Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ziko739

GWG 1000 MUDMASTER

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj go przymierzałem w Time Trend cena w okolicach 3300 zł. Zegarek jest przepiękny. Na półce wydawał sie mniejszy. Po założeniu na nadgarstek nie myślałem, że może być tak duży chodź mój nadgarstek ma 19,5cm. Jeśli chodzi o g-shocki jest to mój numer 1. Prędzej czy później napewno go kupię. Najładniejszy g-shock od kilku lat. Robi na żywo niesamowite wrażenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomasz Nowak

Jest szansa, że cena pójdzie w dół? Zegarek bardzo mi się podoba, ale ta kwota jest dla mnie za wysoka jak za za zegarek ogólnie. Nawet gdybym teraz miał tyle gotówki i go kupił to by mi go było żal nosić na codzień. Nawet Rangeman'a czasem żal jak nim w robocie przywale lekko o coś, a co dopiero taki drogi zegarek. Wiem, że mogę do pracy nosić inne zegarki, ale uważam , że nie po to się kupuje taki superowy zegarek, żeby go trzymać gdzieś w gablocie za szkłem, tylko nosić codziennie i cieszyć się nim cały czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję piowa za zdjęcia. Kapitalny zegarek. Na żywo pewnie miażdży :)

Widać, że w tym modelu dopracowali wszystko jak należy. Świetna kompozycja,

nawet jak na połączenia ana/digi. A jak z jakością wykonania ? Jak plastiki ?


GW-9400-1ER, MTG-910DA, GD-350-1BER, GWG-1000-1A3ER, G-9000-1VER, GW-3500B-1AER, G-9300-1ER, GWN-1000B-1BER, MTG-960DE-2VER, GWG-1000-1AER, GX-56-1AER, GW-6900A-9ER, GW-7900RD-4ER, GW-4000-1A3ER, GW-M5610BC, DW-003H-4T, PRW-3500-1JF, G-7800-1ER, GW-7900-1ER, SPF-60D-7AVER, GW-9300CM-1ER, OC-108D-1A, GST-W100D-1A4ER, GDF-100-4ER, GW-A1000, GXW-56-1BER, GW-3000M-4AER, GW-A1100R-4AER,  GX-56-4ER, GX-56GB-1ER, GWF-D1000-1ER, GWN-1000-2A, GD-X6900-1ER, GW-9400-DCJ, GD-X6930E-9ER, GPW-1000GB-1AER, GW-A1100-1A3ER, GB-6900B-1ER, GW-9200-1E, GWF-D1000B-1ER, GD-400-4ER, GD-X6900SP-1, GWX-8900C-3ER, GD-X6900SP-1JF, GD-X6900 SUPRA, MTG-S1000BD-5AER, GD-X6900FB-8, GW-M5610-1ER, MTG-G1000D-1A2ER, GWF-1000-1C, GWN-Q1000-1AER, GF-8250CM-2ER, GX-56BB-1DR, GA-100ST-2AER, GWX-8900B-7ER, GAW-100-1AER, MTG-S1000D-1AER, GPW-1000-4AER, GPW-2000-1AER, GPW-1000-1BER, GD-X6900CS-7CR, MTG-S1000D-1A4ER, GW-6900BC-1JF., GPW-1000TBS-1AER, MTG-S1000BD-1AER, MTG-S1000V-1AER, GD-X6900MH, GR-B100-1A3ER, GPR-B1000-1ER.

Instagram

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Msz zdaniem jakość wykonania na wysokim poziomie. Nic nie puka, nic nie stuka i nie skrzypi. 8-)

 

Po zdjęciu z ręki MM i założeniu Króla, ten ostatni wydaje jakiś taki plastikowy, żeby nie powiedzieć dziecinny. A to przecież kawał zegara. 

 

pozdrawiam, Piowa

 

Jeszcze jedna opinia z WUS'a

 

Which one would be first - the Mudmaster, GPW, or MTG?? That's a tough question. My answer might surprise some of you. I'd have to say it would be the Mudmaster. icon_wink.gif There are certain reasons why I love GPW and the MTG. But the reasons I would buy the Mudmaster first out of the three -- I love the ABC functions (they win over the GPS function of the GPW), and I'd wear the Mudmaster the most out of the three. The MTG with its more upscale look is not necessarily the best choice for casual wear. The Mudmaster is more suited to that look. (as is the GPW) But the Mudmaster's quality, functions, look, and price make it a winner, IMO, and would make it my first choice.

 

Warto zauważyć, że chodzi o MTG-G

Edytowane przez piowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomasz Nowak

Podjąłem decyzję. Następnym moim zegarkiem będzie Mudmaster. Co prawda szybko to nie nastąpi, bo muszę kasę uzbierać , ale w końcu go kupie, bo strasznie mi się podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile użytkowników tyle opinii..

 

Jeden z tej trójki wybierze GWG, drugi MTG a trzeci Casio z kalkulatorem.

Odnoszę trochę wrażenie, że próbujecie nadać GWG miano najlepszego G wszechczasów albo króla króli ale pamiętajcie, że nie każdy ma takie samo zdanie. Chyba podobnie jest z tytułem "Samochód Roku" który nadaje się w marcu.

Zauważcie też, że na forum każda nowość od G jest mega pożądana i wychwalana. Tak było z GPW, MTG i nawet GST. Zachwyt i zainteresowanie danym G znika, jak pojawi się coś nowszego i to czeka też GWG.

 

Oczywiście mówię to co ja czuję i choć jest to odmienne z większością opinni tutaj o tym modelu nie oznacza to, że teraz macie udowadniać, że jestem w błędzie i się obrażać, bo mi się ten zegarek nie podoba ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile użytkowników tyle opinii..

 

Jeden z tej trójki wybierze GWG, drugi MTG a trzeci Casio z kalkulatorem.

Odnoszę trochę wrażenie, że próbujecie nadać GWG miano najlepszego G wszechczasów albo króla króli ale pamiętajcie, że nie każdy ma takie samo zdanie. Chyba podobnie jest z tytułem "Samochód Roku" który nadaje się w marcu.

Zauważcie też, że na forum każda nowość od G jest mega pożądana i wychwalana. Tak było z GPW, MTG i nawet GST. Zachwyt i zainteresowanie danym G znika, jak pojawi się coś nowszego i to czeka też GWG.

 

Oczywiście mówię to co ja czuję i choć jest to odmienne z większością opinni tutaj o tym modelu nie oznacza to, że teraz macie udowadniać, że jestem w błędzie i się obrażać, bo mi się ten zegarek nie podoba ;)

Z Rangemanem  było tak samo. Na początku ochy i achy. A teraz stał się oklepany i chyba się juz wszystkim opatrzył . Tak to już jest z nowościami ;) . Mnie się tam mudek podoba ale cena już ani trochę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra. Nie jest tak, że mi się całkowicie nie podoba ale zwyczajnie mam innych faworytów ;)

 

Nie obrażajcie się, że tak napisałem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja miałem odzucie jak wszedł Roman, że ludzie go trochę negowali i bardziej zachwalali Ryśka, a dopiero później się przekonali do nowego :)

Mudmaster jak na razie mi nie podchodzi, ale może muszę się z nim oswoić i dopiero go polubię. Na chwilę obecną jest to dla mnie po prostu nowa propozycja Casio, może dlatego, że wolę cyfrowce jako G.


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się osobiście podoba i chętnie bym go sobie kupił. Tylko tak na trzeźwo patrząc mam Gulmastera i poza wyglądem i szafirem czy ten zegarek coś istotnego wniesie w stosunku do GWN 1000? Może za jakis czas kupię, na chwilę obecną się wstrzymam, ale nie ukrywam bardzo mnie korci, oj bardzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zachwalali tutaj (na forum) MTG to Waldzior cicho siedział   :D  :P  ;)  *

Każdy ma inne odczucia i się podoba co się podoba. A to dobrze bo byłoby nudno jakbyśmy byli tacy sami.

