Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

rk7000

Do przemyślenia

Rekomendowane odpowiedzi

Panie, Panowie.
Od dłuższego czasu martwi mnie to, że w dziale radzieckim nie mamy moderatora który byłby "nasz".
Krzysiek _W - Ci co pamiętają wiedza jak świetnie nas tu moderowal. Niestety, Krzysiek jest rzadko na forum, pmwas również. Koledzy Tarant czy Cook są nam przyjaźni i zawsze można na nich liczyć ale nie ma ich w naszym dziale na codzień.
Moim zdaniem jest nam potrzebny moderator spośród nas, taki który regularnie jest w naszym dziale i który będzie edukowal nas wszystkich.
Jest to moje zdanie ale wiem że nie tylko ja tak myślę. Jeżeli będzie nas więcej to może Zarząd zgodzi się i wskaże kogoś kto podejmie sie tej trudnej roli.
Powiedzcie proszę jakie jest Wasze zdanie bo może nie ma sensu ruszać tematu i dobrze jest tak jak jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wie każdy, kto za dużo zdjęć wkleja w temacie handlowym ;) itp. Roman dobrze pilnuje porządku, więc popieram pomysł i (zgladzam Ed. :D ) Zgłaszam jednocześnie kandydata - rk7000 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemek, Krzysiek - dzięki za zaufanie ale nie jestem pewny czy sie nadaję. No i nie zastanawiajmy sie narazie nad tym kto - tylko czy jest potrzeba.

Jeśli będzie nas więcej to poprosimy Zarząd i niech Oni sie martwią kto :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzeba jest jak najbardziej, żeby i tu nie mnożyć wpisów proponuję jako głosowanie na tak dawać plusiki w pierwszym wpisie, chyba że ktoś jest na "nie" to jak najbardziej niech argumentuje ;)

Ode mnie pierwszy plusik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest potrzebny i tez daje plusik na rk 7000 ;) Duzo czytalem twoich postow ,widac doswiadczenie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Romek…chyba Ci się szykuje awans ;) I ode mnie plusik :)


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narazie mało jest głosów "za" ale lato i niedziela więc poczekamy :)

Co do kandyta - nie myślcie że migam sie od roboty ale jest wśród nas sporo fachowców, ludzi rozsądnych, takich których wiedza i autorytet są nipodwazalne.

 

Dobra , proponujemy :)

Ja mam kilka propozycji ale żelazna to Sthool .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również popieram inicjatywę. Może głosowanie spośród osób, które zgodzą się na objęcie tego stanowiska? Wybierze forum.


Kupię: ---.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak :) Obie kandydatury w pełni akceptuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybko działacie :) -godzina i po robocie.....B)

 

A tak poważnie, jak czujecie taką potrzebę piszcie do Administracji Forum, choć to chyba najbardziej "spokojny i poukładany " dział forum...


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musi byc ktos wkręcony w temat i obecny często na forum- jesli chętni są gotowi podjąć nowe obowiazki to ja jestem za :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech1500

Popieram w stu procentach inicjatywę i również stawiam na Romana :)

 

Dodatkowo wspomnę, że jeśli tylko mógłbym się przydać to również chętnie pomogę w porządkach. Jestem tu codziennie a mam nadmiar wolnego czasu. Jeśli mógłbym pomóc... Jestem :)

 

A porządek musi być :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porządek musi być, bez względu na ustrój. Popieram inicjatywę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem za  :D


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Si, jestem za :D


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również uważam, że powinien być moderator zakręcony na punkcie rusków.. Zaczął się sezon na wykopki i wpada coraz więcej "Świeżaków" i psuje harmonię w radzieckim dziale. O tym kto nim będzie to już inna sprawa, można wybrać w sondzie, albo pozostawić to władzy wykonawczej forum )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech1500

Proponuję ankietę w "ruskim" dziale. Sami wybierzemy np. trzech "zawiadowców" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to głosów za jest sporo :)

Mam tylko prośbę - pamiętajmy wszyscy że jesteśmy użytkownikami forum. Mamy moderatorow, administratorów i zarząd KMZiZ. Możemy jedynie poprosić i czekać czy będzie nam dane.

Jeżeli do wtorku nie będzie głosów przeciw to wspólnie poprosimy kogo trzeba o przydzielenie nam moderatora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez jestem za nowym moderatorem ponieważ od dłuższego czasu zaczyna się robić bałagan w naszym dziale.

 

sposób wyboru pozostawmy zarządowi ale było by milo jakbyśmy to my mogli wybrać moderatora poprzez glosowanie spośród kilku kandydatów


Do zdobycia : Rakieta wieczny kalendarz i  Rakieta 24h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to głosów za jest sporo :)

Mam tylko prośbę - pamiętajmy wszyscy że jesteśmy użytkownikami forum. Mamy moderatorow, administratorów i zarząd KMZiZ. Możemy jedynie poprosić i czekać czy będzie nam dane.

Jeżeli do wtorku nie będzie głosów przeciw to wspólnie poprosimy kogo trzeba o przydzielenie nam moderatora.

Twoja wypowiedź mnie utwierdza w przekonaniu, że jesteś dobrym kandydatem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to głosów za jest sporo :)

Mam tylko prośbę - pamiętajmy wszyscy że jesteśmy użytkownikami forum. Mamy moderatorow, administratorów i zarząd KMZiZ. Możemy jedynie poprosić i czekać czy będzie nam dane.

Jeżeli do wtorku nie będzie głosów przeciw to wspólnie poprosimy kogo trzeba o przydzielenie nam moderatora.

 

that's right  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość liscak

Świetny pomysł, plusik w pierwszym poście dodany - wszystkie proponowane kandydatury popieram :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.