Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

andrzejb

Zmiana regulaminu sprzedam ze względu na "niemożność " techniczna

Rekomendowane odpowiedzi

A wiec tapatalk nie ma opcji( przy edycji post"a w zakładce sprzedam ) zmiany tytułu ... Jedyne co można zrobić to zmienić treść -Nie tytuł ..

 

Jest to możliwe przy edycji "zaawansowanej " czy pełnej z poziomu PC

 

Zakładam ze jest to jakaś niemożność tapatalka dlatego sugeruje zmienić zapis w regulaminie aby zmiana tematy po sprzedaniu czy zakończeniu sprzedaży nie była wymagana a jedynie usunięcie treści (np)


---------------------------------------------------

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co? Mod ma co chwilę oglądać każdą ofertę?

Można wyedytować nie uźywając Tapatalk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w czymś się komuś poprzewracało ... i nie jest to Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja za to chciałbym aby regulamin w dziale sprzedam był bardziej egzekwowany przez Modów, wiem że trudno aby sprawdzali każdą aukcję ale nie ma innej możliwości aby wyeliminować handlarzy z naszego bazarku który ma być w założeniu dla pasjonatów, a krew mnie zalewa gdy widzę zegarek kupiony na allegro tydzień temu i sprzedawany u nas za dwa razy większą kwotę bezczelnie kopiując bzdurny opis który wprowadza w błąd mam nadzieje że nie celowo bo to już było by zwykłe kur....stwo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zwykłe kur....stwo 

powiedzmy wprost - jest tego na tym bazarku więcej niż Ci się wydaje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiec tapatalk nie ma opcji( przy edycji post"a w zakładce sprzedam ) zmiany tytułu ... Jedyne co można zrobić to zmienić treść -Nie tytuł ..

Jest to możliwe przy edycji "zaawansowanej " czy pełnej z poziomu PC

Zakładam ze jest to jakaś niemożność tapatalka dlatego sugeruje zmienić zapis w regulaminie aby zmiana tematy po sprzedaniu czy zakończeniu sprzedaży nie była wymagana a jedynie usunięcie treści (np)

Sugeruję zmienić sprzęt lub zaprzestać sprzedaży.

 

P.S Mam czytać każdą ofertę od a do z bo ktoś ma iPhona ?

Wolne zarty.:-)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz Dąbrowski

Jak tak bardzo, zależy na sprzedaży zegarków przez telefon to wystarczy skorzystać z przeglądarki - bez problemu da się przez nią zmienić tytuł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelo

Jak widze temat o bazarku to chce mi sie....  :lol:  :lol:  :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelo

Ja za to chciałbym aby regulamin w dziale sprzedam był bardziej egzekwowany przez Modów, wiem że trudno aby sprawdzali każdą aukcję ale nie ma innej możliwości aby wyeliminować handlarzy z naszego bazarku który ma być w założeniu dla pasjonatów, a krew mnie zalewa gdy widzę zegarek kupiony na allegro tydzień temu i sprzedawany u nas za dwa razy większą kwotę bezczelnie kopiując bzdurny opis który wprowadza w błąd mam nadzieje że nie celowo bo to już było by zwykłe kur....stwo 

 

powiedzmy wprost - jest tego na tym bazarku więcej niż Ci się wydaje

Kiedys o tym mowilem, to nazwano mnie komunista  :D

wiec sie nie wpowiadam, bo boje sie krytyki  :lol:  :lol:  :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiec tapatalk nie ma opcji( przy edycji post"a w zakładce sprzedam ) zmiany tytułu ... Jedyne co można zrobić to zmienić treść -Nie tytuł ..

 

Jest to możliwe przy edycji "zaawansowanej " czy pełnej z poziomu PC

 

Zakładam ze jest to jakaś niemożność tapatalka dlatego sugeruje zmienić zapis w regulaminie aby zmiana tematy po sprzedaniu czy zakończeniu sprzedaży nie była wymagana a jedynie usunięcie treści (np)

 A więc sugeruję usunięcie możliwości korzystania z tej nakładki na forum. Dlaczego przeglądający forum mają być robieni w konia wchodząc w tematy z usuniętą treścią? Szanujesz innych? Siądź za komputerem albo smartfonem z normalną przeglądarką.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mi kiedys na forum powiedział bym nie obrazał Jego iphona bo.....jest Jego przyjacielem:-)

Znaczy iphon.....


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sie grubo zrobiło - proste pytanie a tu burza ... Można zamknąć ten temat ....nie chciałem urazić jaśnie wielmoznych Panów tak głupia sugestia ...


---------------------------------------------------

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sie grubo zrobiło - proste pytanie a tu burza ... Można zamknąć ten temat ....nie chciałem urazić jaśnie wielmoznych Panów tak głupia sugestia ...

Kup sobie 'jasnie wielmozny " komputer-taka mądra sugestia.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelo

To nie jest glupia sugesita.. ale istnieje mozliwosc edycji, bez przymusu zmiany czegokolwiek...

Domyslam sie czemu zalozyles ten temat...

I tak powiniens sie cieszyc, ze niedostales bana... wystarczyl jeden plusik pod zapytaniem ,,Pajeczaka,, :)

 

Prosze o stosowanie sie do regulaminu i nie pisanie tekstow typu ,,realizaja nie koszowac..,,  

 

nawet jak niema to  sluzyc... hmm... to po co oznajmiac calemu swiatu ,,moze sprzedalem,,?

jak ktos bedzie zainteresowany, to mozna oznajmic to na pw..

 

pozdrawiam a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reasumując:

-Jeśli z aplikacji Taptalk nie można edytować tytułu, należy skorzystać z wersji na komputer lub zrezygnować z wymagającej poprawek aplikacji. Wadliwość Taptalka nie zwalnia z obowiązku zmiany tytułu oferty na "KOSZ".

-Moderatorzy dołożą wszelkich starań, aby bazarek był miejscem chętnie uczęszczanym przez Forumowiczów, wolnym od wszelakich oszustów/naciągaczy etc.

 

 

Tyle w temacie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.