Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Master Yoda

NOWI UŻYTKOWNICY FORUM

Rekomendowane odpowiedzi

Próbuje dodać zdjęcie zegarka i zawsze wyskakujem mi ten plik jest za duży to nie możliwe bo inne osoby wrzucają i nie ma problemu .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam gdzie wrzucić włoski zegarek u boat abyście pomogli mi w wycenie i potwierdzeniu czy to jest orginal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wyceniany. Jeżeli zadajesz takie pytanie, to na 99,9% jest to podróbka.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow super kolega to jak nasza służba zdrowia potrafi postawić diagnozę nie widząc pacjenta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry,posiadam zloty zegarek ESKA S.KOCHER&CO proba 750. Jaka wartosc ma ten zegarek,co to za firma. Dziekuje za wszystkie informacje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry,posiadam zloty zegarek ESKA S.KOCHER&CO proba 750. Jaka wartosc ma ten zegarek,co to za firma. Dziekuje za wszystkie informacje

Pokaż zegarek tu - http://zegarkiclub.pl/forum/forum/175-pytania-o-stary-zegarek/ , to coś się dowiesz.

Wycen nie prowadzi się na forum.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Takie pytanko.

Szukam dobrego zegarmistrza, takiego któremu można spokojnie powierzyć zegarek (mechaniczy, automatyczny) do naprawy, lub 

renowacji.

Mieszkam na dolnym śląsku w okolicach Wałbrzycha.

 

pzdr

Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Master Solaris

Witam, czy jest tu dział o starych elektronicznych zegarkach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Master Solaris

NIE.

Dziękuje za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Jestem tu nowa i piszę pierwszy post. Posiadam zegarek kieszonkowy ,,Patek,,. Jest w naszej rodzinie od dawna, dostanie go mój syn i dlatego chciałabym się coś więcej na jego temat dowiedzieć. Czy jest oryginalny,czy ktoś coś już może powymieniał, kiedy mógł być zrobiony itp. Może ktoś mi coś o nim napisze. post-93730-0-73627000-1477426664_thumb.jpg post-93730-0-29046300-1477426648_thumb.jpg post-93730-0-90541200-1477426679_thumb.jpg

Będę bardzo wdzięczna za każdą odpowiedź. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Na zdjęciu nie widać, ale tak jest napisane na tarczy. Na werku również. Tak też mi zawsze mówiono w rodzinie. Nie mam teraz kogo zapytać czy zegarek był sprawdzany u kogoś kto zna się na tym. Spróbuję zrobić później lepsze zdjęcie tarczy.


Ach i dodam jeszcze że na werku jest napis Patek, Geneve i nr, taki sam jak na kopercie.


No chyba że nie jest to prawdziwy Patek tylko podróbka? Gdzie mogłabym to sprawdzić? Najlepiej w Krakowie. Kompletnie nie wiem jak to ugryźć. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia.

Lepsze.

Choć na 99% to nie jest Patek.

Zapytanie umieść w dziale "vintage", temat " pytania o stary zegarek"


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie, wczoraj zauważyłem w moim Jastrzębiu że podczas noszenia, mechanizm co chwile wydaje dźwięk identyczny jak podczas kręcenia koronką w przeciwnym kierunku do dokręcania. Wydaje mi się że wcześniej tak nie było, możecie poradzić co z tym zrobić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli wcześniej po prostu tego nie słyszałem ? każdy mechanizm wydaje tak wyraźny dźwięk jak rotor obraca się nie w tą stronę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki to mechanizm?

Na odleglosc trudno ocenić.

Jak zegarek nie wykazuje żadnych odstępstw od normy( chod) to wszystko powinno byc ok.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mechanizm SeaGull ST2542. Dodam że o zegarek zdam bardziej niż o siebie samego, dokładność cały czas taka sama ale wcześniej nie słyszałem tego dźwięku, trochę denerwujące to jest bo na prawdę słychać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popytaj w chinskim dziale, tam koledzy coś poradzą, ja niestety mam nikle pojecie w tej materii....


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.