Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

wojtaz165

casio ghock w cenie 300-400zl

Rekomendowane odpowiedzi

witam

jakiego g-shocka polecilibyscie w cenie podanej w/w temacie ? 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze by było, gdybyś podał trochę więcej szczegółów, np. wielkość, nowy/używany, jaki wyświetlacz (negatyw/pozytyw). Do 400 PLN można kupić i klasyczne, małe DW-5600 (lub jakieś jego pochodne) czy G-7700 i dość sporych rozmiarów GD-350 lub G-8900.


Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na allegro można od trzystu celować jeszcze m.in. W Gulfmana, Mudmana czy GA-100 u seqndus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze by było, gdybyś podał trochę więcej szczegółów, np. wielkość, nowy/używany, jaki wyświetlacz (negatyw/pozytyw). Do 400 PLN można kupić i klasyczne, małe DW-5600 (lub jakieś jego pochodne) czy G-7700 i dość sporych rozmiarów GD-350 lub G-8900.

 tylko i wylacznie nowy, wyswietlacz - nie mam w ogole pojecia o co chodzi, jestem typowym laikiem, bardziej cos w stylu dwoch ostatnich 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozytywny wyświetlacz to czarne cyfry na jasnym tle, negatyw ma na odwrót (G-7700 to pozytyw, G-7710 negatyw). Te dwa ostatnie, o których wspominasz to jedne z większych G. Obydwa użytkowałem i moim zdaniem są raczej na większe nadgarstki, tak powyżej 18 cm w obwodzie. Nie wiem z jakich okolic jesteś ale jak masz możliwość to zawsze lepiej przymierzyć w jakimś salonie. Z większych zegarków to są też GD-100, GA-150 czy wspomniany przez Admofa GA-100.


Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

G-7700, smiało możesz brać,mam polecam ;) albo gulfa lub mud'a lub dw-5600 do wyboru do koloru wybierz tego który się Tobie podoba.

a to mój kompan :)
post-64980-0-42614900-1435869651_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozytywny wyświetlacz to czarne cyfry na jasnym tle, negatyw ma na odwrót (G-7700 to pozytyw, G-7710 negatyw). Te dwa ostatnie, o których wspominasz to jedne z większych G. Obydwa użytkowałem i moim zdaniem są raczej na większe nadgarstki, tak powyżej 18 cm w obwodzie. Nie wiem z jakich okolic jesteś ale jak masz możliwość to zawsze lepiej przymierzyć w jakimś salonie. Z większych zegarków to są też GD-100, GA-150 czy wspomniany przez Admofa GA-100.

ok dzieki za wyjasnienie. w nadgarstku mam ok 19 takze mysle ze bedzie ok 

a co sadzicie o tym zegarku ? http://allegro.pl/meski-zegarek-casio-gr-8900a-1-g-shock-200m-sklep-i5485094782.html

akurat przegladalem allegro i wpadl mi w oko 

czy jest to oryginal czy jakas podroba ? 

i jeszcze jedno pytanko czy rozni sie ten zegarek od w/w http://allegro.pl/zegarek-meski-casio-gr-8900a-1er-g-shock-200-m-i5272772643.html? w opisie dodatkowo ER 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem model g-8900, wymiarowo dokładnie to samo i myślę, że do Twojego nadgarstka będzie dobrze pasował. Zegarki na podanych aukcjach nie różnią się niczym. Ta końcowa część oznaczenia nie dotyczy tyle modelu co przeznaczenia. Jak jest końcówka ER to znaczy, że pochodzi z partii przeznaczonej na rynek europejski.


Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem model g-8900, wymiarowo dokładnie to samo i myślę, że do Twojego nadgarstka będzie dobrze pasował. Zegarki na podanych aukcjach nie różnią się niczym. Ta końcowa część oznaczenia nie dotyczy tyle modelu co przeznaczenia. Jak jest końcówka ER to znaczy, że pochodzi z partii przeznaczonej na rynek europejski.

ok czyli mozna brac tak ? i nie jest to podroba ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście z żadnym z tych sprzedających do czynienia nie miałem, ale na zdjęciach są oryginalne zegarki. Jeden sprzedający ma ponad 3 tysiące pozytywów, a drugi ponad 30 tysięcy. Wiec myślę, że możesz spokojnie kupować. Poza tym będziesz miał 14 dni na zwrot bez podania przyczyny.


Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.