Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ch24.pl

Omega Seamaster 300 “Spectre” Limited Edition

Rekomendowane odpowiedzi

Niby czym ona sie rozni, że 300 nie a limitka tak - pasek można zmienić samemu a detale na tarczy z serii znajdż 5 różnic... Najlepsze jest to, że ceny tego rosna z czasem. Ludzie sami się nakręcają...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny zegarek, chociaż faktycznie lepiej by było gdyby w zestawie była bransoleta + 2 nato jak w Speedmasterze.

Wtedy byłby zestaw idealny.

Edit: jaki będzie dekiel? (będzie można oglądać werk?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby czym ona sie rozni, że 300 nie a limitka tak - pasek można zmienić samemu a detale na tarczy z serii znajdż 5 różnic... Najlepsze jest to, że ceny tego rosna z czasem. Ludzie sami się nakręcają...

raczej ludzie nakręcają ludzi ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie obraźcie się, ale interesując się zegarkami te "detale" powinny mieć dla Was znaczenie ;)

Dla mnie akurat "0" i sekundnik robią świetną robotę, chociaż "seryjny" też bardzo mi się podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby czym ona sie rozni, że 300 nie a limitka tak - pasek można zmienić samemu a detale na tarczy z serii znajdż 5 różnic... Najlepsze jest to, że ceny tego rosna z czasem. Ludzie sami się nakręcają...

Powiekszone logo Omegi

Brak 12 na tarczy

Lollipop sekundnik

Bezel z druga strefa czasowa, obrotowy w obie strony.

Inny dekiel, fajnie jakby nie byl przeszklony :)

 

No znalazlem 5, a Ty ile :D ?

 

Wszystkie duze firmy tak robia, pieniadze w banku maja im sie zgadzac. A Rolex i ich seria Submarinerow na 50 rocznice, ktora byla w produkcji pare lat :D ? A Panerai i ich coroczne limitacje modeli, zeby wlasciciel czul sie wyjatkowy? Medal ma dwie strony, ale na forum ostatnio tendencja do jezdzenia po Omedze :)


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się słabo znam na zegarkach - patrzę tylko na logo, rozmiar i cenę dlatego zawsze z utęsknieniem czekam na werdykt ekspertów : chronos każe brać , jeszcze tylko słowo od kolegi LMed i pędzę do butiku

PS wycztałem że zbalansowana tarcza została celowo zepsuta ( zamiast 12 powiększone logo ) żeby było lepiej widać na ekranie co nosi - bo jeszcze by kto pomyślał że wreszcie wrócili do źródeł czyli do Rolka - ale nie chce mi się wierzyć - to chyba tylko takie " jechanie po Omedze"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego desmo, ale wiesz, że zegarki to nie chlebek i woda - nie musisz kupować. To nie jest artykuł pierwszej potrzeby.

 

Co więcej - nikt nikogo, o ile mi wiadomo, nie zmusza do kupowania zegarków. To dobrowolny wybór każdego, a Ty masz z tym problem co najmniej taki, jak by to był przymus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego Sphinx zabawne jest to ,że ten zegarek mi się w 80% podoba .Od czasu do czasu śmieszy mnie jednak sposób w jaki Omega popycha swoją sprzedaż. Na tym forum poza chwaleniem i podziwianiem także krytykujemy różne posunięcia firm zegarkowych a także osób piszących o zegarkach ( w tym siebie nawzajem). Szczególnie gdy traktuje klienta jak chodzący, bezrefleksyjny portfel. Omega nie jest tu wyjątkiem.

Jeśli seryjny moonwatch może mieć elegancką skrzynkę plus dodatki i kosztować dużo mniej a seria tego modelu to to samo na bransolecie też za mniej ...to wiele wokół tej limitacji jest śmiechu warte - i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ z tego co ja zrozumiałem Kolega Desmo, przeciwstawia się siłom i godnosciom osobistom marketnigowi, do czego ma pełne prawo i poparcie :)


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oczywiście ma - tylko, że pisze to tak, jak by ten marketing kogokolwiek zmuszał siłą do zakupu. 

 

Nabijanie kogoś w butelkę to oszukiwanie. Sprzedawanie zegarka o wiadomych parametrach za wiadomą cenę jakoś mi do tego określenia nijak nie pasuje. Chcesz - kupujesz. Nie chcesz, nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nawet z garniturem (takim, casualowym) daje radę... moim zdaniem oczywiście.

 

dcspectre1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na podobnej zasadzie możesz czytać to co napisał albo nie, nikt nikogo nie zmusza do czytania. Mi też się wiele tekstów i osób nie podoba ale przywykłem, jeśli ktoś tego nie potrafi nie musi tu pisać czy czytać tego co napisały.


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nawet z garniturem (takim, casualowym) daje radę... moim zdaniem oczywiście.

 

dcspectre1.jpg

Dla mnie takie zestawienie jest "budżetowe" (cokolwiek to znaczy ;))

Równie dobrze mógłby założyć jeszcze sandałki i białe skarpetki.

Sam zegarek na nato prezentuje się świetnie, ale do garnituru w tym zestawieniu nie pasuje za nic.

 

Ps. Robert, a w innych firmach limitacje tak mocno się różnią od seryjnych i wszędzie są po 100szt.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, do garnituru nie pasuje za grosz. Ja bym tego zegara nie kupił ze względu na wskazówkę sekundową. Dużo bardziej podoba mi się klasyczna 300-tka (tylko bransoletę trzeba zmatowić).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie Piotrze, ja już przywykłem na przykład że Panowie z Chronosa słabo znoszą krytykę swoich poczynań .Od dziś będę przywykał też że nie wolno krytykować branży bo to godzi w ...no właśnie w co ?

