Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

vipp2

Jakiego Gshocka wave, solar polecacie?

Rekomendowane odpowiedzi

I dodajcie jeszcze koledze, ze gw7900 na zywo wyglada milion razy lepiej niz na fotach. To jeden z tych modeli, ktore na zdjeciach traca caly urok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak zwykłe G-7900 - nie podobał mi się dopóki go nie założyłem :)

 

Ja mam pytanie odnośnie tego białego GW-6900 - to jest biały mat? Nie lakierowany w sensie bezel i pasek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, na fotach tak wygląda, ale wolałem się upewnić. Znakiem tego pięknie będzie się farbował na dowolny kolor. Kusi....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest G-8900 bez waveceptora. Model z radiem i solarem tylko JDM jest chyba

 

EDIT: swego czasu jeden gość na allegro miał aukcje, na która prawie się sam nie skusiłem, bo pisał o GW, a fotki miał pomieszane z G 8900

 

EDIT2 :) sorki na dole jest GW-7900 - dobra zmyłka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta aukcja dotyczy GW-7900NV tylko miniaturka coś im się pomyliła i dali od GR-8900NV


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbuje sie przekonać i patrzę na te śrubki ale nie mogę choćbym bardzo chciał :-) a jakby zrezygnować z wave to warto brać g9300 ?

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto:):):) mudman to mudman:):) no chyba ze poszukasz gw9300^^ mam oba i polecam. Chyba, ze dopadniesz gdzies gw9000:) wszystkie mega wygodne i piekne.

 

P.s. na swiss.com.pl masz promo na gw6900 kanarka. Obledny zegar w oblednej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem ciekawy model gb-x6900. Właściwie po co wave skoro w tym przypadku godzina jest synchronizowana z telefonem :-) ktoś ma ten model ? Jestem ciekawy ile wytrzymuje bateria przy aktywnym Bluetooth.

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie z czym synchronizuje się telefon? :)

 

Ten model nie ma też solara o ile mnie pamięć nie myli, a zatem nie ma dwóch podstawowych funkcji, których szukasz :) To inna filozofia. GW to zegarek bezobsługowy - robisz setup i używasz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do gbx to podają ze 2 lata gdzie w gdx jest ta sama bateria i ma wytrzymać 10 lat ale to dane od producenta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze pytanie - gw6900 jest dużo mniejsze od dw x6900??

 

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja:) w kolorze niebieskim. Polecam serdecznie, kolor zamiata, podswietlenie obled, negatyw bardzo ciekawy. Rozmiarowo jak gdx czyli wieksza wersja dw6900.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze pytanie - gw6900 jest dużo mniejsze od dw x6900??

 

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

 

Nie ma takiego modelu jak DW-X6900.. Jeśli chodzi Ci o GD-X6900 to różnica między GW-6900 jest około 4mm. 

 

GW-6900   53.2 x 50.0  x 17.7mm 

GDX-6900 57.5 x 53.9 x 20.4mm

DW-6900 53.2 x 50.0 x 16.3mm


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja także polecam gb-x6900, bardzo fajny zegar, czas synchronizuje się z telefonem i w praktyce jest różnica jednej sekundy względem G z WC. Czas wyświetlany w każdej funkcji, timer ustawiany co do sekundy. Sam bluetooth trochę rozczarowuje ale to nie jest klasyczny SmartWatch. Swego czasu ostro katowałem BT (włączone całymi dniami) żeby sprawdzić wszystko w tym zegarku w praktyce ale nie jest to mój jedyny G więc chyba przeżyje więcej niż dwa lata na baterii. Solara brakuje stanowczo szczególnie, że są edifice'y z BT i TS więc tu też mogli połączyć te technologie.


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GitBit dzięki :) świetna aplikacja, właśnie pobrałem i zrobiłem synchronizację. Super :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie ogólnie bo zastanawiam się nad kolorem białym... Szybko się robi żółty albo pojawiają się inne przebarwienia?

 

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od użytkowania ale nosząc go teraz, w sensie w okresie zimowym, gdzie zegarek będzie mieć częsty kontakt z bluzami kurtkami to raczej szybko. sam mam żółtego kanarka GW-6900 i jak na razie siedzi w klatce i czeka do lata  ;)


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od użytkowania ale nosząc go teraz, w sensie w okresie zimowym, gdzie zegarek będzie mieć częsty kontakt z bluzami kurtkami to raczej szybko. sam mam żółtego kanarka GW-6900 i jak na razie siedzi w klatce i czeka do lata ;)

Czyli raczej jako 8 zegarek na lato a nie coś z czym pójdę na rower, siłownię i basen...

 

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.