Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Mecenas

Zegarek Orient z Allegro - zapytanie o autentyczność

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

 

Kupiłem niedawno na Allegro taki oto zegarek - http://allegro.pl/orient-crystal-piekny-mechaniczny-automat-i5554760806.html

 

Moje pytanie brzmi - czy jest on oryginalny? Niby mechanizm sygnowany, tył też wydaje się w porządku ale... już kiedyś naciąłem się na podobnego, podrobionego Orienta. I mimo, że w środku tamtego siedział tani, chiński mechanizm - to jednak mam do zakupu tych zegarków mały uraz. Zwłaszcza, że nikt poza mną nie licytował.

 

Proszę o informacje, jeśli ktoś się na tym zna. Ja Orientami zainteresowałem się dopiero niedawno, więc byłbym bardzo wdzięczny za pomoc :)

 

Pozdrawiam i miłego dnia!

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Zegarek jest oryginalny. Ma jakieś 30-35 lat, ale jest w dobrym stanie. Do tego ma niezniszczalny mechanizm. Będzie Cię długo cieszył.


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, wsio wydaje się być ok. A nikt nie licytował, bo cena troszkę powyżej średniej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.