Ja ,nie mając konfliktu interesów, jako zwykły klient który przychodzi ze swoją kasą do sklepu z zegarkami ( może być też butik ;-) piszę sobie dość konkretnie dlaczego niektóre pomysły branży mi się nie podobają. Bo jak nauczył mnie mój niedościgniony guru zegarkowy z tego forum ( pozdrawiam LMed ) " nie należy łykać wszytkiego jak pelikan" ( czy jakoś tak) .

A zamiast polemiki dostaję od kolegi branżowaca "argument ", że nikt nie zmusza mnie do zakupu. Czyli być może mam rację ale jemu nie wypada/ nie opłaca się tak napisać. No to ja piszę za niego ;-)

 

PS Krystian - każda firma ma przykłady fajnych i niefajnych limitacji. Tyle ,że Omega ponieważ robi tzw "limitacje" wszystkiego, często i z dmuchanych powodów - częściej jest na cenzurowanym.

Żeby jednak nie być posądzonym o stronniczość wskażę dwa pierwsze z brzegu przykłady limitek które miały większy sens ( były niepowtarzalne i moim zdaniem atrakcyjne ).

post-55792-0-65188600-1439644878_thumb.jpg

post-55792-0-48566000-1439644886_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek super,w polaczeniu z nato pięknie się prezentuje...

Gorzej połączenie pasek,krawat,garnitur ;)

Zgadza się, do garnituru nie pasuje za grosz. Ja bym tego zegara nie kupił ze względu na wskazówkę sekundową. Dużo bardziej podoba mi się klasyczna 300-tka (tylko bransoletę trzeba zmatowić).

;)

Wskazówka sekundowa, a raczej jej kształt jest ostatnio modny ( zegarki Mondaine-kolejowe;))

 

P.S. @desmo-Robert krytyka konstruktywna jest ok, myslę ze więcej z niej pozytku ( bez obrazy dla nikogo) niż z suchego przedstawiania,pokazywania rzeczy juz 'dokonanej ' :)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bartek, wielu osobom nie pasowała wskazówka Tudora, a teraz większość z nich się nią zachwyca. Kwestia opatrzenia ;)

Mi się podoba bo jest inna, ale ta cena za limitkę bez bransolety, którą podał Robert jest przesadzona względem "seryjnego" modelu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bartek, wielu osobom nie pasowała wskazówka Tudora, a teraz większość z nich się nią zachwyca. Kwestia opatrzenia ;)

Mi się podoba bo jest inna, ale ta cena za limitkę bez bransolety, którą podał Robert jest przesadzona względem "seryjnego" modelu.

Masz rację - to już któryś model moonwatcha ,który oferuje coś atrakcyjnego względem serii a nie sposób mieć go na bransolecie :-(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Desmo uroczo trzepiesz pianę . Podziwiam .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak zobaczyć siebie w krzywym zwierciadle ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, do garnituru nie pasuje za grosz. Ja bym tego zegara nie kupił ze względu na wskazówkę sekundową. Dużo bardziej podoba mi się klasyczna 300-tka (tylko bransoletę trzeba zmatowić).

Bartek ,tez kiedys myslalem ze wystarczyloby zmatowic bronsolete zeby zegarek wygladal wysmienicie  ale widzialem zdjecia takiego wlasnie zegarka i nie wygladalo to zbyt dobrze tzn bronsoleta sama w sobie wyglada bardzo ok ale za cholere wg mnie nie pasowala do koperty z jej blyszczacymi powierzchniami 


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Desmo , tylko nie zrozum mnie żle  , odbieram to sympatycznie  i tyle .

Nie jestem zakutym fanem żadnej marki i to co robisz , z trollingiem nie ma nic wspólnego uważam .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bartek ,tez kiedys myslalem ze wystarczyloby zmatowic bronsolete zeby zegarek wygladal wysmienicie  ale widzialem zdjecia takiego wlasnie zegarka i nie wygladalo to zbyt dobrze tzn bronsoleta sama w sobie wyglada bardzo ok ale za cholere wg mnie nie pasowala do koperty z jej blyszczacymi powierzchniami 

Hmmm no to mnie zaskoczyłeś Irku.

Krystek, jestem pewien, że nie przekonam się do tej wskazówki. Snowflake z Tudora odrzuca mnie do dziś :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiając się, co oznacza limitacja w wypadku określonej marki, może należałoby brać pod uwagę czynniki:

 

a) http://www.statisticbrain.com/wrist-watch-industry-statistics;

B) globalną popularność filmów o Bondzie.


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm no to mnie zaskoczyłeś Irku.

Krystek, jestem pewien, że nie przekonam się do tej wskazówki. Snowflake z Tudora odrzuca mnie do dziś :D

cee1bdd373047d27866469316fd70c6d.jpg

 

2abb59e5dca440cc6ea5c0f1334aa5ad.jpg

 

Sent from my SGP312 using Tapatalk

 

 

Wracajac do tematu, zegarek fajny ale Omega wyglupila sie nazywajac ten model limited edition, wg mnie poprostu powinni wypuscic to jako rownolegla wersje z normalnym modelem I za jakis czas skonczyc produkcje.

Juz chyba wole polityke Rolexa niż Omegi, tzn brak limited edition zegarkow niż limitacja z kazdego mozliwego powodu cos ala AP


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.