Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

pat123

[gshock] GD 350, gdzie, jak...?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, przymierzam się do zakupu zegarka G-Shock model, który mnie interesuje to GD-350-1er.

Mam kilka pytań: dlaczego akurat ten model jest tak niedostępny? na stanie ma go, w Gd chyba tylko jeden sklep w Galerii (Gdansk) za to innych modeli jest w opór, wszędzie - nie mówię tu tylko o popularnym ga 100. Gdzie moge kupic go najtaniej, jakies rady? W sklepie o ile jest na pewno dostepny kosztuje ok 550zł, ebay itp ~100-110 USD, czyli mozna zaoszczedzic najwiecej ~100zł o ile nie dopadną cła,vaty wiec nie wiem czy warto. Ma ktos moze doswiadczenie z tym modelem? Moze polecicie mi innego gshocka? ineresuja mnie czarne, cyfrowe.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

allegro.pl/zegarek-meski-casio-gd-350-1e-g-shock-200m-i5577955284.html zegarek rewelacyjny, czytelny wyświetlacz, dobrze leży na nadgarstku, przyciski przyjemnie reagują, mam wersję kolorystyczną stalową jestem bardzo zadowolony, kupiłem na Allegro i nie mam żadnych zastrzeżen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no proszę jest to nawet model, którego szukam, dzięki! może się ktoś wypowiedzieć na temat tego allegrowicza? czy to aby na pewno oryginał? co z kwestią gwarancji? 3lata, lecz jest to gwarancja sprzedającego? (czyli zamieszanie w przypadku awarii i odsyłanie do Niego) czy też taka normalna serwisowa casio zibi?

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej przy GD-350 nie ma co się zepsuć, brak sensorow i nikomu tak naprawdę niepotrzebnych pierdulek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej przy GD-350 nie ma co się zepsuć, brak sensorow i nikomu tak naprawdę niepotrzebnych pierdulek :)

Spokojnie ludzie noszą G z sensorami i praktycznie nie słychać,że coś złego się z nimi dzieje A jeśli już to jest to bardzo mały odsetek praktycznie pomijalny. Sam mam/miałem takie G i nic się z nimi nie działo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.