Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

methical

MAURICE LACROIX AUTOMATIC

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

 

Mam prośbę. Czy moglibyście mi powiedzieć co sądzicie o zegarku wystawionym na tej aukcji:

 

http://allegro.pl/maurice-lacroix-automatic-stal-zloto-18k-i5560801339.html

 

Chciałbym zrobić ojcu prezent a wiem, że ta stylistyka by mu odpowiadała. Zawsze marzył o szwajcarskim zegarku, a ja nie chcę kupić jakiejś podrabianej wersji itd. stąd moja prośba do Was o opinię. Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek oryginalny, ale w tej cenie to żadna okazja.

 

Uparles się na te stare morisy, w czerwcu podobny temat był walkowany. Za 3k znajdziesz sporo fajnych zegarków nowych.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek oryginalny, ale w tej cenie to żadna okazja.

 

Uparles się na te stare morisy, w czerwcu podobny temat był walkowany. Za 3k znajdziesz sporo fajnych zegarków nowych.

Lacroix ma wg mnie dosyć oryginalną stylistykę. Może się podobać albo nie. Ja też lubię tą markę. Poszperałbym jeszcze, zwłaszcza, że używkinie sprzedają się jak bułeczki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za opinie. Rozumiem, że za tę cenę można byłoby kupić coś fajniejszego, ale wiem, że ta stylistyka tacie na pewno przypadnie do gustu. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.