Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ziko739

GWG 1000 MUDMASTER

Rekomendowane odpowiedzi

Najładniejszy to jest Roman II Najzajebistszy. :D :D

Roman II Przerośnięty albo Przenoszony. :) Jakbym go miał, to wychodząc z lasu bym natychmiast zdejmował. :D

BTW - wiesz może, gdzie (najtaniej) kupić Romana II, bo coś wszędzie wypadł z oferty?

Szukam zegarka z funkcją backtrack, myślalem o Suunto Alpha Traverse ale Rangeman II go użytkowo masakruje - Suunto nie ma solara.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wypadł a po prostu jest tak pożądany, że trudno go dorwać. :D W końcu to najbardziej zaawansowany technologicznie G. :P

 

https://www.chrono24.co.uk/casio/g-shock-mens-gpr-b1000-1er-rangeman-solar-assisted--gps--id8360842.htm

 

Ten Harvey Store to zaufany/znany sprzedawca?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że obok Romana I Pięknego jest to najładniejszy dżiszok w plastikowej obudowie. :) Jak mawiali starożytni Rzymianie: it's fuckin' spectacular! :)

Niesamowicie zwraca uwagę - ludzie na ulicy gapią się (choć nie wiem, czy fascynuje ich uroda, czy rozmiar sikora ;) ).

Mam dużo droższe zegarki a nikt się na nie nie gapi. :(

 

Zgadzam się z Tobą w 100% ( choć o gustach się nie wypowiadam - bo każdy ma inne preferencje).

Parówkowy - jest tego przykładem i Go rozumiem  :D i pozdrawiam  :P

Grunt aby zegarek dostarczał nam RADOŚCI - bo przecież o to nam wszystkim do chole*y chodzi  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

100%. Tam właśnie kupiłem. Pełen profesjonalizm.

 

A to dzięki! Dobrze wiedzieć, bo na automaty różne różniste ceny tam OK.

U mnie we wsi np. Tudory Black Bay o wiele droższe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Roman II Przerośnięty albo Przenoszony. :) Jakbym go miał, to wychodząc z lasu bym natychmiast zdejmował. :D

BTW - wiesz może, gdzie (najtaniej) kupić Romana II, bo coś wszędzie wypadł z oferty?

Szukam zegarka z funkcją backtrack, myślalem o Suunto Alpha Traverse ale Rangeman II go użytkowo masakruje - Suunto nie ma solara.

Miałem Romana II a teraz Suunto 9baro i mówienie że romek użytkowo go zjada to troszkę nie ta liga przyjacielu. Outtdorowo romek może sunciakowi tylko stopki polizać, a gdybyś chciał go naprawdę używać to i tak bez ładowarki nie dasz radyFakt jest extra, wielki, potężny itd, sam się ładuje ma gps....., ale do sportu i pomiarów nieeeeee.

 

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem Romana II a teraz Suunto 9baro i mówienie że romek użytkowo go zjada to troszkę nie ta liga przyjacielu. Outtdorowo romek może sunciakowi tylko stopki polizać, a gdybyś chciał go naprawdę używać to i tak bez ładowarki nie dasz radyFakt jest extra, wielki, potężny itd, sam się ładuje ma gps....., ale do sportu i pomiarów nieeeeee.

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

Każdy ma swoje plusy dodatnie i plusy ujemne. Mi osobiście Suunto zawsze wydawało się trochę delikatne i niezbyt żywotne na swojej baterii. Tu masz jeszcze ciepłą opinię ogólną :

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/164677-klub-u%C5%BCytkownik%C3%B3w-suunto/?do=findComment&comment=2348993

Edytowane przez Parówkowy skrytożerca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Outtdorowo romek może sunciakowi tylko stopki polizać, a gdybyś chciał go naprawdę używać to i tak bez ładowarki nie dasz rady

 

Po aktualizacji oprogramowania na "energooszczędne" mamy takie coś:

"The Suunto 9 will last for 14 days as a ‘watch’ and 7 days with tracking and mobile notifications."

Czyli w trybie czysto "zegarkowym" nawet bez odpalania GPS Suunto 9 przeżyje teraz... 14 dni.

Trochę to żałosne w porównaniu do 10 lat autonomii Romka II. :)

A jeszcze nawet nie włączyliśmy GPS...

Jeśli zatem mnie pytasz, który zegarek bym wolał, gdyby od tego miało zależeć moje życie, to ja raczej bym nie miał wątpliwości.

Tym bardziej że i tak się w żadne tam amazońskie dżungle na pół roku nie wybieram i przy moim typie aktywności mógłbym użytkować Romka II z GPS odpalonym praktycznie non-stop, co przy Suunto nie jest już takie oczywiste. .

Ale oczywiście mamy wolny rynek i każdy przeznacza swoje pieniądze na takie zabawki, jakie mu się podobają.

