Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Jaroslaw Jerry Esowy

2616 2h i telepiacy sie werk

Rekomendowane odpowiedzi

w moim poliocie z mechanizmem jak w tytule rusza sie werk. nie wiem czy cos jest niedokrecone bo jest lekki luz na pierscieniu plastikowym. Gdy porusze lekko koronka to wyczuc mozna delikatny luz. Czy to normalny objaw w poljocie 55g? Wachnik nie jest luzny,stuka caly mechanizm. czy to jakosc ussr czy jednak cos mozna poprawic? W innych ryskach tez da sie cos takiego wyczuc a sekaczu juz nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość arc76

Ja miałem coś podobnego i zmieniłem uszczelkę pod deklem. Werk przestał się ruszać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość arc76

U mnie stara uszczelka była taka twarda, a założyłem bardziej elastyczną, pewnie też była grubsza i werk po zakreceniu dekla przestał latać, a w wcześniej cały czas się poruszał. Jak masz możliwość założyć z innego zegarka to spróbuj może coś pomoże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dalczego otwierasz nowy temat skoro powyżej jest dział techniczny i tam można było zadać to pytanie. Po drugie fajnym uzupełnieniem byłoby dołącvzenie foty.


KUPIĘ - TROCHĘ WOLNEGO CZASU ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo tutaj znajde najwięcej użytkowników 55g?

Jeśli jednak temat przeszkadza w tym dziale to prosze moderatora o przeniesienie go do działu technicznego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.