Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Mariusz888

Epos for Poland Limited Edition

Rekomendowane odpowiedzi

Jak zawsze tekst oraz komplet zdjęć znajduje się TUTAJ smile.png

 

1.

epos_poland_2015sm-16.jpg

 

2.

epos_poland_2015sm-1.jpg

 

3.

epos_poland_2015sm-3.jpg

 

4.

epos_poland_2015sm-8.jpg

 

5.

epos_poland_2015sm-6.jpg

 

6.

epos_poland_2015sm-14.jpg

 

7.

epos_poland_2015sm-17.jpg

 

8.

epos_poland_2015sm-19.jpg

 

9.

epos_poland_2015sm-20.jpg

 

10.

epos_poland_2015sm-27.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy można by pokazać jeszcze wszystkie dni na datowniku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy można by pokazać jeszcze wszystkie dni na datowniku?

 

Witam,

zapewne jesteś ciekawy jak wygląda "poniedziałek", ja też :).

Pzdr.


 
 
 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem ciekawy jak wyglądają wszystkie dni. Mam jedynkę która bardzo lubię i chce dokupić dwójkę do kompletu. Uważam że cena jest troszkę przesądzony bo to tylko eta. Rozumiem eposa. Duży popyt duża cena. Niemniej moim zdaniem duża..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.....Uważam że cena jest troszkę przesądzony bo to tylko eta. .....

co ma piernik do wiatraka :blink:


kupię doxę sub...zawsze i każdą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważam że cena jest troszkę przesądzony bo to tylko eta. Rozumiem eposa. Duży popyt duża cena. Niemniej moim zdaniem duża..

 

A znasz manufakturę ze Szwajcarii w podobnej cenie, skoro za 5500 tylko ETA? :)

Cena skalkulowana jest na podstawie kosztów produkcji, a nie popytu czy limitacji.

 

Chronos24.pl pokazał wszystkie dni na swojej stronie.

Zegarek różni się zdecydowanie od jedynki. Jest bardziej awangardowy , odważny, ale teź w opinii osób, które go widziały bardziej elegancki.


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

(...) Chronos24.pl pokazał wszystkie dni na swojej stronie.

 

 

epos_le_piatek_20-630x420.jpg


 
 
 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A znasz manufakturę ze Szwajcarii w podobnej cenie, skoro za 5500 tylko ETA? :)

Cena skalkulowana jest na podstawie kosztów produkcji, a nie popytu czy limitacji.

 

Chronos24.pl pokazał wszystkie dni na swojej stronie.

Zegarek różni się zdecydowanie od jedynki. Jest bardziej awangardowy , odważny, ale teź w opinii osób, które go widziały bardziej elegancki.

Jeżeli cena jest kalkulowana w oparciu o koszt produkcji to mamy zapełnienia inne zdanie. Może bułek albo musztardy ale nie zegarków szwajcarskich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewniam Cię, że marża na bułce zdecydowanie przebija marże na zegarkach chińskich, japońskich , niemieckich czy szwajcarskich, czy jakichkolwiek produktach przemysłowych.


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O - i jest wersja for Piotr i Paweł - Epos SOBOTA :)

 

 

A cena - za ładny, dobrze wykonany zegarek szwajcarski niszowego producenta - z polskim akcentem - i pewnie możliwością porozmawiania z Pawłem o szczegółach zakupu - do tego ze sprawdzonym mechanizmem - akceptowalna. 

Zbieramy żniwo propagandy zainteresowanych osób "jazdy po Etach" 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kawał dobrej roboty Eposa, zegarek wygląda naprawdę świetnie.

Jedyne co mi mniej się podoba to  krótka wskazówka sekundnika :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewniam Cię, że marża na bułce zdecydowanie przebija marże na zegarkach chińskich, japońskich , niemieckich czy szwajcarskich, czy jakichkolwiek produktach przemysłowych.

 

Nom, marża na kajzerce jest na pewno większa niż na budżetowym diverze Tudora za 12 000 tys zł z seryjnym mechanizmem  :ph34r:


Instagram - Lug2Lug

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny zegarek i świetne zdjęcia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nom, marża na kajzerce jest na pewno większa niż na budżetowym diverze Tudora za 12 000 tys zł z seryjnym mechanizmem  :ph34r:

I kajzerki i Tudor bez problemu znajdują nabywców. Ten Epos też znajdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Być może nie powinienem tego komentować w ten sposób bo zaraz będzie, że stoję po tej czy tamtej stronie.... Niemniej jest to bardzo ładny (moim zdaniem), dobrze wykonany zegarek solidnego producenta. W dodatku jest to wersja limitowana w ilości tylko 200sztuk więc moim zdaniem nie ma co przesadzać że cena za duża. Mała nie jest, ale trudno o niej mówić, że jest sztucznie wygórowana. Mamy tu w doatku rozbudowany datownik i to w języku polskim. Na obronę swoich słów mogę tylko zachęcić do obejrzenia zegarka - moim zdaniem projekt jest bardzo udany.

