Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

blackmoore

Grubość paska do Stowa Flieger

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

 

od niedawna jestem posiadaczem Stowy Fliegera, zegarek jest na fabrycznym czarnym pasku z nitami. Wygląda to fajnie, ale na mój gust bardziej odpowiedni będzie czarny, skórzany pasek z białymi przeszyciami i takiego paska szukam.

Pojawia się kwestia grubości - początkowo szukałem dość gubych pasków, znalazłem całkiem fajny 5 mm. Fabryczny pasek ma ok 3 mm. Mam wątpliwości czy te 5 mm to nie będzie za dużo do tego zegarka? Prosiłbym o opinie posiadaczy Fliegerów ewentualnie poparte jakimiś zdjęciami - będę niezmiernie wdzięczny :)

A jak przyjdzie nowy pasek i znajde chwilę to postaram się wrzucić kilka zdjęć w dziale galeria :)

 

Pozdrawiam!

Krzysiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fliegera nosiłem na pasku old style Stowy, który ma właśnie ok. 5 mm.

Moim zdaniem leży i wygląda świetnie, lepiej niż na fabrycznym 3 mm, którego też miałem.

 

24xhrlt.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serdeczne dzieki za odpowiedź :) naprawdę ladnie się komponuje pasek na tym zdjęciu - przekonuje mnie to, biorę pasek czarny 5 mm grubości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze się nosił na Hirsh Liberty. To gruby pach. Zdjęć niestety nie mam.


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze się nosił na Hirsh Liberty. To gruby pach. Zdjęć niestety nie mam.

 

Dzięki, pasek już kupiony :) nad tym Hirshem też się zastanawiałem, ostateczne wybrałem trochę inny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.