Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość mrovka

test szczelnosci

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mrovka

Panowie

 

Na dniach bede prawdopodobnie wymienial baterie w Casio DW5000SL

I z chcialbym wypolerowac koperte,wymienic uszczelke i zrobic w nim test szczelnosci

 

Slyszalem ,ze testy szczelnosci sa wykonywane maks do 10bar - I tu mam pytanie

 

Czy na moja wlasna odpowiedzialnosc moga wykonac powyzszy test np w granicach 17-18 bar?? I czy w kazdym punkcie jest taka mozliwosc?? bo cos mi sie gdzies kiedys obilo o uszy ze te urzadzenia w punktach zegarmistrzowskich moga wykonac w/w test tylko do 10 bar

 

 

 

po uzyskaniu odpowiedzi sam napisze do moda o usuniecie tematu

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak i czym chcesz wypolerować kopertę? Dekiel też? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

ja sie polerki nie podejmuje bo nie mam narzedzi..a recznie odpada

-zegarek wymaga bardziej kosmetycznego polerowania -  bo jakis skaz,rys,uderzen nie ma

-tak,dekiel tez chce poddac delikatnej polerce

 

ps.polerowalem go wczesniej juz przy uzyciu pas diamentowych I urzadzonka do polerowania tipsow :P - ale zdecydowalem sie ze oddam go w rece jakiegos jubilera bo efekt niby jakis tam jest,ale nie taki jaki sobie wymarzylem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy polerowaniu dekla trzeba uważać, żeby go nie zmatowić i przy okazji nie usunąć wygrawerowanych na nim napisów. Ważne, żeby to był jubiler, który zna się na temacie. :)  W takim razie powodzenia! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A swoją drogą, po co chcesz pisać do moderatora o usunięcie tematu? Co to za zwyczaj?

 

Przecież zostaw, niech zostanie dla innych. Może ktoś kiedyś zapyta o to samo Google i znajdzie tutaj odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.