Edytowane przez il Dottore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie z ciekawości pytanie, ten GWG-1000MH-1AER zawsze był taki drogi? nawet na premierę? przyznam że bardzo mi się podoba chyba najbardziej ze wszystkich G-Shocków, ale cena to masakra...Szukałem informacji o nim ale mało znalazłem, tylko oferty sklepów w których jest niedostępny...


GW-9400-1er GWN-1000B-1ber > Garmin Fenix 3 GW-9400-1er > GX-56-1bjf > GWG-1000-1a3er > GXW-56KG-3JF CUSTOM > GW-9400-1BER

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to temat o GWG-1000 MUDMASTER?  :mellow:

Bo troszkę się pogubiłem kilka postów wyżej  ;)


Panowie z ciekawości pytanie, ten GWG-1000MH-1AER zawsze był taki drogi? nawet na premierę? przyznam że bardzo mi się podoba chyba najbardziej ze wszystkich G-Shocków, ale cena to masakra...Szukałem informacji o nim ale mało znalazłem, tylko oferty sklepów w których jest niedostępny...

 

Jest wart tej ceny...… ale jaką cenę obczajiłeś?  :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie z ciekawości pytanie, ten GWG-1000MH-1AER zawsze był taki drogi? nawet na premierę? przyznam że bardzo mi się podoba chyba najbardziej ze wszystkich G-Shocków, ale cena to masakra...Szukałem informacji o nim ale mało znalazłem, tylko oferty sklepów w których jest niedostępny...

Tak, to model produkowany tylko przez pewien okres czasu, jego ceny zawsze były wyższe, niż standardowych modeli GWG.

 

Możesz wziąć pod uwagę opcję pośrednią, czyli model klasyczny (najlepiej chyba pasuje 1A3) ubrany w ciuchy MH. Moim zdaniem prezentuje się całkiem zacnie. Wizualizacja autorstwa jednego z kolegów z forum.54330f580da49ec0c7349943eceb0bf2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żółty pasek zdaje się staje się standardem w zielonych wersjach. W czarnych zresztą też ;)

ec93728315d612963823bd63a777ed48.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż, trzeba czekać aż zegarek zejdzie do ceny +/- 1300zł za używkę, wtedy na pewno kupię, bo teraz trochę za dużo dla mnie. Mam inne priorytety.


GW-9400-1er GWN-1000B-1ber > Garmin Fenix 3 GW-9400-1er > GX-56-1bjf > GWG-1000-1a3er > GXW-56KG-3JF CUSTOM > GW-9400-1BER

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekamy....    ;)

Bardzo proszę... :(

Od wczoraj sobie beztrosko leżakuje w UK. Nie dostarczymy pańskiej przesyłki i co nam pan zrobi?

DPD to dziadostwo! Jutro minie tydzień jak przesyłka w drodze. :(

Nie kurna z Chin, nie z Japonii, nie z USA... Tak wygląda kurier w Europie. :(

Kiedyś zamówiłem DAC od zdolnych chłopaków z takiej manufaktury MHDT w Hąkągu ;). Zamówiłem w czwartek, we wtorek miałem w domu. I dlatego Azja ma przyszłość a Europa zdechnie.

 

808ca5c89bafa.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo proszę... :(

Od wczoraj sobie beztrosko leżakuje w UK. Nie dostarczymy pańskiej przesyłki i co nam pan zrobi?

DPD to dziadostwo! Jutro minie tydzień jak przesyłka w drodze. :(

Nie kurna z Chin, nie z Japonii, nie z USA... Tak wygląda kurier w Europie. :(

Kiedyś zamówiłem DAC od zdolnych chłopaków z takiej manufaktury MHDT w Hąkągu ;). Zamówiłem w czwartek, we wtorek miałem w domu. I dlatego Azja ma przyszłość a Europa zdechnie.

 

:) Spokojnie. Mój G tez juz drugi dzień odpoczywa w customs gdzieś w Coventry. Tzn celnicy odpoczywają, łajzy. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można już kupić nowego za 1700-,pln.

Uważam, że to świetna okazja.

 

 

jakby to był Maharishi...


GW-9400-1er GWN-1000B-1ber > Garmin Fenix 3 GW-9400-1er > GX-56-1bjf > GWG-1000-1a3er > GXW-56KG-3JF CUSTOM > GW-9400-1BER

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wierzyć DPD to paczka z żółtym paskiem jest "out for delivery".

DPD z właściwą sobie perwersją zapowiada przyjazd kuriera o imieniu Brian (poważnie) pomiędzy 12.07 a 13.07 czasu polskiego. To .07 mnie rozwaliło... No ale w końcu pasek do Casio dostarczają, to muszą być punktualni! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ho ho! A co to przyjechało? :)

Zaraz wrzucę focię Mudmastera z żółtym paskiem.

Stay tuned! :D

 

6e34bfce048cb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ho ho! A co to przyjechało? :)

Zaraz wrzucę focię Mudmastera z żółtym paskiem.

Stay tuned! :D

To w takim pudełku Ci sam pasek przysłali czy jest tam tego więcej? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.