Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Master Yoda

NOWI UŻYTKOWNICY FORUM

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Jestem tu nowa i piszę pierwszy post. Posiadam zegarek kieszonkowy ,,Patek,,. Jest w naszej rodzinie od dawna, dostanie go mój syn i dlatego chciałabym się coś więcej na jego temat dowiedzieć. Czy jest oryginalny,czy ktoś coś już może powymieniał, kiedy mógł być zrobiony itp. Może ktoś mi coś o nim napisze. patek2.jpg patek.jpg patttt.jpg

Będę bardzo wdzięczna za każdą odpowiedź. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Blunio

Takie szybkie pytanie. Poszukuję regulaminu FORUM i pomimo przeglądania działów i tematów nie mogę go znaleźć. 

Uprzedzam uwagi - nie chodzi mi o regulamin Stowarzyszenia, tylko FORUM. :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Ja ostatnio z tym dokumentem, a także tym dotyczącym działu "SPRZEDAM" wnikliwie się zapoznałem, jak jeden sympatyczny Kolega uświadomił mnie, że działam niezgodnie z nimi ;-) Oj srodze mnie wówczas MY potraktował ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

E

Dziękuję :)

 

 

Wielkoduszność i wyrozumiałość jest cechą ludzi ponadprzeciętnych. B)

Zgadza się. Nie wiem, co Kolega sugeruje, ale użycie w moim poście uśmiechniętej buźki stanowiło o dość jasnym przekazie mojej wypowiedzi. Więc żeby nie było wątpliwości, mimo oczywistego naruszenia jednego z regulaminów, zostałrm przez MY potraktowany z wielkodusznością i wyrozumiałością, bo zadał mi 30 minut dodatkowego spaceru z moim własnym psem. Tak, takie zachowanie MY moze świadczyć o tym, że jest on osobą ponadprzeciętną. Ten wątek uważam za wyjaśniony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Blunio

Tak, takie zachowanie MY moze świadczyć o tym, że jest on osobą ponadprzeciętną. Ten wątek uważam za wyjaśniony.

I tej wersji będziemy się trzymać! Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :-)

Ponad pół roku temu wciągnął mnie temat zegarków i od tego czasu przeglądam forum. Mam w "kolekcji" póki co 3 zegarki :-) i chęć na kolejne. 

Pozdrawiam  

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam na imię Mariusz jest to mój pierwszy post, a zarazem pytanie. Jestem od dwóch dni posiadaczem zegarka Protrek PRG-300-1a9er moje pytanie to czy ten zegarek będzie aktualizował się radiowo i czy będę o tym wiedział? Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :-)

Ponad pół roku temu wciągnął mnie temat zegarków i od tego czasu przeglądam forum. Mam w "kolekcji" póki co 3 zegarki :-) i chęć na kolejne.

Pozdrawiam

 

Witamy również.:)

 

Witam, mam na imię Mariusz jest to mój pierwszy post, a zarazem pytanie. Jestem od dwóch dni posiadaczem zegarka Protrek PRG-300-1a9er moje pytanie to czy ten zegarek będzie aktualizował się radiowo i czy będę o tym wiedział? Pozdrawiam

Tu zapytaj

http://zegarkiclub.pl/forum/forum/135-casio/


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Blunio

Witam, mam na imię Mariusz jest to mój pierwszy post, a zarazem pytanie. Jestem od dwóch dni posiadaczem zegarka Protrek PRG-300-1a9er moje pytanie to czy ten zegarek będzie aktualizował się radiowo i czy będę o tym wiedział? Pozdrawiam

Witaj ! A jeżeli chcesz uzyskać informacje co do zegarka, te wejdź do działu Zegarki Japońskie i tam poszukaj tematu o Casio. Jak nic nie znajdziesz załóż nowy temat, bo w tym dziale raczej odpowiedzi nie uzyskasz ;)

ps. W moim MTG jak wciśniesz dolny przycisk to wskazówka ustawia się na informacji czy zegarek został zaktualizowany. Czyli taka opcja jest, ale czy w Twoim zegarku to popytaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj ! A jeżeli chcesz uzyskać informacje co do zegarka, te wejdź do działu Zegarki Japońskie i tam poszukaj tematu o Casio. Jak nic nie znajdziesz załóż nowy temat, bo w tym dziale raczej odpowiedzi nie uzyskasz ;)

ps. W moim MTG jak wciśniesz dolny przycisk to wskazówka ustawia się na informacji czy zegarek został zaktualizowany. Czyli taka opcja jest, ale czy w Twoim zegarku to popytaj.

Masło maślane....

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/155470-aktualizacja-radiowa/


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam


 


Jestem nowy i niestety nie mogę założyć nowego tematu.


 


Proszę o pomoc bywalców tego forum. Zamierzam sobie kupić taki zegarek


 


http://allegro.pl/or...6907850007.html


 


Moje wątpliwości wzbudza fakt, że zegarka nie ma w żadnym innym sklepie w Polsce ani za granicą (jedynie Wietnam i Węgry) Zegarek ponoć pochodzi od zagranicznego dystrybutora i jest zakupiony w Niemczech. Zastanawia mnie, że na niemieckich stronach też nigdzie nie widnieje. Nie mogę nawet porównać ceny rynkowej z innymi sklepami.


Sprzedający ma same pozytywy, jest sklepem stacjonarnym i twierdzi, że zegarek jest w pełni oryginalny i po prostu u nich leżał jakiś czas, stąd go nie ma na stronach.


