Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ziko739

GWG 1000 MUDMASTER

Rekomendowane odpowiedzi

Średnio raz do roku trafi się promocja na Watchshopie, gdzie w podobnych pieniądzach można kupić Mudmastera, ale w tym roku taka promocja już była. Nie wiem, może jeszcze zrobią coś przed Bożym Narodzeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety eglobal ma najtaniej ale może lepiej dołożyć troszkę i mieć 3 lata gwarancji. Ja kupiłem tydzień temu za 2175pln. Najtaniej wg Ceneo . Ze sklepu w Rawiczu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gmerald, jaka kolorystyka Cie interesuje?

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edytowane przez mateuszmck

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od 14.08 do dnia dzisiejszego trwała korespondencja z eGC. Dziś uznali wadę i zwrócą kasę w ciągu 5-7 dni roboczych. Zwrot nie wygląda źle. Najdłużej trwała dyskusja na temat udostępnienia zdjęć i filmu. Samo zamówienie kuriera przez eGC trwało około 4 dni a sama podróż i dostarczenie mudka do Hong Kongu, do serwisu to 3 dni od odbioru przez kuriera. Przyjdzie mi teraz szukać w innym sklepie. Poleca ktoś, gdzieś w podobnej kwocie? 

 

To w sumie dobrze się sprawa kończy.

Sklep nie lipa, choć miałeś "tego peszka" - nie zrażaj się  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień zły,

 

Miśki, a kupował ktoś w tej firmie? https://allegro.pl/uzytkownik/TOMI_TECH?order=m

 

Zapytałem czy zegarki idą z Chin, ale powiedział, że nie, a dokładnie z magazynów w UK i DE. 

Nie wiem, ale mam mieszane uczucia, chociaż wszystko jakby się zgadzało na TAK. 

 

P.S.

Gdzie na forum mogę bezkarnie spytać o tą firmę, bo chodzę po różnych forach i się boję, że dostanę zje..y  :(

 

 

 

 

Dzięki. 

Edytowane przez JobForACowboy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień zły,

 

Miśki, a kupował ktoś w tej firmie? https://allegro.pl/uzytkownik/TOMI_TECH?order=m

 

Zapytałem czy zegarki idą z Chin, ale powiedział, że nie, a dokładnie z magazynów w UK i DE.

Nie wiem, ale mam mieszane uczucia, chociaż wszystko jakby się zgadzało na TAK.

 

P.S.

Gdzie na forum mogę bezkarnie spytać o tą firmę, bo chodzę po różnych forach i się boję, że dostanę zje..y :(

 

 

 

 

Dzięki.

A po czym wnosisz, że to jest firma? Wg mnie to osoba prywatna oferująca towar zza granicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to być pośrednik eglobal, produkty bardzo na to wskazują.


Mistrz edycji :lol:7FnFWZl.jpg

 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@TomG80

 

1. Osoby prywatne mogą, ale nie muszą dotrzymywać 14 dniowego odstąpienia od umowy. Popatrz również po komentarzach, bo pieniądze przelewają i oddają. (wiem, każdy Janusz może robić tak samo, ale wy***rdala..ze tego nie robią.

2. W opisie sprzedającego: "Firma Techphone sprzedaż smartfonów" (wiem, można napisać co się chce)

3. Na Allegro od 14 lat. Komentarze widać tylko z ostatnich 12 miesięcy. Zwykły Janusz raczej nie ma dostępu do zegarków w tych cenach. 

4. Wystawiam fakturę bez VAT - nie wiem jak to robi. Tu śmierdzi i dlatego pytam, bo co mi po fakturze jak jestem zwykłym Kowalskim? Faktury z  VAT 0% płaci się tylko przy dostawach wewnątrzwspólnotowych. 

5. Nikt z kupujących w ciągu ostatniech 12 miesięcy nie napisał, że to podróbki. (Wiem, mogą się nie znać)

 

Ceny ma dobre i nie ukrywajmy tego, ale tożsamość "firmy" jest dziwna, dlatego pytałem czy ktoś coś kupował, bo ileś GWG sprzedał w ciągu 12 mcy. 


Może to być pośrednik eglobal, produkty bardzo na to wskazują.

Na eGC nie ma tego zegarka od jakiegoś czasu. I to mnie właśnie martwi, bo pomyślałem to samo :) 

Edytowane przez JobForACowboy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jako zwykły Janusz mogę mieć każdy zegarek który on ma jeszcze taniej


Mistrz edycji :lol:7FnFWZl.jpg

 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

@TomG80

 

1. Osoby prywatne mogą, ale nie muszą dotrzymywać 14 dniowego odstąpienia od umowy. Popatrz również po komentarzach, bo pieniądze przelewają i oddają. (wiem, każdy Janusz może robić tak samo, ale wy***rdala..ze tego nie robią.

2. W opisie sprzedającego: "Firma Techphone sprzedaż smartfonów" (wiem, można napisać co się chce)

3. Na Allegro od 14 lat. Komentarze widać tylko z ostatnich 12 miesięcy. Zwykły Janusz raczej nie ma dostępu do zegarków w tych cenach.

