Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Doktormistrz

Przywitanie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów

Jestem młodym mężczyzną, chce kupić sobie zegarek i myśle że to forum pomoże mi to zrobić z głową. Już znalazłem tutaj sporo cennych informacji; troche się zawiodłem że przez tydzień mogę pisać tylko tutaj, ale cóż tydzień więcej na oglądanie i rozkminianie zegarków :).

Kiedyś jak byłem dzieciakiem to miałem jakiś zegarek bodajże z diabłem tasmańskim ( chyba swatch) ;) Potem wylądował w szafce. W trakcie studiów dostałem od rodziców całkiem przyzwoitą certine, ale wtedy jeszcze do niej nie dojrzałem i nawet nie pamiętam jej losów...

Ostatnio łapie się co chwila na tym, że przydałby mi się zegarek zarówno w pracy jak i poza. Wyjmowanie telefonu co chwile jest niepraktyczne, a czasami niemożliwe. Często też chce odpocząć od telefonu. Mówi się, że będąc cały czas "pod telefonem" jesteśmy jak służący czekający aż Pan nas wezwie.

Mam nadzieje, że otrzymam tutaj dobre rady i fachową pomoc, a tymczasem pobuszuje na forum :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj młody mężczyzno. Jakoś osobiście podoba mi się gdy młodzi ludzie zaczynają pytać o zegarki. Nie czasomierze lecz zegarki. Pomyśl ile chciałbyś przeznaczyć na swój zegarek, poszperaj po katalogach, nawet tych droższych i wytypuj to co Ci się podoba. Coś się dobierze w zamierzonym budżecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.