Znam też tu takiego jednego co wychwala się Frogiem pod niebiosa i inne traktuję jak złomy i nie warte funta kłaków  ;)

 

A ja miałem odzucie jak wszedł Roman, że ludzie go trochę negowali i bardziej zachwalali Ryśka, a dopiero później się przekonali do nowego :)

Z tym się zgadzam, śledziłem od początku tutaj na forum dyskusję nad Romkiem jak jeszcze nie było jego osobnego tematu  ;)

 

Tak to już jest z nowościami ;)

I też zgadzam się  :)

 

 

* żarcik taki  :) 

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, opinię z WUS-a wrzuciłem jako ciekawostkę. 

 

Wydaje mi się, że warto ją przeczytać, gdyż pisała ją osoba, która ma GWG, GPW oraz MTG-G i zna te trzy zegary z codziennego użytkowania, a nie oglądania w necie, czy w sklepie. 

 

Nie próbuję nadać GWG miana G-wszechczasów. Po prostu msz to najfajniejszy wskazówkowy G, jaki teraz można kupić. 

 

pozdrawiam, Piowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję, chyba trzeci na forum. Dopiszę Cię do listy WUS'a. 

 

pozdrawiam, Piowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomasz Nowak

Mnie urzekł ten Mudmaster zwłaszcza z żółtym paskiem. Kawał skurzczybyka tylko ta cena trochę przesadzona, ale patrząc na ceny innych zegarków np. w Aparcie, to ta kwota wydaje się śmieszna. Jednak wszystko wygląda inaczej patrząc na zarobki w naszym kraju, bo z tej perspektywy to jednak trochę kasy trzeba wydać na niego. Jednak ja myślę powoli odkładać kasę i wtedy może ceny trochę spadną. Na Allegro widziałem go za 2200 pln. tylko nie wiem jak z gwarancją wtedy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie urzekł ten Mudmaster zwłaszcza z żółtym paskiem. Kawał skurzczybyka tylko ta cena trochę przesadzona, ale patrząc na ceny innych zegarków np. w Aparcie, to ta kwota wydaje się śmieszna. Jednak wszystko wygląda inaczej patrząc na zarobki w naszym kraju, bo z tej perspektywy to jednak trochę kasy trzeba wydać na niego. Jednak ja myślę powoli odkładać kasę i wtedy może ceny trochę spadną. Na Allegro widziałem go za 2200 pln. tylko nie wiem jak z gwarancją wtedy.

Spoko kolego ;) . Myślę że za jakiś rok u SEQNDUSA spokojnie da się go kupić za te 2200zł. Nie ma co się napalać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja trochę zgadzam się z Waldziorem ale nie neguje żadnego G, bo na pewno gdybym miał nieograniczony budżet kupiłbym wszystkie G. Mając ograniczenia finansowe i musząc decydować się na jakieś modele przyznam, że gwg aż tak do mnie nie przemawia i wolę gwn za to, że nie wygląda jak G ;) (mogę być stronniczy bo mam gwn)

W przedziale cenowym gwg też wybrałbym raczej mtg-s, bo nie jest takim ordynarnym G. Ale to moje spojrzenie na świat. No i nie jestem jednozegarkowcem, podobnie jak Waldzior, a przeciwnie do Piowy. Może na tym polega różnica między poglądami, bo gwg może być tym wyczerpującym temat G.


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkoncu zdjęcie porównawcze z rangemanem różnica wyraźna :) chociaż przydałoby się zdjęcie anfas :) jeśli kupie gwg to mój cel kupić w miare tanio i na ebay :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że jest za bardzo "nasterydowany" jeżeli chodzi o wygląd

 

Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówcie, co chcecie ja już szukam żółtego paska.

 

8-)

 

Właściwie, to już znalazłem. Podobno 3780 yen na rakutenie. Zielone też są. 

 

pozdrawiam, Piowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.