Skocz do zawartości

Najnowsze tematy

Zdjęcie

NOWI UŻYTKOWNICY FORUM

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
167 odpowiedzi w tym temacie

#41 Szymon 020612

Szymon 020612
  • Nowy Użytkownik
  • 8 postów

Napisano 27 marzec 2016 - 15:02

Chciałbym umieści zdjęcia na forum lecz mają za dużo MB. Jakaś porada ? ( to mój pierwszy post) :)

• 0

#42 Master Yoda

Master Yoda
  • Użytkownik
  • 16887 postów

Napisano 27 marzec 2016 - 15:13

Musisz je edytować do wielkosci 500 kb.( prawy klawisz myszki,edytuj, zmniejsz...)

Użytkownik Master Yoda edytował ten post 27 marzec 2016 - 15:15

• 0

#43 Leon1981

Leon1981
  • Użytkownik
  • 74 postów

Napisano 21 kwiecień 2016 - 09:24

Witam. Jestem tu dosc nowy. Udalo mi sie napisac post bez problemow ale jedne rzeczy nie rozumiem.czy jesli sie odpowiada na czyjes zdjecie czy wypowiedz to nie mozna uzyc opcji cytuj czy podpisac cos pod zdjeciem. Dostalem juz dwa razy ostrzezenie i dalej nie dokonca rozumiem jak to tutaj funcjonuje. Kazde forum rzadzi sie innymi wewnetrznymi prawami. Moze ktos mi krutko odpowiedziec co generalnie wolno a co nie?

• 0

#44 Dar

Dar
  • Użytkownik
  • 566 postów

Napisano 21 kwiecień 2016 - 09:54

Witam. Jestem tu dosc nowy. Udalo mi sie napisac post bez problemow ale jedne rzeczy nie rozumiem.czy jesli sie odpowiada na czyjes zdjecie czy wypowiedz to nie mozna uzyc opcji cytuj czy podpisac cos pod zdjeciem. Dostalem juz dwa razy ostrzezenie i dalej nie dokonca rozumiem jak to tutaj funcjonuje. Kazde forum rzadzi sie innymi wewnetrznymi prawami. Moze ktos mi krutko odpowiedziec co generalnie wolno a co nie?

Z tego co się orientuję, to można zacytować czyjąś wypowiedź. Natomiast, o ile się nie mylę, powinniśmy unikać cytowania zdjęć. Takie powielanie zdjęć niepotrzebnie obciąża forum. Aby tego uniknąć można odnieść się do wypowiedzi (cytując ją lub odpowiadając na nią) przy jednoczesnym usunięciu (w swojej wypowiedzi) ewentualnego zdjęcia załączonego przez innego użytkownika.

• 2

#45 BellaUrsa

BellaUrsa
  • Użytkownik
  • 401 postów

Napisano 21 kwiecień 2016 - 11:02

Jeśli dostałeś ostrzeżenie, to powinno być widoczne co zrobiłeś nie tak, ale i bez tego widać, że Twoje posty zostały zedytowane przez moderatora bo cytowałeś ze zdjęciami - i to JEST opisane w Twoich postach przez moda. Jeśli chodzi o cytowanie postów ze zdjęciami, to nie jest jakaś fanaberia, bo wiele forów rządzi się takim prawem, i można to uznać za część ogólnej netykiety, a odnośnie tego co wolno na forum a czego nie wolno, to mówi o tym regulamin (którego jak widać nie przeczytałeś, bo o cytowaniu zdjęć również wspomina) - wszystko i wyczerpująco.

• 0

#46 Master Yoda

Master Yoda
  • Użytkownik
  • 16887 postów

Napisano 21 kwiecień 2016 - 11:04

Cytujac post usuwamy zdjęcie.
By je zobaczyć wystarczy kliknać na strzałkę znajdująca sie u gory cytowanego postu..
Nie piszemy tez postu pod postem.
Wszystko jest w regulaminie ;) ( radze tez zapoznać się z regulacjami poszczególnych dzialow przed pisaniem)
  • 1

#47 Leon1981

Leon1981
  • Użytkownik
  • 74 postów

Napisano 21 kwiecień 2016 - 12:39

Dziekuje za przypomnienie i reprymende. Nie mailem w zamiarze kogos obrazic. Fakt ze mogle cos nie doczytac w regulaminie jak go czytalem po raz pierwszy. Teraz nie moge go znalezc. Moze ktos mi podpowie gdzie konkretnie sie on znajduje.

• 0

#48 Master Yoda

Master Yoda
  • Użytkownik
  • 16887 postów

Napisano 21 kwiecień 2016 - 12:51

Poczytaj powyzej...
Regulamin zatwierdzales przy rejestracji.

Strona glowna po prawej u dolu ( male litery)
  • 0

#49 Martynik

Martynik
  • Nowy Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 24 kwiecień 2016 - 16:10

Witam szanownych forumowiczów. Mam pytanie,a zarazem problem. Chciałabym dowiedzieć się czy mój zegarek jest oryginalny, czy możecie mi pomóc? Ocenić zegarek lub w jakim dziale mam zamieścić moje pytanie? Bardzo dziękuję.

Załączone miniatury

• IMG_20160424_171431.JPG

Użytkownik Martynik edytował ten post 24 kwiecień 2016 - 16:15

• 0

#50 Zbysiu Bida

Zbysiu Bida
  • Użytkownik
  • 507 postów

Napisano 26 kwiecień 2016 - 23:32

Witam szanownych forumowiczów. Mam pytanie,a zarazem problem. Chciałabym dowiedzieć się czy mój zegarek jest oryginalny, czy możecie mi pomóc? Ocenić zegarek lub w jakim dziale mam zamieścić moje pytanie? Bardzo dziękuję.

po zdjeciach sadze ze podrobka.
  • 0

#51 Kobylka1

Kobylka1
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Gadu-Gadu: 32113434

Napisano 23 maj 2016 - 13:41

Witam jestem nowym użytkownikiem forum i nowym posiadaczem zegarka PERFECT A115 problem polega na tym że nie mam pojęcia jak ustawić dzień tygodnia i pozostałe 2 wskazówki.Oto on ;

IMG 20160523 143409
Album: ffff
2 grafiki
0 Komentarze

Proszę o szybką odpowiedź . 

• 0

#52 BellaUrsa

BellaUrsa
  • Użytkownik
  • 401 postów

Napisano 23 maj 2016 - 13:55

A w ogóle to one powinny się przestawiać? To chyba tylko atrapy.

• 0

#53 Kobylka1

Kobylka1
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Gadu-Gadu: 32113434

Napisano 23 maj 2016 - 14:07

A w ogóle to one powinny się przestawiać? To chyba tylko atrapy.

Właśnie nie wiem dlatego przychodzę z tym pytaniem tutaj .

• 0

#54 Master Yoda

Master Yoda
  • Użytkownik
  • 16887 postów

Napisano 23 maj 2016 - 16:53

Atrapy.
  • 0

#55 RBJ

RBJ
  • Nowy Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 28 maj 2016 - 17:48

Dzień dobry forumowicze.

Mam kłopot ze znalezieniem właściwego tematu odnośnie zegarka Tissot, przeglądałem klub miłośników tej marki, ale nie znalazłem własciwego wątku, w którym można by zapytać o opinię doświadczonych znawców marki/zegarmistrzów. 

Chodzi o model PRC 200 (T055.417.11.057.00), kupiony w jednym z salonów będących autoryzowanym sprzedawcą firmy Tissot w Polsce.

W związku z tym, że model ten należy do najcześciej podrabianych, nieco się wystraszyłem i jeśli to możliwe proszę o to by ktoś kompetentny rozwiął moje wątpliwości co do oryginalności mojego zegarka. Pozdrawiam serdecznie, RBJ.

PS nie wiem czy w tym miejscu należy wklejać zdjęcia zegarka, a nie chcę zaśmiecac forum gdyby okazało się, że nie. 

Proszę o odpowiedz i ewentualne wskazówki, Pozdrawiam raz jeszcze.

• 0

#56 Master Yoda

Master Yoda
  • Użytkownik
  • 16887 postów

Napisano 28 maj 2016 - 19:41

Jak z salonu to bez obaw.... (99,99% jest oryginalny)
Wklei zdjęcia tu jak chcesz....:
http://zegarkiclub.p...-autentyczność/
  • 0

#57 pseudokibic

pseudokibic
  • Nowy Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 09 czerwiec 2016 - 19:23

O ile to jest właściwy wątek - to chciałbym się przedstawić.

Mam na imię Piotrek, 40 lat, w wolnych chwilach głównie żegluję więc przy okazji startów w regatach sprawiłem sobie pierwszy od czasu zakupu komórki (czyli od roku 2000) zegarek. A potem już poszło, na razie mam 3, ale patrząc po kolegach to dopiero początek zboczenia. Do tej pory byłem tzw. skrytoczytaczem tego zacnego forum, ale ponieważ w lombardzie na dole pojawiło się coś breitlingopodobnego zadałem pytanie w stosownym wątku i od razu otrzymałem odpowiedź.

• 0

#58 Master Yoda

Master Yoda
  • Użytkownik
  • 16887 postów

Napisano 09 czerwiec 2016 - 21:24

O ile to jest właściwy wątek - to chciałbym się przedstawić.

Mam na imię Piotrek, 40 lat, w wolnych chwilach głównie żegluję więc przy okazji startów w regatach sprawiłem sobie pierwszy od czasu zakupu komórki (czyli od roku 2000) zegarek. A potem już poszło, na razie mam 3, ale patrząc po kolegach to dopiero początek zboczenia. Do tej pory byłem tzw. skrytoczytaczem tego zacnego forum, ale ponieważ w lombardzie na dole pojawiło się coś breitlingopodobnego zadałem pytanie w stosownym wątku i od razu otrzymałem odpowiedź.

http://zegarkiclub.p...edstawiamy-sie/
Tu jest właściwy .
Ale witaj Piotr, Marek 45 :)
  • 0

#59 silva

silva
  • Nowy Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 01 sierpień 2016 - 12:16

witam wszystkich zegarowców

• 0

#60 Master Yoda