Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ladek22

SPIS ZAKŁADÓW ZEGARMISTRZOWSKICH (WEDŁUG WOJEWÓDZTW)

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry

Szanowni klubowicze,

chciałbym podzielić się informacją o otwarciu nowego autoryzowanego serwisu zegarków Omega , Longines, Rado , Tissot, Certina, Mido, Hamilton, Balmain, CK. w Warszawie na ulicy Okopowej 47 róg Anielewicza.

Trafiłem do nich z polecenia i jest SUPER !

 

Serwisowałem swoją Omegę PO caliber 3313. Serwis wykonali super, koszt serwisu tańszy niż SG. Mam też Rolexa GMT noszę go już 5 lat i też oddam im do przeglądu.

Rozmawiałem z zegarmistrzem  który serwisował mój zegarek. Dowiedziałem się, że ma wszystkie certyfikaty Omegi i innych marek.

Serdecznie polecam ten punkt.

 

Uzupełnione dane o SWISSERWIS :)


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy w obecnej sytuacji polecacie jakiś serwis, do którego można wysłać zegarek? Czy lepiej przeczekać i osobiście?

Zegarek to Certina DS First, automat. Mam go już 8 lat i przegapiłem wcześniejszy przegląd. Wymaga standardowego serwisu plus ustawienie, bo się trochę spóźnia.

 

Jeżeli lepiej przeczekać obecną sytuację to możecie polecić jakiś dobry i uczciwie kasujący serwis z okolic 3miasta? (Ja mieszkam w Starogardzie Gdańskim).

Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy w obecnej sytuacji polecacie jakiś serwis, do którego można wysłać zegarek? Czy lepiej przeczekać i osobiście?

Zegarek to Certina DS First, automat. Mam go już 8 lat i przegapiłem wcześniejszy przegląd. Wymaga standardowego serwisu plus ustawienie, bo się trochę spóźnia.

 

Jeżeli lepiej przeczekać obecną sytuację to możecie polecić jakiś dobry i uczciwie kasujący serwis z okolic 3miasta? (Ja mieszkam w Starogardzie Gdańskim).

Dzięki

 

Spis zakładów zegarmistrzowskich jest w aplikacji KMZiZ. Linki w tym temacie: https://zegarkiclub.pl/forum/topic/155398-pierwsza-bezpłatna-aplikacja-zegarkowa-kmziz-zapraszamy-do-testowania/


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, czy jesteście w stanie polecić kogoś z Poznania i okolic do regulacji, serwisu Ruhla Gazomierz ? Spieszy się niemiłosiernie, nawet do 20 min na 8h ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pan Bajurko z Hrubieszowa zmarł w marcu, ten zakład już nie będzie otwarty. 

 

Natomiast w Hrubiesziwie jest jeszcze jeden zegarmistrz, również z ponad pół wiecznym stażem pracy. Pan Mirosław Zając 

Ul. Partyzantów 9/2 (budynek cechu) 

22-500 Hrubieszów 

Tel. P w

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, możecie polecić kogoś w Katowicach? 

 

Dzięki

Darek

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki.

Super człowiek ale terminy! 4 miesiące serwis i renowacja koperty. Mam nadzieję, że będzie super zrobiony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś szuka prawdziwego zegarmistrza na Śląsku to zdecydowanie polecam zakład Grzegorza Iskały w Bytomiu na ulicy dworcowej 6. Tego profesjonalizmu, uczciwości i obsługi nie da się opisać słowami. Zawiozłem tam jeden zegarek kilkanaście lat temu i od tej pory do żadnego innego zakładu nie wszedłem nawet po pasek. Jeśli nawet coś mi się zdarzy w zegarku który jest na gwarancji to i tak wolę zawieźć zegarek do Wojtka niż żeby ktokolwiek inny coś robił w moim zegarku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

niestety Pan Kanarek Jan z Łodzi ul. Zarzewska odszedł na emeryturę /zakład zamknięty/ - szkoda korzystałem z jego usług zapewne nie ja jeden.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy znacie zakład GRZEBUŁA ZBIGNIEW ZAKŁAD USŁUGOWO-HANDLOWY "TWINCEPT" w Radomiu ?

Adres firmy to Władysława Paciaka 14/1, 26-600 Radom lecz mają sklep w pasażu E.Leclerc na ul. Toruńskiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarmistrz w Poznaniu poszukiwany. I nie chodzi mi o pana Janusza Bilickiego z Sienkiewicza.

Do naprawy - zarówno Eta 2824, jak i inne, smarowanie, przegląd itp.

Warunek - dziwnie zabrzmi ale ma być solidnie i niedrogo.  Wiadomo, jest jeszcze 3-ci warunek - szybko, ale 3 na raz nigdy się nie spełni, więc z tego zrezygnuję. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, czy możecie polecić kogoś w Krakowie kto sprawdzi autentyczność kupowanego zegarka (Rolex)?

Temat dosyć pilny bo transakcja zaplanowana na jutro :)

pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, kogo polecacie do całkowitego przeglądu Steinhart Ocean One we Wrocławiu/Opolu? Jaka mniej więcej będzie to obecnie kwota?

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
kogo polecacie w Częstochowie do:
- sprawdzenia szczelności Tissot PRS 516 i nurek Certina DS Action
- regulacji rezerwy chodu Certina DS Action?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poznań

Cześć,

osobiście od pewnego czasu zlecam serwisy i naprawy zegarów i zegarków w zakładzie pana Marka przy ul.Lampego - zdecydowanie polecam (ostatnio, tzn. ze 2-3 lata temu przeniósł się na drugą stronę ulicy), a moja "znająca się" znajoma od lat korzysta z usług zegarmistrza z ul.Paderewskiego.

(mam nadzieję, że to nie zabrzmiało jak na Znany Lekarz.pl 🤔)

Edytowane przez geniu_75

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lubuskie, Nowa Sól.

Panu Kopciowi z ul. Moniuszki 1 jakiś czas temu się zmarło.

Zakład przejął p. Remigiusz Aksentowicz, jego ostatni uczeń. (Pierwszym był jego ojciec, a dziadek także był zegarmistrzem).

 

Jest jeszcze Władysław Żmijowski przy ul. Wojska Polskiego 5.

 

Obydwaj naprawiają i serwisują zegarki i zegary, nie tylko zmieniają paski i bateryjki, chociaż oczywiście też.

Korzystam głównie z ich usług.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, podpowiedzcie: zaufany majster w Opolu. Kolega pyta.


"Proszę pamiętać, że zdecydowane stwierdzenia, takie jak „wszystko”, „zawsze” i „bez wyjątku” rzadko mają zastosowanie w dziedzinie radzieckich zegarków". (Mroatman)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Po Bieda napisał(-a):

Panowie, podpowiedzcie: zaufany majster w Opolu. Kolega pyta.

Omikron, Witold Porankiewicz


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, kiniol napisał(-a):

Omikron, Witold Porankiewicz

Dziękuję


"Proszę pamiętać, że zdecydowane stwierdzenia, takie jak „wszystko”, „zawsze” i „bez wyjątku” rzadko mają zastosowanie w dziedzinie radzieckich zegarków". (Mroatman)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

W moim Hamiltonie X-Wind zaczęło coś stukać, jakby się urwało i chciałem podejść do jakiegoś zaufanego zegarmistrza, żeby sprawdzić co się dzieje. Polecicie kogoś w Krakowie? Z góry dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.