Nie wiem jak wygląda kwestia gwarancji poprzez sklep, skoro ponoć dystrybutor Polski nie naprawia zegarków zakupionych za granicą(a jest podane 24 mce)


Z góry dziękuję za opinie


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Blunio

Witam, w Czechach mamy podobne forum. Jest tam możliwość oceny członków fora. Jest tutaj coś podobnego? 

 

Załączam zdjęcie mojej rodziny :-)

Nie, raczej nie zauważyłem żeby forumowicze weryfikowali i oceniali członki. :huh:

Za to na dole każdego posta jest taki przycisk i przyznaje się jakieś punkty. Do czego to służy i co z tego wynika, to chyba nikt nie wie. :unsure:

 

 

Zamierzam sobie kupić taki zegarek

Z góry dziękuję za opinie

Czy jesteś do końca pewien, że chcesz nabyć drogą wymiany pieniężno - towarowej takiego oczojebnego sikora ?

ramka_082.jpgB)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, raczej nie zauważyłem żeby forumowicze weryfikowali i oceniali członki. :huh:

Za to na dole każdego posta jest taki przycisk i przyznaje się jakieś punkty. Do czego to służy i co z tego wynika, to chyba nikt nie wie. :unsure:

 

Czy jesteś do końca pewien, że chcesz nabyć drogą wymiany pieniężno - towarowej takiego oczojebnego sikora ?

B)

Kolego @Blunio. Cale szczęście. Nie uwazam aby to było nawet estetycznie pożądane aby Forumowicze weryfikowali i oceniali członki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie klubowiczów-forumowiczów.Mam na imię Sebastian i dołączam do grona fachowców by zgłębiać swą wiedzę w tym temacie.Mam jednak na początek konkretne pytanie.Dotyczy zegara rocznego Kern.Dostałem taki od wuja,lecz jest niesprawny.Brakowało włosa i zawieszek do niego.Włos kupiłem,zawieszki dorobiłem.Brakuje jednak jeszcze elementów przenoszacych napęd z wychwytu na włos.Nie mam pojęcia jak to wyglada.Czy może ktoś z Was na taki rysunek,zdjęcie,cokolwiek żebym mógł to zobaczyć?Dziękuje za ewentualne wiadomości.Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem tu nowy więc szybko się przedstawię:

 

Obecnie na łapie Roman GW-9400, kiedyś był nieodżałowany Rysiek GW-9200.

Teraz w kolekcji jeszcze 3 casio, właściwie żadnych innych marek nie posiadam.

 

Pytanie do was: czy istnieje jakieś podforum casio - g-shock albo casio?

 

Pozdrawiam :ph34r:

 

 

Edit: Przepraszam za kłopot już się doszukałem :D .

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, jestem nowy na forum, pozdrawiam wszystkich użytkowników

Tomasz

 

ps jeśli tak jak teraz uda mi się umieścić post nie tu gdzie trzeba to wybaczanie :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, od dłuższego czasu czytam forum i pogłębiam wiedzę. To mój pierwszy post. Interesują mnie zegarki radzieckie, szwajcarskie i japońskie. Pozdrawiam użytkowników. Jacek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, do zegarkowego freaka mi jeszcze daleko, ale powoli wkręcam się w temat. Jestem fanem japońskich czasomierzy. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Szanownych Forumowiczów!

 

Zegarki interesowały mnie chyba od zawsze. Już jako mały chłopiec podbierałem ojcu jego Poljota "Telewizora", a wujowi jego Adriatikę Worldchampion. Moim pierwszym "poważnym" zegarkiem był otrzymany na komunię (a jakże!) radziecki czasomierz "Kamandirskie" (taki był trend na początku lat 90., albo po prostu rodzina miała dosyć "podbierania" im czasomierzy przez 8-latka). Zegarek na nadgarstku kojarzył mi się zawsze z klasą, dojrzałością i elegancją. Może to głupie, ale nie wyobrażam sobie wyjścia z domu bez zegarka, który stanowi dopełnienie "męskiego" EDC, podobnie jak pióro wieczne, których również jestem fanem. Dlaczego jestem na Forum? Aby nieco pogłębić swoją wiedzę i poznać innych wkręconych w tematy horologiczne ;)

Pozdrawiam,

Krzysztof

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie klubowiczów-forumowiczów.Mam na imię Sebastian i dołączam do grona fachowców by zgłębiać swą wiedzę w tym temacie.Mam jednak na początek konkretne pytanie.Dotyczy zegara rocznego Kern.Dostałem taki od wuja,lecz jest niesprawny.Brakowało włosa i zawieszek do niego.Włos kupiłem,zawieszki dorobiłem.Brakuje jednak jeszcze elementów przenoszacych napęd z wychwytu na włos.Nie mam pojęcia jak to wyglada.Czy może ktoś z Was na taki rysunek,zdjęcie,cokolwiek żebym mógł to zobaczyć?Dziękuje za ewentualne wiadomości.Pozdrawiam.

W tym dziale raczej nikt Ci nie pomoże. Poszukaj odpowiedniego działu, a są takie i tam zadaj pytanie. Jest conajmniej kilku fachowców od tych spraw. I weź pod uwagę, że większość ludzi jest na majówce teraz  B) 


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.

Poszukuję zegarka dla taty z okazji 60 urodzin. Moja wiedza o zegarkach nie jest zbyt rozległa, ale raczej chodzi o zegarek automatyczny (Chyba lepszy?), na brązowym pasku, z datownikiem, z biała tarcza i teraz nie wiem czy lepsza będzie srebrna czy złota koperta (nie chciałabym, aby złota powłoka zaczęła się szybko scierac). Będę bardzo wdzięczna o podpowiedzi konkretnych modeli i z góry dziękuję za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.