Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ziko739

GWG 1000 MUDMASTER

Rekomendowane odpowiedzi

Kiniusz właśnie też się zastanawiałem z tym eglobal ale nie mam zaufania, mówisz że można śmiało brać? Bo cena 1709 zachęca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaufany sklep można brać. Zamawialem swojego Rangemana drugi kumplowi i wszystko było w porządku;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CCC (cena czyni cuda) a poza tym to wg mnie towar w pełni wartościowy. Dają rok czasu swojej gwarancji choć nie wiem jak by to zadziałało. Jak kupowałem dopłaciłem  ok 33 zł za ubezpieczenie co przy kwocie ok 1700 jest marginalne a zawsze trochę spokojniej spałem. Przymierzam się kupić przez eglobal smarfona dla żony. Chyba nie dał bym ok 4tys. za mimo wszystko plastikowy zegarek. Za niewiele ponad 5 tys. kupiłem używanego TagHeuera a to nie ta liga

Edytowane przez Kiniusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cena katalogowa 3890. nawet 3500 to jest za dużo jak za elektroniczny gadżet. Marża sklepów w Polsce jest nie do przyjęcia. Ciekawe kiedy to zrozumieją

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak jest z indeksami w czarnej wersji , maja lumie ? Świeca w nocy ? Czy tylko cyfry ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od 4:05 możesz zobaczyć

 

 

Dla porównania wersja 1A3

 

Edytowane przez artsky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem te filmy , interesują mnie wasze opinie, bo z filmu to wygląda jakby lumni nie miały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. To że zielona świeci , wiem :)

 

Pytałem jak wygląda to w wersji czarnej ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też daje radę, wprawdzie nie pstryknąłem całkowicie po ciemku, jak go miałem, ale jest tylko delikatna różnica w indeksach w stosunku do zielonej wersji.

 

post-33253-0-58364400-1517930932_thumb.jpg

post-33253-0-13212700-1517930962.jpg

 

Edyta: Piotr mnie uprzedził zdjęciem proównawczym, choć na tym zdjęciu jest znacząca różnica, a w realu aż tak tego naprawdę nie widać.

Edytowane przez tommly

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super dzięki Panowie.

Z filmów w necie wynika ze indeksy w czarnej wersji prawie w ogóle nie świeca , a tu jednak super widać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Domyślam się  :P

Ja się przymierzam do czarnucha, bo bardziej pasuje do żółtego paska na lato. Niestety coś za coś i trzeba iść na kompromis.

Edytowane przez artsky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To czekajcie, bo już nic nie rozumiem...

Mój gwg świeci niebieską diodą od dołu oraz. I nie widziałem tych co się podświetlają na zielono. Skąd ta różnica?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaaaaa ok... Zmyliła mnie fotka, gdzie ktoś wciska guzik od podświetlenia i się wszystko świeci na zielono. Dobra, tematu nie było, źle zinterpretowałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wrzuć fotę, zobaczymy, czy nie lewizna  ;)

Edytowane przez artsky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dziękuję :-P

Lubię tak jaki jest. Nie chcę się dowiedzieć czegoś, czego bym nie chciał ;-)

 

Poza tym już się chwaliłem trochę postów wcześniej I chyba eglobal nie wysyła lewizny- mam nadzieję ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy jak jest z końcówkami oznaczeń modeli, zauważyłem w ogłoszeniach że występują modele z zielonym paskiem:GWG-1000-1A3DR i taki sam z oznaceniem GWG-1000-1A3ER co jest grane?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy jak jest z końcówkami oznaczeń modeli, zauważyłem w ogłoszeniach że występują modele z zielonym paskiem:GWG-1000-1A3DR i taki sam z oznaceniem GWG-1000-1A3ER co jest grane?

ER to rynek europejski, DR- inny, ale nie pamiętam jaki ;) modele takie same, niczym się nie różnią.

 

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.