Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość

weźcie mi powiedzcie..

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

niedawno prawie wygrałem ten zegarek (zapomniałem że aukcja kończy się o takiej a nie innej godzinie :/) czy dobrze się stało że go nie kupiłem? jak tam jego cena do jakości? nie wiem, czy estana to nie wirtualna marka? dzięki jeśli ktoś coś powie na ten temat http://allegro.pl/item161342638_masywny_ch...stana_od_1.html kurd.e chyba się sfrajerzyłem, co? proszę albo mnie pocieszcie albo dobijcie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość feleksc
sfrajerzyłem, co? proszę albo mnie pocieszcie albo dobijcie..

 

ja tam bym Ci zabrał klawiature

:twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
sfrajerzyłem, co? proszę albo mnie pocieszcie albo dobijcie..

 

ja tam bym Ci zabrał klawiature

:twisted:

jak byś zabrał to zabierz, albo nie pisz takich rzeczy, ok? masz jakiś problem człowieku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość feleksc

nie dość że zapieprzasz kurde zamiast czytac se,

to jeszcze nie znasz sie na żartach

(a taki fajny kawał opowiedziałes niedawno :wink: )

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale się kolega rozpisał. Trzeba mu chyba zabrać tą klawiaturę. :)


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A odnośnie aukcji, to wszystko zalezy jak na to patrzeć. Estana nie jest marka wirtualną. Wystepuje w salonach. Niestety tylko w Niemczech. Działa na razie lokalnie. MA 7 lat tradycji :). Wydaje mi , sie, ze przeszkoda w rozwoju jest brak kapitału. Cena detaliczna tego modelu to ok. 230 EUR więc jak na chronograf ISA z fabryki szwajcarskiej nie jest to cena jakoś wygórowana. Z serwisem nie ma problemu. Czesci przychodza na czas wiec Krug Baumen to nie jest :). A tak generalnie to takie sobie zegarki. Kwarcowe są składane w Niemczech. Automaty niestety tak jak podobnej firmy Uhr Kraft (jest w starej piramidzie :) ) w Azji. Ja osobiście wolałbym zdecydowanie Adriaticę niż Estanę, ale Estane niż Timexa czy Q&Q. Z timexem mam fatalne doświadczenia.


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pisał Galeona wcześniej odnośnie typu posiadania zegarka to nie powinien żałować. Adriaticę od Mirka by już znalazł w tych granicach. Mechaniczną 8) A cena za tą Estanę cena była w sam raz, moim zdaniem to żadna szczególna okazja, więc nie dobijam :)


Radek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pcstud

ale na taka zlota kete polecialyby wszystkie panny ze wsi, a ktora sie obejrzy za byle mechaniczna Adratica :) brakuje tylko brylancikow na tarczy i pewnie dlatego taka niska cena :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
ale na taka zlota kete polecialyby wszystkie panny ze wsi, a ktora sie obejrzy za byle mechaniczna Adratica :) brakuje tylko brylancikow na tarczy i pewnie dlatego taka niska cena :twisted:
fajny fajny :). a na zdjęciach wygląda jakby był wytoczony z rudy złota.trochę mi go szkoda, bo jak powiedziałeś poleciałyby na niego wszystkie panny ze wsi.. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.