4. Wystawiam fakturę bez VAT - nie wiem jak to robi. Tu śmierdzi i dlatego pytam, bo co mi po fakturze jak jestem zwykłym Kowalskim? Faktury z VAT 0% płaci się tylko przy dostawach wewnątrzwspólnotowych.

5. Nikt z kupujących w ciągu ostatniech 12 miesięcy nie napisał, że to podróbki. (Wiem, mogą się nie znać)

 

Ceny ma dobre i nie ukrywajmy tego, ale tożsamość "firmy" jest dziwna, dlatego pytałem czy ktoś coś kupował, bo ileś GWG sprzedał w ciągu 12 mcy.

 

Na eGC nie ma tego zegarka od jakiegoś czasu. I to mnie właśnie martwi, bo pomyślałem to samo :)

1. Zgadza się - po zakupie od osoby prywatnej nie masz ustawowej możliwości zwrotu towaru.

2. To bzdura - spytaj ich o NIP i sprawdź w CEiDG. Albo faktycznie to firma, ale zarejestrowana poza Polską.

3. Niestety Allegro tutaj dało ciała po całości dwa lata temu zmieniając system komentarzy - mi też w ten sposób wyparowało ponad 400 pozytywów.

4. Nie znam się, to się nie wypowiem, ale na 99,5% nie jest to firma zarejestrowana w Polsce.

5. Prawdopodobieństwo, że gość sprzedaje podróbki, jest znikome - bardziej obawiałbym się w tym przypadku realizacji ewentualnych roszczeń gwarancyjnych.

 

A jakiego zegarka wg Ciebie nie ma na EG? Ja widzę GWG-1000-1A, GWG-1000-1A3 i GWG-1000-1A1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny niezbyt specjalne u tego Pana i podobnie jak koledzy powyżej twierdzę, że to handlarz kupujący z EG, WS itp. sklepów i sprzedający dalej na allezło.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem nie znam się ale dla mnie wyglada jak podróba ;)

Chyba ze zdjęcie takie nie wyraźne

Jaki kolor to jest ?

 

Spójrz na ten filmik.

Czy nie cudny widok ten ? :D

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta złota ramówką i wstawki sprawiają że wygląda jak podróbka od cygana... najgorsza wersja kolorystyczna...


GW-9400-1er GWN-1000B-1ber > Garmin Fenix 3 GW-9400-1er > GX-56-1bjf > GWG-1000-1a3er > GXW-56KG-3JF CUSTOM > GW-9400-1BER

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tu chwalicie tego Mudmajstra, że sobie nie mogłem odmówić...

I powiem, że słusznie chwalicie! :) Fajny zegar! Nie tolerowałem dotychczas kwarców ale obecność solara mnie ostatecznie przekonała. Jest może trochę Big Madafaka ale jeśli coś mnie drażni to grubość a nie średnica.

Chętnie bym się z nim nie rozstawał ale do pracy muszę w gajerze i to tak dosyć średnio pasuje (chyba że trenujesz piłkarską drużynę Meksyku ;) ). Zatem dla mnie to opcja wakacyjno weekendowa, co odnotowuję z pewną przykrością, bo "normalne" zegarki od zakupu Mudmajstra wydają mi się jakieś niepełnowartościowe, gdyż nie przepowiadają pogody. :)

 

211b801a46fe0.jpg


Jeśli ktoś chce zobaczyć przykład maksymalnego niedobrania zegarka do samochodu, to proszę bardzo! :)

 

c53cd3d5b5fed.jpg


Zegarek sprawdził się już na kilku ekstremalnych wyprawach - tutaj np. w Lidlu! :)

Właściciel i Mudmaster przeżyli! :)

Aha - żółty pasek już jedzie. Nie mogę się doczekać. :)

 

af1481b3e1678.jpg

Edytowane przez il Dottore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ta złota ramówką i wstawki sprawiają że wygląda jak podróbka od cygana... najgorsza wersja kolorystyczna...

 

 

Wątpię, że widziałeś go na żywo :)

Edytowane przez mber

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tu chwalicie tego Mudmajstra, że sobie nie mogłem odmówić...

I powiem, że słusznie chwalicie! :) Fajny zegar! 

 

Bardzo dobry wybór !

Dobrze się prezentuje. 

Gratulacje  :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze się prezentuje.

 

Wydaje mi się, że obok Romana I Pięknego jest to najładniejszy dżiszok w plastikowej obudowie. :) Jak mawiali starożytni Rzymianie: it's fuckin' spectacular! :)

Niesamowicie zwraca uwagę - ludzie na ulicy gapią się (choć nie wiem, czy fascynuje ich uroda, czy rozmiar sikora ;) ).

Mam dużo droższe zegarki a nikt się na nie nie gapi. :(

To przerosnięte Casio niewatpliwie coś w sobie ma. Myślę że "head turning factor" jeszcze wzrośnie po nałożeniu żółtego paska, na który czekam, ale cholerne DPD w weekendy nie pracuje i od piątku tracking ani kurka drgnął. :(

Edytowane przez il Dottore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.