Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
e.czajnik

Recenzja G-Shock GW-M5610

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich...

 

Mam mozliwosc kupna tego modelu za 450zl, czy jest to waszym zdaniem dobry cena czy czekac az trafie taniej?

 

Z gory dzieki za odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich...

 

Mam mozliwosc kupna tego modelu za 450zl, czy jest to waszym zdaniem dobry cena czy czekac az trafie taniej?

 

Z gory dzieki za odpowiedz

Cześć, nowego modelu nie kupisz taniej. Jeżeli chcesz czekać to tylko używka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich...

 

Mam mozliwosc kupna tego modelu za 450zl, czy jest to waszym zdaniem dobry cena czy czekac az trafie taniej?

 

Z gory dzieki za odpowiedz

Taniej raczej nie ale 450 zł. z wysyłką płaciłem z TT także jeśli to nieoficjalna dystrybucja to nie i tylko brać z TT  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam was,

 

Wiec tez sie pochwale nowym GW M5610 I to w powalajacej cenie....nie cale 400zl Oj warto bylo czekac na okazje bo zegarek miodzio.

 

Pozdrawienia dla wszystkich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ok.

W zibi zawsze możesz negocjować cenę, jeśli bardzo zależy Ci aby kupić z oficjalnej dystrybucji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wszystko z nimi okey, tak jak z pozostałymi modelami u sprawdzonych sprzedawców z allegro tańszymi o te kilka stowek w porównaniu do cen z TT.  ;)

Kupując np u sequndusa otrzymujesz dokładnie taki sam kompletny zestaw jak w salonie TT z polska instrukcja obsługi oraz 3 letnią gwarancją Zibi chonorowana w każdym salonie TT.

Edytowane przez GitBit

SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. Dzieki wielkie.

Ide wiec negocjowac cene w sklepie, a jak nie to jakos wytrzymam te dwa dni na przesylke :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cenę mozesz negocjować tylko na stronie TT po wcześniejszym zalogowaniu się, w salonie raczej nic nie ugrasz. 

Po wynegocjowaniu ceny i zakupie możesz odebrać zegarek w dowolnym salonie TT lub wybrać opcję przesyłki.


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam.

W salonie też można z powodzeniem urwać 10-20% jak się umie rozmawiać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi najwiecej miła Pani w TT urwała 5% od ceny ze strony za paprocha pod szkłem i tyle, chyba nie umiem rozmawiać albo za mao było paprochów.  ;)


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Planuję kupić GWm5610 do okazyjnego noszenia na rower, wakacje i takie tam bardziej "inwazyjne" okazje.

 

Jak wygląda czas pracy baterii jeżeli zegarek z solarem nie jest używany regularnie i na co dzień leży w szufladzie? Czy zegarek wymaga jakiegoś cyklicznego naświetlania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz włączone wygaszanie ekranu (PS) to może dłuugo leżakować. Jeżeli nie, to co jakiś czas wypadałoby go wystawić na słonko.

Moje wszystkie "solary" mam tak poustawiane i np. te nieużywane od wakacji są cały czas na H ;)


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś ma konto w banku śląskim ING to pewnie wie co to Bankujesz-Zyskujesz

Kupiłem ten zegarek za 399 zł i około 230 pkt. - dystrybucja ZIBI 

Wysyłka kurierem 9 zł więc to dobra cena chyba.

 

No i mam jeszcze jedno pytanie: jak długo trzeba go :naświetlać: żeby bateria była na H bo ja co dzień wystawiam go do okna na 30 minut i wieczorkiem spada mi na M czy to normalne ? Wyczytałem na stronie producenta że bateria w nim potrafi naładowana do pełna wytrzymać nawet 8 m-cy czy to prawda ?

Edytowane przez konik11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena ok, co do reszty wątpliwości polecam lekturę instrukcji ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaka jest teraz dobra cena za uzywany GW-5610?

I w trakcie tej dyskusji nikt nie wypowiedzial sie na temat G-5600 Solar.

Z tego, co widze to taki GW-5610 bez WC.

Co w ogole oznaczaja te literki G, GW, DW, AGW... nigdzie nie moge tego znalezc.

Czy jest u Casio jakas logika w oznaczeniach serii?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.