Skocz do zawartości

Najnowsze tematy

Zdjęcie

NOWI UŻYTKOWNICY FORUM

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
167 odpowiedzi w tym temacie

#161 Master Yoda

Master Yoda
  • Użytkownik
  • 16852 postów

Napisano 22 listopad 2017 - 22:45

Witam wszystkich :-)
Ponad pół roku temu wciągnął mnie temat zegarków i od tego czasu przeglądam forum. Mam w "kolekcji" póki co 3 zegarki :-) i chęć na kolejne.
Pozdrawiam

Witamy również.:)

Witam, mam na imię Mariusz jest to mój pierwszy post, a zarazem pytanie. Jestem od dwóch dni posiadaczem zegarka Protrek PRG-300-1a9er moje pytanie to czy ten zegarek będzie aktualizował się radiowo i czy będę o tym wiedział? Pozdrawiam

Tu zapytaj
http://zegarkiclub.p...orum/135-casio/

Użytkownik Master Yoda edytował ten post 22 listopad 2017 - 22:46

• 0

#162 Blunio

Blunio
  • Użytkownik
  • 1000 postów

Napisano 23 listopad 2017 - 19:45

Witam, mam na imię Mariusz jest to mój pierwszy post, a zarazem pytanie. Jestem od dwóch dni posiadaczem zegarka Protrek PRG-300-1a9er moje pytanie to czy ten zegarek będzie aktualizował się radiowo i czy będę o tym wiedział? Pozdrawiam

Witaj ! A jeżeli chcesz uzyskać informacje co do zegarka, te wejdź do działu Zegarki Japońskie i tam poszukaj tematu o Casio. Jak nic nie znajdziesz załóż nowy temat, bo w tym dziale raczej odpowiedzi nie uzyskasz ;)
ps. W moim MTG jak wciśniesz dolny przycisk to wskazówka ustawia się na informacji czy zegarek został zaktualizowany. Czyli taka opcja jest, ale czy w Twoim zegarku to popytaj.

Użytkownik Blunio edytował ten post 23 listopad 2017 - 19:48

• 0

#163 Master Yoda

Master Yoda
  • Użytkownik
  • 16852 postów

Napisano 23 listopad 2017 - 20:03

Witaj ! A jeżeli chcesz uzyskać informacje co do zegarka, te wejdź do działu Zegarki Japońskie i tam poszukaj tematu o Casio. Jak nic nie znajdziesz załóż nowy temat, bo w tym dziale raczej odpowiedzi nie uzyskasz ;)
ps. W moim MTG jak wciśniesz dolny przycisk to wskazówka ustawia się na informacji czy zegarek został zaktualizowany. Czyli taka opcja jest, ale czy w Twoim zegarku to popytaj.

Masło maślane....

http://zegarkiclub.p...izacja-radiowa/

• 0

#164 Sborez

Sborez
  • Użytkownik
  • 55 postów

Napisano 24 listopad 2017 - 23:56

Witam, w Czechach mamy podobne forum. Jest tam możliwość oceny członków fora. Jest tutaj coś podobnego? 

Załączam zdjęcie mojej rodziny :-)

Załączone miniatury

• IMG_3311.JPG

• 0

#165 Pokerek

Pokerek
  • Nowy Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 30 listopad 2017 - 16:28

Witam

Jestem nowy i niestety nie mogę założyć nowego tematu.

Proszę o pomoc bywalców tego forum. Zamierzam sobie kupić taki zegarek

http://allegro.pl/or...6907850007.html

Moje wątpliwości wzbudza fakt, że zegarka nie ma w żadnym innym sklepie w Polsce ani za granicą (jedynie Wietnam i Węgry) Zegarek ponoć pochodzi od zagranicznego dystrybutora i jest zakupiony w Niemczech. Zastanawia mnie, że na niemieckich stronach też nigdzie nie widnieje. Nie mogę nawet porównać ceny rynkowej z innymi sklepami.

Sprzedający ma same pozytywy, jest sklepem stacjonarnym i twierdzi, że zegarek jest w pełni oryginalny i po prostu u nich leżał jakiś czas, stąd go nie ma na stronach.

Nie wiem jak wygląda kwestia gwarancji poprzez sklep, skoro ponoć dystrybutor Polski nie naprawia zegarków zakupionych za granicą(a jest podane 24 mce)

Z góry dziękuję za opinie

• 1

#166 Blunio

Blunio
  • Użytkownik
  • 1000 postów

Napisano 30 listopad 2017 - 19:34

Witam, w Czechach mamy podobne forum. Jest tam możliwość oceny członków fora. Jest tutaj coś podobnego? 

Załączam zdjęcie mojej rodziny :-)

Nie, raczej nie zauważyłem żeby forumowicze weryfikowali i oceniali członki. :huh:

Za to na dole każdego posta jest taki przycisk i przyznaje się jakieś punkty. Do czego to służy i co z tego wynika, to chyba nikt nie wie. :unsure:

Zamierzam sobie kupić taki zegarek

Z góry dziękuję za opinie

Czy jesteś do końca pewien, że chcesz nabyć drogą wymiany pieniężno - towarowej takiego oczojebnego sikora ?

ramka_082.jpg B)

• 0

#167 radekvintage

radekvintage
  • Użytkownik
  • 826 postów

Napisano 30 listopad 2017 - 19:59

Nie, raczej nie zauważyłem żeby forumowicze weryfikowali i oceniali członki. :huh:
Za to na dole każdego posta jest taki przycisk i przyznaje się jakieś punkty. Do czego to służy i co z tego wynika, to chyba nikt nie wie. :unsure:

Czy jesteś do końca pewien, że chcesz nabyć drogą wymiany pieniężno - towarowej takiego oczojebnego sikora ?
B)

Kolego @Blunio. Cale szczęście. Nie uwazam aby to było nawet estetycznie pożądane aby Forumowicze weryfikowali i oceniali członki.

Użytkownik DawPi edytował ten post 01 grudzień 2017 - 09:10
Nie cytujemy zdjęć.

• 0

#168 Seba 09

Seba 09
  • Nowy Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 11 grudzień 2017 - 20:03

Witam serdecznie klubowiczów-forumowiczów.Mam na imię Sebastian i dołączam do grona fachowców by zgłębiać swą wiedzę w tym temacie.Mam jednak na początek konkretne pytanie.Dotyczy zegara rocznego Kern.Dostałem taki od wuja,lecz jest niesprawny.Brakowało włosa i zawieszek do niego.Włos kupiłem,zawieszki dorobiłem.Brakuje jednak jeszcze elementów przenoszacych napęd z wychwytu na włos.Nie mam pojęcia jak to wyglada.Czy może ktoś z Was na taki rysunek,zdjęcie,cokolwiek żebym mógł to zobaczyć?Dziękuje za ewentualne wiadomości.Pozdrawiam.
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych