Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ch24.pl

OMEGA Seamaster Bullhead „Rio 2016″

Rekomendowane odpowiedzi

Za rok o tej porze brazylijskie Rio stanie się areną zmagań sportowców w ramach Igrzysk Olimpijskich. Omega - jako oficjalny partner i chronometrażysta imprezy - przygotowała na tę okazję limitowany zegarek z kolekcji Seamaster.

 

Wyświetl pełny artykuł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie zegarek, ktory bedzie mi pasowal do butow!

88bde17b22b2ba191f637c2baf3aabd5.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie ten kolor..


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi sie podoba - fajne zywe kolory, ciekawy i nietuzinkowy ksztalt koperty i super dobrany pasek - dla mnie jedna z ciekawszych propozycji. Szkoda tylko, ze cena pewnie bedzie z kosmosu :wacko:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rewelacyjny design. Mało który nowoczesny zegarek robi na mnie wrażenie. Zwykle są przeładowane, a tutaj wszystko jest jak powinno.

Nowoczesny kształt i przyciski/koronki, ale z nawiązaniem do sportowej klasyki.

Chętnie bym go już zakupił, ale pewnie pozostanie czekać jakieś 30-50 lat, aż cena będzie bardzo przystępna :wacko:;) 


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy Brazylia zdąży z organizacja igrzysk. Niedawno wybuchła afera korupcyjna w związku  z budową obiektów sportowych, wsadzili mnóstwo prezesów firm i polityków rządzącej partii. Burmistrz Rio ma duże obawy czy aby na pewno dadzą rade do 2016.. a do tego w tym momencie zbiorniki wodne gdzie ma się odbywać część konkurencji jest zanieczyszczona jak ch... 1,7mln razy wiecej niż normy w USA...Sorry za off topic.. zegarek mi się podoba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie w bullhead-dzie najmniej podoba się bull head, jakoś nie mogę się przemóc, już zejście z koronką z 3 na 4 psuje mi cały zegarek, a co dopiero takie odwrócenie, takie trochę na siłę, musi się odróżniać, to i będzie, za to kolorystyka i pasek poprzeszywany różnokolorowymi nićmi są tak ładne, że nawet nie przepadając za białymi tarczami, chętnie bym ponosił se.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Straszny zegarek. Antyreklama igrzysk. Te limitki pod różne wydarzenia zdecydowanie firmom nie wychodzą.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo rozumiem, bo Omega zrobiła już przecież z okazji tych Igrzysk Marka II z trójkolorowymi totalizatorami :o O ile Omegę uwielbiam, to ile do k... nędzy tych limitacji nawalą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie bullheadowa koperta byłoby ciekawie - fajnie szczotkowana stal, jasna, przejrzysta tarcza ( a nie tylko czerń i czerń ) a kolory no cóż uniwerslane nie są ale w razie czego wykupią fani " squadra azzura"....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak np ta;) z olimpiady w Meksyku w 68"

post-48316-0-63798500-1438938361_thumb.jpg


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, nie dość że ciemna tarcza to jeszcze ta damska bransoletka ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak bez lupy widać która godzina.....;)- nawet z dokladnoscią do 20 setnych sekundy....:)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaa, też tak kiedyś myślałem. Aż nomen omen "dojrzałem" do DJa .

Czytałem ,że Janusz chodzi w sandałach i skarpetach - o co chodzi z tymi koszulami, pantoflami i kluskami....i to tak w pierwszym poście...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość norbie

desmo - DJ ma zalety. Chciałbym go mieć. Jedną z jego zalet jest lupa. I to jest fakt. Forumowicz kangure jeszcze o tym nie wie. :) 

Ale pokazana Omega to przecież chronograf - na ciekawym kalibrze F. Piqueta i na dodatek w kultowej kopercie. Nawet w tej pstrokatej, olimpijskiej kolorystyce zjada trójwskazówkowego DJ na śniadanie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no lupa i DJ zaplątały się tu z powodu ,hmm ,poczucia humoru Modnego Marka i buńczucznych deklaracji nowego kolegi... gdzieżbym porównywał Rolexową klasykę sportowej elegancji do tego "łomegowatego" byczka, który może i kopertę ma kształtu "kultowego" ale "szpetnego " niemiłosiernie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...a mnie się podoba niemiłosiernie :P

i chętnie bym kupił :)


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no lupa i DJ zaplątały się tu z powodu ,hmm ,poczucia humoru Modnego Marka i buńczucznych deklaracji nowego kolegi... gdzieżbym porównywał Rolexową klasykę sportowej elegancji do tego "łomegowatego" byczka, który może i kopertę ma kształtu "kultowego" ale "szpetnego " niemiłosiernie.

A jak-modnego:)

A koperta rzeczywiście dziwaczna.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny jest. I sportowy i nawiązujący i taki wyróżniający się, a przy tym czytelny i mimo wszystko niekrzykliwy.


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koronka na "6" wydaje się być 'niewygodna'....


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, to jedyna moja obawa, ale nie dlatego, że źle się będzie obsługiwać, tylko, że czymś zahaczę.


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość norbie

Dlaczego koronka jest niewygodna? Łatwiej się nakręca zegarek na ręku. Nie za bardzo sobie wyobrażam sytuację, żeby można było koronką o coś zahaczyć. Nie piszę o mankiecie koszuli, bo to zegarek sportowy.

Tak na marginesie - zauważyliście, że bullheady wszystkich marek, nawet te wintydżowe, ostatnio bardzo szybko drożeją?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.