Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ch24.pl

TOP 5 – budżetowe divery

Rekomendowane odpowiedzi

No cóż ten Tudor jest tak samo budżetowy jak ekskluzywnym był parniak od Strojnego (pamiętacie  :D  :D  :D ).Choć, z Mayorem powyżej zgadzam się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście zegarki Budżetowe a nawet niskobudżetowe . Dzięki  zastosowaniu  mechanizmów ETA 2824 budżet producentów tych zegarków za bardzo nie ucierpiał .Absolutny top- Tudor Black Bay zegarek z mechanizmem za 80 dolarów w cenie jedynie 11 000 zł.

 

Generalnie to jeden z setek przykładów (nie tylko w temacie zegarków) który pokazuje że jednak większość ludzi kupuje przedmioty nie znając się na nich. Skoro ten sam mechanizm siedzi w zegarkach za 2000 to dla mnie oczywistym jest że za 11 000 dostanę coś nie tylko ładniejszego (co w sumie jest kwestią gustu) ale i technicznie lepszego. 

 

A artykuł dla mnie bardzo słaby, bo jeżeli porównuje się Seiko za 700pln z zegarkiem za 11000pln, to tak jakby porównywać VW Golfa z BMW 750 Li, z tym że w tym drugim przypadku można by obiektywnie wskazać czemu jest taka ogromna różnica w cenie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje typy:

SKX

Ray/Mako

Longines HQ

Sumo

Glicyne Combat Sub

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.