Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Master88

G-shock 9400 nadgarstek 23 cm

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie. Mam nadgarstek 23 cm jak waszym zdaniem będzie się prezentował i czy będzie pasował?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie dobrze, ale jeżeli zależy Ci na czymś jeszcze wiekszym to zobacz GWN-1000 albo GPW-1000.


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem o gulfmasterze ale jednak cena trochę większa. A rangemana udało mi się kupić na amazonie amerykańskim za niecałe 700 zł. To chyba warto bylo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow, niezła cena.

To już z przesyłką? Uda się ominąć opłaty?


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O tyle dobrze ze kolega jest w USA i jak będzie wracał to mi go weźmie. Dokładnie 175 dol plus 10 przesyłka. Więc dokładnie 693 mnie wyjdzie więc tylko było go brać. Wysyłał mi zdjęcia i wszystko nowiutkie z metką także się opłacało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jarozlaw

Tylko zeby pamietal zeby go zalozyc na powrot na lape i metke zdjac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak właśnie myślałem. A to ze pudełko będzie w walizce od niego nie przeszkadza? No i jak w temacie o tym nadgarstku co myślicie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będziesz zadowolony :)


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jarozlaw

No tak właśnie myślałem. A to ze pudełko będzie w walizce od niego nie przeszkadza?

Nie powinno. Pudełko w jednej walizce, papiery w drugiej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tomaliusz

23 cm. to już spora graba, sam zegarek pewnie będzie pasował ale aby nie zabrakło dziurek w pasku jak jeszcze w takie upały przegub trochę napuchnie  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

23 cm. to już spora graba, sam zegarek pewnie będzie pasował ale aby nie zabrakło dziurek w pasku jak jeszcze w takie upały przegub trochę napuchnie  ;)

 

Spoko spoko - nie zabraknie... ze dwie pary w zapasie powinny zostać :) Ale na taką rąsię to raczej King by pasował bardziej... :) i jakbym miał "układy" w USA to bym ściągał na gwałt http://www.amazon.com/CASIO-watches-g-shock-MULTIBAND-GXW-56-1BJF/dp/B003U8X4DY/ref=sr_1_4?ie=UTF8&qid=1439469870&sr=8-4&keywords=Casio+g-shock+GX-56


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak w temacie. Mam nadgarstek 23 cm jak waszym zdaniem będzie się prezentował i czy będzie pasował?

...a jaki masz obwód nadgarstka? Wygląda na to, że może być za duży. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No obwód to tak 23 cm. Czyli za mały zegarek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tomaliusz

Rangeman to wielki kloc i nie będzie mały na Twój nadgarstek ale po prostu teraz taka moda że zakładają Ranga już na 16 cm. nadgarstki i myślą że dobrze leży-wygląda   :P ...każdy swoje chwali  ;) .

Jakbyś chciał iść w tym kierunku modowym to byś musiał zegarek z kukułką na swoją grabę założyć  :P .

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mierzyłeś w sklepie to chyba już wiesz, że jest ok ;)


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No myślę że będzie ok. Najgorsze jest to że wiem ze go mam bo przyszedł ale dopiero założę go 4 października jak kolega wróci z USA i go przywiezie hehe. Najgorsze to czekanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tomaliusz

Do 4 października shok.gif

Zdarzało mi się kupować i sprzedawać trzykrotnie ten sam model w tym czasie  ;) .

Wytrwałości życzę  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety tak bo nie opłaca się wysyłać bo by pewnie cło dowalili a za cenę niecałe 700 zł to chyba warto czekać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.