Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

thomek00

casio edifice EF-527L vs EFR-539L

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

zastanawiam się między tymi dwoma zegarkami i jakoś nie mogę się zdecydować.

EF-527L - http://www.casio-polska.pl/casio-ef-527l-1a-p-5713.html

EFR-539L - http://www.casio-polska.pl/casio-efr-539l-1a-p-19238.html

 

w 527L bardzo podoba mi się to zapięcie motylkowe. czy do 539L można takie założyć czy trzeba wymienić cały pasek? są jakieś znaczące plusy i minusy tych zegarków które pomogą w podjęciu decyzji?

 

pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na żywo 539 wygląda lepiej, zapięcie można dokupić bez problemu i założyć. 527 ma za dużo naćpane...


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie 527 trochę mało czytelny, ale 539 nie widziałem na żywo bo jakoś w sklepach w mojej okolicy go nie mają. a możesz podrzucić link z tym zapięciem bo ja jakoś takiego casio ori nie mogę znaleźć, wystarczy sam motylek czy trzeba pasek zmieniać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze znalezieniem zapięcia motylkowego Casio może być problem, ale dostaniesz uniwersalne bez problemu, musisz znać jedynie szerokość paska. Sam motylek.


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Casio EF-527L-1A stylistyką nawiązuje do Breitling'a Navitimer'a. Lotniczy wygląd. Zegarek na żywo robi wrażenie.  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem 527 i nie ma problemu z czytelnością a złote indeksy bardzo fajnie wyglądają :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On już wybrał i pewnie kupił, bo nic nie odpisuje...Teraz można się już spodziewać pytania i powoli zastanawiać, czy zegarek jest aby oryginalny.   :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.