 

A co do ETY - pamiętam jak był taki czas, kiedy nikt na żadną ETĘ nie narzekał. Później jak była ETA to niektórzy nawet się cieszyli, że nie jakiś "zamiennik" - to były czasy jak ETA ogroaniczyła dostawy. A obecnie jak już jest ETA to wielka tragedia bo dostajemy sprawdzony w wielu zegarkach werk. Ja rozumiem, że każdy woli inhouse, ale bądźmy szczerzy - za te pieniądze praktycznie nie ma czegoś takiego jak inhousowy werk w limitce :) Więcej luzu - moim zdaniem fajnie że udało się wykonać i zrealizować ten projekt. Zegarek widziałem na własne oczy i ja (w napływie gotówki) mogę przyrzec, że bym go kupił i nosił bo jest fajny - ot co :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewniam Cię, że marża na bułce zdecydowanie przebija marże na zegarkach chińskich, japońskich , niemieckich czy szwajcarskich, czy jakichkolwiek produktach przemysłowych.

 

 

Nic mi do tego za ile dany zegarek proponuje producent. Albo kupuję albo rezygnuje bo np. mnie nie stać, albo stać ale w mojej ocenie cena jest bańki wzięta. Co nie oznacza że obrażam się na cenę wyznaczoną przez producenta.  Natomiast pisanie że ceny szwajcarskich zegarków /zwłaszcza ich/  nie mają związku z limitacją, prestiżem a przede wszystkim popytem jest.... Nie dokończę.

Chyba że piszesz o marzy handlowej , tutaj w określonych przypadkach może bym się i zgodził.  Odniosłeś się jednak do kosztów produkcji, więc taka teza w odniesieniu do producenta pasuje jak pięść do oka. 

Reasumując cen nie podważam, jeśli raziłyby mnie to pozostaje zrezygnować z hobby. Co innego akceptować bezwiednie wszystkie ceny i piać z zachwytu nad każda nowością czy limitką tylko dlatego że jest jeszcze droższa niż "chwilę temu" bo taki akurat klimat dla mechanicznych zegarków. A niestety wielu "zacnych" producentów po prostu goli klientów ładując do środka coraz droższego zegarka coraz słabszy mechanizm lub nie robi nic a tylko winduje cenę. Bo nie zaprzeczysz że stało się to jedną z metod budowania prestiżu. Więc i opinię negatywna zdaje się user ma prawo wygłosić. Udowadnianie natomiast w ripoście że "taki mus bo koszty" jest niedorzeczne i nieprawdziwe. Gdzie jak gdzie ale  ceny wielu /zwłaszcza szwajcarskich/ marek zegarkowych nie mają nic wspólnego z kosztami.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyrhla

niestety wielu "zacnych" producentów po prostu goli klientów ładując do środka coraz droższego zegarka coraz słabszy mechanizm lub nie robi nic a tylko winduje cenę. Bo nie zaprzeczysz że stało się to jedną z metod budowania prestiżu. Więc i opinię negatywna zdaje się user ma prawo wygłosić. Udowadnianie natomiast w ripoście że "taki mus bo koszty" jest niedorzeczne i nieprawdziwe. Gdzie jak gdzie ale  ceny wielu /zwłaszcza szwajcarskich/ marek zegarkowych nie mają nic wspólnego z kosztami.  

 

+ 100 "taki mus bo koszty", a zakład nieczynny z powodu, że zamknięty...

 

Zegarek baaardzo fajny. Indeksy świetne. Mam podobne rozwiązanie w kostce ML'a. Świetnie to wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

epos_le_piatek_20-630x420.jpg

 

krótko: WOW !!!


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vlepek

Rzeczywiscie zegarek warty uwagi.Czekam na zdjęcia userów.Swoja drogą Mariusz robi takie zdjęcia ze każdy zegarek wygląda perfekcyjnie.Ten akurat wg mnie jest perfekcyjny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcialoby sie powiedziec marketing. Ale nie. Napis na wachniku i nasz jezyk na tarczy mowi sam za siebie. Trzeba go miec. Zacna konkurencja dla Eterny.


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mariusz, foty jak zwykle żyleta B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby wszystkie napisy na tarczy były po polsku, to by było ciekawe :D ale wiem, czepiam się

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny zegarek, widzę go u siebie na ręce :)

Zdjęcia rewelacja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.