Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Bury TBG

Najwiekszy -G-SHOCK-

Rekomendowane odpowiedzi

'Panowie"jako całkowity laik zegarkowy,mam pytanie,które casio G są największe,tzn obwodowo i grubościowo,mam mudmana,ale taki raczej średni jest,i myśle nad czymś dużym z G ,Najlepiej same cyferki,i w ekonomicznym przedziale cenowym,Bo u mnie na wsi nie mam gdzie sprawdzić,a taka mała podpowiedz,to wczoraj na siłowni,oglądałem i mierzyłem bodajrze GA400 tylko ten był hybryda,ale rozmiarowo był "fajny"

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rangeman, a jak może być analog to są większe kloce jeszcze :)


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki,ale to raczej nie są w ekonomicznym przedziale cenowym,a niestety cena jest tu głównym wyznacznikiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak Ci pisałem na knivesach - największy i najgrubszy (i chyba najcięższy) jest Frogman, choć nie spełnia kryterium ekonomicznego. ;)


Screwback.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem,wiem,jak bym był wydolny finansowo,to ani chwili bym sie nie zastanawiał,a tak trzeba szkuać,ekonomicznych rozwiązań.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7900 też spory jest i nie drogi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już 6900 to raczej z serii GD-X6900, są większe od zwykłych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6900 mają jedna wspólną wadę. Te kretyńskie kółeczka które do niczego nie służą. Zabierają tylko miejsce w którym można było umieścić dodatkowy wyswietlacz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6900 mają jedna wspólną wadę. Te kretyńskie kółeczka które do niczego nie służą. Zabierają tylko miejsce w którym można było umieścić dodatkowy wyswietlacz.

Zgadzam się w 1000% dlatego mam i noszę 6600:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z dużych cyfrowych G w rozsądnej cenie to np. G-8900 (GW-8900, GWX-8900), GD-350, GX-56, GLX-150, GDF-100.


Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowałem się edytować tytuł tematu-czemu,sami popatrzcie 

"Największe -G-"


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowałem się edytować tytuł tematu-czemu,sami popatrzcie 

"Największe -G-"

 

Tak się zastanawiałem od momentu jak zauważyłem ten temat czy ktoś jeszcze będzie miał takie skojarzenia jak ja... nawet przez chwile myślałem że to temat o polityce jest albo... :P

 

Z dużych g-shocków to ja bym polecał GX-56, albo lepiej GXW-56 nie jest co prawda z "tych wypasionych" "wszystko-mających" ale porównując go do tych które miałem albo mam czyli nie małych; GW-9400, G-9300 i GR-8900 jest zdecydowanie najfajniejszym zegarkiem - warunkiem oczywiście jest "właściwy rozmiar łapy"...

 

309rn02.jpg


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się w 1000% dlatego mam i noszę 6600:)

szkoda że już ich nie robią :(. Moje marzenie to DW 8300

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

'Panowie"jako całkowity laik zegarkowy,mam pytanie,które casio G są największe,tzn obwodowo i grubościowo,mam mudmana,ale taki raczej średni jest,i myśle nad czymś dużym z G ,Najlepiej same cyferki,i w ekonomicznym przedziale cenowym,Bo u mnie na wsi nie mam gdzie sprawdzić,a taka mała podpowiedz,to wczoraj na siłowni,oglądałem i mierzyłem bodajrze GA400 tylko ten był hybryda,ale rozmiarowo był "fajny"

GX-56, to taki 5600 na sterydach.  :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki,dzięki,no fakt z tym tytułem to tak średnio,sprawdziłem,podane przez was modele,i chyba najlepiej będzie mi pasował GX-56.Trza zacząć składać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki,dzięki,no fakt z tym tytułem to tak średnio,sprawdziłem,podane przez was modele,i chyba najlepiej będzie mi pasował GX-56.Trza zacząć składać.

 

No to musisz szybko składać bo jego już nie produkują ;)


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdarzało mi sie na aukcjach widzieć GX i były modele co na deklu miały made JAPAN.a inne miały THAILAND.Czasami było tak ,że cenowo nie było żadnej różnicy,a niektóre z J. było o 2-3stówki droższe,Czy jest sens upierać się i szukać tych z Japan,czy w tym przypadku niema różnicy,po za napisem.i nie warto przepłacać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakaś tam minimalna różnica może być, ale podczas użytkowania nie zauważysz tego.


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki,dzięki,no fakt z tym tytułem to tak średnio,sprawdziłem,podane przez was modele,i chyba najlepiej będzie mi pasował GX-56.Trza zacząć składać.

Masz zamiar taki złożyć? Jesteś taki zdolny...  B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz zamiar taki złożyć? Jesteś taki zdolny...  B)

No ba!chcesz to i tobie złożę,żaden problem. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ba!chcesz to i tobie złożę,żaden problem. :P

Ty najpierw lepiej to najpierw złóż swój i pokaż jak złożyłeś a ocenimy.  :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.