowiedzi

Zdaje się, że kolega z forum Mikołaj N. miał wersję z zielonym bezelem ale na gumie i sobie chwalił. Co do ceny się nie wypowiem, to indywidualna sprawa czy za tyle warto czy nie. Ja miałbym chyba opory żeby wydac ponad 3k za ML ale moja opinia nie jest do końca miarodajna bo nie miałem go w rękach.

 

Jak szukasz divera z brązem to rozważ Glycine

 

http://www.glycine.pl/combat-szczegoly-69.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten ml był ostatnio w aparcie za ciut wyższą cenę


OMEGA SEAMASTER 300M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałbym chyba opory żeby wydac ponad 3k za ML

Dlaczego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, dla mnie jakoś ta marka źle mi się kojarzy, może przez to że sprzedawana jest w Aparcie jak Edox czy jakieś Albert Riele i wg mnie ceny są z kosmosu. Ale jak pisze, to takie moje widzi mi się, może gdybym miał to bym zmienił zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdaje się, że kolega z forum Mikołaj N. miał wersję z zielonym bezelem ale na gumie i sobie chwalił. Co do ceny się nie wypowiem, to indywidualna sprawa czy za tyle warto czy nie. Ja miałbym chyba opory żeby wydac ponad 3k za ML ale moja opinia nie jest do końca miarodajna bo nie miałem go w rękach.

 

Jak szukasz divera z brązem to rozważ Glycine

 

http://www.glycine.pl/combat-szczegoly-69.html

No to Glycine też ok. Ogólnie ten ML przypadł mi do gustu, ale ideałem jest dla mnie diver w granacie

Jeszcze taki rozważam ale jest czarny i używany:

http://allegro.pl/oris-diver-date-papiery-box-i5372652547.html

 

 

ten ml był ostatnio w aparcie za ciut wyższą cenę

 

No i jak się prezentował w realu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a no fajny- ciekawy kolor ale nie zakładałem go na rękę


OMEGA SEAMASTER 300M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Ten ML to bardzo fajny i wygodny zegar. Ogólenie dobrze wykonany. Jedyne co mojej strony na "nie" to zapięcie w bransolecie jak w zegarku za 500zł.

Poza tym zdecydowanie wart tych pieniędzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś był moim marzeniem , tzw. "elegancki diver" , wiele razy go mierzyłem i jestem jak najlepszego zdania o tym zegarku.


pozdrawiam, Grzegorz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co zaobserwowałem ML dużo traci na wartości po wyniesieniu z salonu... Miałem ML Pontos Small Second w złocie i jest to zegarek który chcę mieć, jest idealny (sprzedałem go) i na pewno znowu będę go miał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ma dwa ML i uważam , że to świetne zegarki i na pewno nie jest to niższa półka niż Glycine. 

Nie bardzo lubię akurat linię miros, ale ten diver daje radę. Jeśli jesteś zdecydowany

to zadzwoń do atena i na pewno jeszcze coś urwiesz. Fakt że zegarki ML tracą dużo

na wartości (zwłaszcza te z salonu, te z grey market już nie tak bardzo) nie musi być

dla każdego dyskwalifikującą wadą, jeśli kupujesz dla siebie, na zawsze, to nie widzę problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy zegar ale na łapce maławy,zapięcie straszne w Aparcie leży taki czarny lub zielony za lepszą kwotę nie pamiętam koloru ogólnie ciekawa propozycja ma plusy i minusy kwestia do przemyslenia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako tako posiadałęm ten model zarówno czarny z zielonym bezelem dwa razy i raz brązowy. Czarno zielony fajniejszy zdecydowanie. Brązowy na żywo nie powala i jest kłopotliwy w tym by go do czegoś założyć. Poprostu jest to kolor sraczki :/

 

Ale czarno - zielony - bajeczka. Gdybym trafił jeszcze raz nówkę za +/- 2500 to w ciemno bym kupił. Więcej już bym nie dał a to dlatego że niezbędny do tego zegarka jest kauczuk z zapięciem od wersji kwarcowej. Dopiero na nim widać piękne uszy i cały urok koperty, ale pasek kosztuje ponad 1100zł z apięciem. Na bransolecie to się jakoś rozmywa a jest też ona dość cienka i mało fajna.

 

Ogólnie świetny i bajecznie wykonany zegarek któremu w tej dziedzinie niejedna Omega nie podskoczy :) Praca bezela bajkowa a rozmiar idealny.

Ino nie brązowy... :/

 

Tu masz fotki moich w różnej kombinacji:

 

PB070540.jpg

 

P2240089.jpg

 

P3280108.jpg

 

P3280089.jpg

 

P4010212.jpg

 

WP_20140112_020.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi. Zielony na gumie rzeczywiście mega. Muszę skoczyć do Apartu obejrzeć go na żywo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ktoś to podrabia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ten konkrety model ktoś podrabia (jak nie to dobrze :) ) ale ogólnie ML podrabiają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.