Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

kronoskratos

Chronograph President Putin Automatic Sapphire

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Cyrhla

Jabłko byś lepiej zjadł...  ;) Co do rzeczy. Ja bym odpuścił. Napisz jednak w jakim konkretnie zakresie potrzebujesz podpowiedzi???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jestes z typu za rodinu za putinu to spoko ale 2 tys lepiej mozna wydac


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jesteś Rosjaninem to kupuj. W innym wypadku kupno takiego czegoś jak dla mnie jest nielogiczne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie patrząc na estetykę i "patrona": również moim zdaniem drogo, szczególnie, że na fotach zegarek nie wygląda na zbyt starannie wykonany. Koronka z "kamykiem" troszkę jak z jakiejś zabawki. Poza tym nie wróżę długiego życia temu złoceniu, ale tu mogę się mylić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dekielek nawet ładny, ale zegarek na pewno nie jest wart 3000 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako któryś tam setny do kolekcji to może i tak.

Jako zegarek do noszenia zdecydowanie NIE!

Złotko zlezie, chrono zdechnie i tyle będzie radochy.

Ja bym zdecydowanie nie inwestował w ten wynalazek i to nie dla tego, że nie kocham Putina, ale to po prostu klamot nie wart IMO nawet połowy tej kasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie nie, za całokształt - patron, wzornictwo, cena.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdybym miał do wyboru tylko zegarek "president putin" lub "koci wymiot" - zdecydowanie wybrałbym ten drugi. Ze względu na nazwę. Nie ważne jak by wyglądał.

 

Edit

literówka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zanim tu trafiłem, to sam rozważałem ten okaz. Spróbuj przespać się z tym pomysłem, najlepiej dwa dni. Drugiej nocy bowiem przyśnił mi się przepity Borys Jelcyn z pomiętym garniturem w kratę i przepoconą koszulą rozpiętą na cztery guziki. 

Siedział w wyłożonym dywanami, okopconym dymem papierosów pokoju, miał przetłuszczone włosy, opuchniętą z deka twarz i zgadnij, co nosił na nadgarstku.

 

Wtedy to właśnie wróciłem do marzeń o Seiko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/122729-seiko-chronograf-spc088p1/?do=findComment&comment=1513255

Kup to, podobne, tańsze, ładniejsze i marka normalna. Jak będziesz pokazywał kolegom z pracy/szkoły , to nie będziesz słuchał gromkich smiechów. A za zaoszczędzone pieniądze kup sobie automat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym wypadku " kolgOM", ale jak by oglądał z (jednym, to) " kolegĄ " dowiedziałem się nowych niuansów języka ojczystego :) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przecież to jest pod turystów z kasą.

Jak powszechnie wiadomo turyści kupią każdy szmelc przepłacając okrutnie. Tak jest I w tym wypadku. Mechanizm wygląda na jakąś chińską wersję Valjoux 7750,

natomiast sama estetyka jest nazwijmy to straganowa (termin odpustowa po prostu tutaj nie pasuje). Główny bohater tego zegarka, zapewniam, w kwestii tego co jest na nadgarstku ma zdecydowanie lepszy gust jak I grubszy portfel.

To jest równie autentyczne jak jakieś wersje Vostok Amfibii z napisem КГБ.

Żaden z funkcjonariuszy tej służby prawdopodobnie nigdy czegoś takiego nie nosił.

Chcesz to kupuj, ale za te pieniądze można mieć coś naprawde ciekawszego niż to coś.

Ale Napiszę Ci jedno. Doskonale Cię rozumiem, Twoje pragnienie bo sam przez to przechodziłem.

tylko finalnie poszedłem dzięki temu forum troche w inną stronę.

 

Tutaj link

 

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/14132-szturmanskie-gagarin/

 

Również łączę ukłony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyjątkowo paskudny zegarek moim zdaniem.

 

Jak już ktoś napisał - wisienką na torcie jest "kamień" na koronce. :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.