Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Many70

Zegarek Zenith

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!! Nabyłem ostatnio zegarek kieszonkowy Zenith i mam w związku z tym prośbę : z jakiego okresu może pochodzić ten zegarek?

Numer mechanizmu 205 I 879, numer na kopercie 48176 3. Pozdrawiam!!

post-59227-0-99755000-1438157237.jpg

post-59227-0-11818500-1438157260.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest ten z Lauritza?


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma wiarygodnych danych z firmy Zenith o korelacji numer seryjny - rok produkcji, dane w dostępnych tabelach są szacunkowe, zestawione na podstawie interpolacji. Z tabel tych wynika, że Twój zegarek jest z lat 1902-1903, ale pewne to nie jest.


Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż musiałem spojrzeć w słownik wyrazów obcych...Ale Zenith bardzo ładny :)


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wystarczyło zajrzeć do słownika języka polskiego. Dobrze chociaz, że post bardzo wartościowy merytorycznie. :lol:


Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zenith tą sygnaturą zaczął oznaczać swoje koperty od 1900 roku a ten zegarek według mnie został wyprodukowany kolo 1915-1916 roku


Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje Kolegom za informację, na Was zawsze można polegać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.