Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Master Yoda

NOWI UŻYTKOWNICY FORUM

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem nowym użytkownikiem forum i nowym posiadaczem zegarka PERFECT A115 problem polega na tym że nie mam pojęcia jak ustawić dzień tygodnia i pozostałe 2 wskazówki.Oto on ;

Proszę o szybką odpowiedź . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w ogóle to one powinny się przestawiać? To chyba tylko atrapy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w ogóle to one powinny się przestawiać? To chyba tylko atrapy.

Właśnie nie wiem dlatego przychodzę z tym pytaniem tutaj .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry forumowicze.

 

Mam kłopot ze znalezieniem właściwego tematu odnośnie zegarka Tissot, przeglądałem klub miłośników tej marki, ale nie znalazłem własciwego wątku, w którym można by zapytać o opinię doświadczonych znawców marki/zegarmistrzów. 

 

Chodzi o model PRC 200 (T055.417.11.057.00), kupiony w jednym z salonów będących autoryzowanym sprzedawcą firmy Tissot w Polsce.

W związku z tym, że model ten należy do najcześciej podrabianych, nieco się wystraszyłem i jeśli to możliwe proszę o to by ktoś kompetentny rozwiął moje wątpliwości co do oryginalności mojego zegarka. Pozdrawiam serdecznie, RBJ.

 

PS nie wiem czy w tym miejscu należy wklejać zdjęcia zegarka, a nie chcę zaśmiecac forum gdyby okazało się, że nie. 

 

Proszę o odpowiedz i ewentualne wskazówki, Pozdrawiam raz jeszcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile to jest właściwy wątek - to chciałbym się przedstawić.

 

Mam na imię Piotrek, 40 lat, w wolnych chwilach głównie żegluję więc przy okazji startów w regatach sprawiłem sobie pierwszy od czasu zakupu komórki (czyli od roku 2000) zegarek. A potem już poszło, na razie mam 3, ale patrząc po kolegach to dopiero początek zboczenia. Do tej pory byłem tzw. skrytoczytaczem tego zacnego forum, ale ponieważ w lombardzie na dole pojawiło się coś breitlingopodobnego zadałem pytanie w stosownym wątku i od razu otrzymałem odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile to jest właściwy wątek - to chciałbym się przedstawić.

 

Mam na imię Piotrek, 40 lat, w wolnych chwilach głównie żegluję więc przy okazji startów w regatach sprawiłem sobie pierwszy od czasu zakupu komórki (czyli od roku 2000) zegarek. A potem już poszło, na razie mam 3, ale patrząc po kolegach to dopiero początek zboczenia. Do tej pory byłem tzw. skrytoczytaczem tego zacnego forum, ale ponieważ w lombardzie na dole pojawiło się coś breitlingopodobnego zadałem pytanie w stosownym wątku i od razu otrzymałem odpowiedź.

http://zegarkiclub.pl/forum/forum/49-przedstawiamy-sie/

Tu jest właściwy .

Ale witaj Piotr, Marek 45 :)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , jestem tu nowy , od kilku tygodni , potrzebuje od was małej pomocy i myśle że w dobrym miejscu pisze.Otóż zakupiłem omegę ocean planet 45,5, co-axial 2500, oddałem go do zegarmistrza odnośnie serwisu , wiadomo taniej jak w serwisie omegi ,a czy tym zaoszczędziłem nie wiem.Zegarek odebrałem i chciałem ustawić godzinę , wszystko ładnie pięknie , ustawiłem wszystko ale gdy chciałem zakręcić koronkę , nie zakręca się, cały czas odsprężynuje mi , gdzieś tam

Lekko łapie ale zaraz odbija ,oczywiście wcześniej wszystko działało , i tera pytanie co jest uszkodzone i czy to coś poważnego i drogiego ? Dzwoniłem do zegarmistrza i powiedział żebym przyniósł zegarek ale mówił ze prawdopodobnie przekręciłem gwint, nigdy wcześniej nie udało mi sie go przekręcić , boje się że nie udowodnię mu jego winy i będę musiał za to płacić bo powie ze to moja wina , czy droga będzie naprawa?

Pa jesli z złym miejscu proszę proszę mi napisać gdzie mogę uzyskać pomoc -dziękuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość GCE

Jak można oddawać taki zegarek do byle jakiego serwisu. Rozumiem, że uszczelki też zamówił u Omegi i Ci wymienił... To żeś zaoszczędził, gratuluję. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No rozumiem , ale są ludzie co się znają na tym i nie trzeba czekać 7-8 Tyg i zapłacić 2tys, z drugiej strony taki zegarek to juz lepiej wysłać do serwisu i być pewnym , no ale stało się i już, teraz jestem ciekaw co poszło i czy droga naprawa będzie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość GCE

Porządny serwis to wymiana pewnych części a nie rozebranie i przesmarowanie. Zamówił Ci uszczelki, tubus, koronkę? W prawdziwym serwisie jest to set do wymiany. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kielce , czy zamówił , wymienił , nie wiem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dziale ktory link wczesniej podalem poszukaj polecanego majstra na forum.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i daj znać czy cos znalazles....jak nie, poszukamy ;)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem jest taki , że odebrała go z serwisu moja siostra i kolega przywiózł mi go do Anglii po kilku tygodniach, ja go dałem jak byłem w Polsce i nie zdążył zrobić jak wracałem tu , teraz wracam do polski za 4 Tyg i nie wiem czy mogę nosić ten zegarek bo jeśli nie jest odkręcona koronka to może się woda dostać , jutro idę na miasto to zapytam tu jakiegoś majstra co sądzi, jeśli nie da rady tu albo drogo będzie to za 4 Tyg oddam go temu co robił i znowu czekanie , nawet go nie ponoszę .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam was ponownie,więc tak kupiłem koronkę na ebay ,sam zmieniłem i było ok,po tygodniu chciałem założyć znowu zegarek,bo nie chodzę na co dzień w nim ,zmieniłem godzinę i niestety to samo gwint puścił,wszystko zakręcałem delikatnie,e wydaje mi się że to gwint w tulejce poszedł  co koronka w niego wchodzi,ktoś wie co jest przyczyna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarki Rado copole chce żonie kupić w prezencie z czterema brylantami co sądzicie o tym zegarku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.