Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Admof

MDV 106 na bransolecie

Rekomendowane odpowiedzi

Dokupiłem sobie ostatnią na stanie bransoletę do mojego diverka od Casio w krainie czasu i jaram się jak głupi, po wymianie paska z tworzywa to jak nowy zegarek normalnie. :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dokładnie na odwrót. Bransoletęz mdv-300 (niebieska tarcza) zamieniłem na niebieski, nurkowy silikon. Ale banan na pysku pewnie mam taki jak Ty:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko, że to nie LOLEX...  :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niewiele brakuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lupkę zawsze można dokleić  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...tylko ten brak wskazówki z Mercedesem...  :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkopię temat. Admof, jak spisuje się bransoleta do MDV 106? Niedawno kupiłem ten zegarek na gumowym pasku. W krainie czasu mogą sprowadzić (59 zł z wysyłką). Wiem, że to nie są pełne ogniwa, jednak jestem przyzwyczajony do bransolet i nie wiem, czy przekonam się do paska gumowego. Dobre opinie w takich zegarkach zbiera shark mesh, ale cięcie stalowych oczek to chyba nie dla mnie. Do fanów NATO też nie należę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkąd kupiłem fajną gumę Bonneto Cinturini to bransoleta czeka na lepsze czasy, generalnie nawet wygodna tylko maskownice powyginałem i mi dzwonią ;D Warta jest tyle co kosztuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.