Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

wojtek3100

Poszukiwany bezel do Casio DW 5200

Rekomendowane odpowiedzi

Spytaj w Zibi. Mi się udało do G9300 zamówić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej nikłe szanse, ten model nie jest już produkowany od kilkunastu lat, podobnie jak dw-5600c, kupno nowego bezela graniczy z cudem o ile w ogóle ktoś takowy posiada. Są jakieś brazylijskie zamienniki niby ale nie bardzo wiem gdzie ich szukać..


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie mam takich vintage sprzętów, ale użytkownicy na WUS zamawiają zamienniki od dostawcy z Brazylii, który zwinął biznes na ebayu i jest obecny na facebook i jest tam do niego kontakt via mail.

 

Available : REPLACEMENT BEZELS FOR CASIO G-SHOCKS DW-5600C GOLD AND SILVER

PRICE $27,50 for the set (Black silicone strap + bezel) Shipping included

FITS ALSO DW-5000C / WW-5100C / DW-5200C / WW-5300C / DW-5600C / DW-5800C

THESE ARE ALTERNATIVE REPLACEMENT PARTS, WHICH WILL FIT PERFECTLY IN YOUR VINTAGE CASIO WATCH. JUST FOR LISTED MODELS, ALL OF THEM WITH A SCREW BACK CASE.

 

https://www.facebook.com/pages/watchesbr/1412801452326384?sk=timeline

 

email: [email protected] 

 

Te bezele nie wyglądają imho tak dobrze, jak oryginalne, ale cóż, nie ma innej alternatywy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W brazylijskim napisy mają inną czcionkę i napis g-shock jest delikatnie przekrzywiny, natomiast sam bezel jest ok.

Wolałbym oryginał ale... wiadomo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolę brazylijski bezel na moim dw 5600c niż gołą kopertę.Wcale nie są takie złe te zamienniki.


GW 9110 , DW 5600c 901 , GW 9400 1er , DW 9052 1659 , GS 1050 B , GS 1150 , Casio 31 QR-12 ,GS 1200 B , DW 9000 1659 , Atlantic Worldmaster ,Tissot Antimagnetique , Zenith 28800 ,Orient patelnia, Orient tristar , Orient Ray 2 blue , DW 6900 x 2 , Orient Chrono Ace , Orient quartz ,Orient Triton I .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można też spróbować zrobić samemu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Laryngoskop >>> Bezele są ok(nie mam zastrzeżeń) ale sam napis G... mógłby być lepszy.

Dobrze, że są.

 

Cykacz >>> Jak zrobić samemu bezel?

drukarka 3d?

Jak masz sposób, chętnie spróbuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy to "niebawem"?

Chętnie bym sobie zrobił do 5300.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy to "niebawem"?

Chętnie bym sobie zrobił do 5300.

 

A ja do 6800 :) Dostanie go graniczy z cudem, a całe zegarki sprzedają zwykle bez albo z rozpadającym się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już sobie kombinowałem z czego i jak to zrobić. Mam kumpla, który robi świetne laminaty/kompozyty włókno szklane/węglowe - wyglądają lepiej od fabrycznych, technologia teraz taka, że wyjmuje z formy pomalowane już i gotowe do użycia laminaty. Tylko babrania od cholery i skala ciut mniejsza (robi modele szybowców) ale trwałość byłaby niemalże wieczysta. No i nie do założenia bez zdejmowania przycisków.

 

Poczekamy, co Cykacz napisze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.