Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

dominikhandke

SEIKO SKS421P1 KWARC czy jakis automat na bransolecie ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

 

Szukam jakiegoś fajnego zegarka na bransolecie żeby ładnie się prezentował na moim nadgarstku :D

Nie bardzo wiem czy automat czy kwarc.

Używam zegarek bardziej jako wyjściowy na weekendy :)

 

Miałem Orienta Ray i mega mi sie podobał i nei wiem czy do niego nie wrocic. Meczyło mnie tylko troche to nakrecanie go cały czas ;/

 

I tak znalazlem takiego SEIKO SKS421P1 :)

 

Milo jak bedzie miał datownik, sportowo elegancki wyglad i wodoszczelnosc 100 lub 200 ;D aczkolwiek nie pływam z zegarkiem :)

 

Bardzo mi sie podoba CERTINA DS FRIST CERAMIC kwarc ale to nie ten pułap cenowy ;(

 

Już mam mętlik SEIKO, ORIENT, CITIZEN, CASIO Edifice czy cos innego... ? :/ Automat czy kwarc ?

 

Co byście polecili ? :)

 

Dzieki WIELKIE za Wasze opinie i propozycje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę nic złego w kwacowym Seiko czy Citizenie jeśli bedziesz używał tylko od czasu do czasu zegarka to bateryjka Seiko czy naprzykład eco-drive Citizena jest lepszym wyborem (takie moje zdanie), bierzesz zakładasz i po sprawie nie trzeba ustawiać godziny,daty.Oczywiscie jak chces zjakiegoś automata to nie ma się co zastanawiać. Ten Seiko fajny ale chyba on ma bransoletę ze zwijanch ogniw więc słabo.Nie podałeś jeszcze jak kwota?

popatrz na inne chrono Seiko np:

SNDC33

SNDF85

lub

Citizen Nighthawk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orient Ray jest super. Nakręcone Cię męczyło? Jak? To automat przecież. Jak podoba Ci się kwarcowe chrono, to bierz.

popatrz sobie jeszcze na mako. Albo seiko skx 007?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz zakładać zegarek tylko na weekendy i nie chce Ci się go przestawiać i "nakręcać" to bierz kwarca.

Seiko ma spory wybór.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.