Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

barteq891

Spotkanie nieformalne - Warszawa

Rekomendowane odpowiedzi

PODSUMOWANIE SPOTKANIA

 

Nieformalne spotkanie klubu miłośników zegarków Casio G-Shock odbyło się, ale w nieco innej formie, niż zakładałem. Na umówioną godzinę dałem radę dotrzeć tylko ja, więc siedziałbym sam przy stoliku. W międzyczasie okazało się, że tego samego dnia w tym samym miejscu, tylko dwie godziny wcześniej odbywa się spotkanie grupy facebook'owej (tej mniejszej - podobno są dwie) i dołączyłem do tego stolika. Z grupy było ok. 7 osób, stołu nie było prawie widać spod ogromu zegarków (było lekko licząc około 50 szt.). Na początku było trochę sztywno (ludzie widzieli mnie pierwszy raz na oczy), ale tylko przez chwilę, dopóki nie wyjąłem swoich zegarków. :) Z mojej kolekcji najczęściej oglądanymi były GW-9000 oraz AWG-M100B, do którego ostatnio założyłem bransoletę kompozytową.

Gdy nieśmiało poprosiłem, czy mógłbym przymierzyć Kinga, w jednym momencie powędrowały do mnie cztery różne egzemplarze. :)

Potem w międzyczasie na spotkanie dotarli @wacha56ks oraz @DamianDe, którzy przynieśli też trochę ciekawego sprzętu: miałem możliwość przymierzyć w sumie Mudmastera GWG-1000-1A, GWG-1000-1A3, MTG-S1000D-1A, pięknego customowego Riseman'a w błękitnych ciuchach DamianaDe, GW-3000-4, GW-4000 z zielonymi cyframi, GA-1000. Jeśli będziecie zainteresowani, mogę wrzucić zdjęcia z przymiarek na 18,5cm nadgarstku porównawcze z Romkiem. Oprócz tego było dużo wintydży - modeli z lat '90-tych, o których istnieniu nie miałem pojęcia (G interesuję się od niedawna) w stanie NOS, było kilkanaście DW-6900 w kolorach tęczy... Sklepy Time Trend w porównaniu z tym, co ludzie przynieśli na spotkanie, wyglądają biednie... ;) No i - ku mojemu zadowoleniu - nie było ani jednego GA-100! :) Był za to jeden GA-110, ale w bardzo ładnej wersji kolorystycznej.

 

Ogólnie spotkanie uważam za bardziej, niż udane. Wyszedłem z niego bardzo zadowolony, bogatszy o nową wiedzę i doświadczenia no i wiem już, że kolejnym zakupem na stałe będzie na pewno Mudmaster. :)

 

Jako, że nie jestem na Facebooku, @DamianDe, podziękuj proszę na grupie w moim imieniu za miłe przyjęcie i super spędzony czas! :)

 

Do następnego!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tej elitarnej grupie mnie jeszcze nie ma ale się dopisze :)

Po za tym musimy umówić się jeszcze raz, bo nie było nikogo z kwadratami (nie licząc gx-56), a przecież w Warszawie są piękne kolekcje :)


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tej elitarnej grupie mnie jeszcze nie ma ale się dopisze :)

Po za tym musimy umówić się jeszcze raz, bo nie było nikogo z kwadratami (nie licząc gx-56), a przecież w Warszawie są piękne kolekcje :)

Nie widzę inaczej - koniecznie! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem,że trochę więcej Was będzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem,że trochę więcej Was będzie...

Łącznie przewinęło się ze 12 osób. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łącznie przewinęło się ze 12 osób. :)

Z fejsem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, z fejsem. Bardzo mili ludzie, była też jedna dziewczyna. Chyba z połowa z nich miała czarne szlufki "SINCE 1983" od Mateja. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tej elitarnej grupie mnie jeszcze nie ma ale się dopisze :)

Po za tym musimy umówić się jeszcze raz, bo nie było nikogo z kwadratami (nie licząc gx-56), a przecież w Warszawie są piękne kolekcje :)

Damian ja mam pare kwadratow jakbys chcial kiedys oblukać.

"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie piłem do Ciebie i GitBita


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, Tomek do mnie pisał ws. spotkania ale miałem sporą awarię w kategorii "związki", więc byłem na kilka dni wyłączony. Przepraszam. Chętnie się wybiorę na kolejne. Specem nie jestem, mam tylko 3 G-Shocki - ale... ;-) Co do grupy - może podlinkujcie na forum lub prv i sie pozapisujmy? Jest tez inna opcja - moglibyśmy stworzyć własną, np. pod szyldem zegarkiclub. TomG80 spokojnie mógłby poprowadzić - oglądałem filmy z testów na Youtube - szacunek za wiedzę :) Pomyślcie - pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szykuje sie kolejny spocik grupy Facebook'owej ...

 

"Słuchajcie moi mili!!

23 września, czyli w przyszłą sobotę, odbędzie się łódzki spot grupy.

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych.

Spotkanie zaplanowane jest w restauracji Bierhalle na rynku Manufaktury.

 

Osoby chętne proszę o wpis w komentarzu.

 

Warszawa bardzo mile widziana, zorganizujcie się jakoś. Daliśmy przykład że można ;)

 

Wiem że to tylko tydzień, ale spot kroi się już od kilku tygodni i było o nim słychać na grupie.

 

Jeszcze raz zapraszamy wszystkich chętnych."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstępnie 24.11 szykuje się spotkanie G maniaków w bierhale na Marszałkowskiej. Inicjatywa pochodzi z grupy na FB ale wiem, że nie wszyscy mają fb albo nie są na grupie. Termin może ulec jeszcze zmianie, więc będę przekazywał dalsze informacje ;)


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, fajnie, ja wstępnie się piszę. Damian, jak będziesz znał godzinę, to daj znać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

25.11. o 17:00. Termin już sztywny.


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

25.11. o 17:00. Termin już sztywny.

Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I znowu zazdroszczę takiego spotkania, ech :(

 

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Matej, po prostu rezerwuj bilet! Ja będę na chwilę pewnie z córą. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, ja jednak odpadam. Akurat wtedy rodzice robią imieniny - nie można nie być. :) Do następnego razu zatem i udanego spotkania Wam życzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie, pozwólcie, że odkopię wątek. Czy ktoś coś wie o jakimś spotkaniu miłośników Casio G-Shock w Warszawie w najbliższym czasie?

 

Ja nie jestem na fejsie, a zazwyczaj tam pada taka inicjatywa.

 

Jeśli jest tu ktoś, kto wiedziałby o takim spotkaniu, prosiłbym o informację w tym wątku lub na priv.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś się kroi na dniach chyba, widziałem czyjeś bilety kupione do Wawy :)

Edyta: Już dojrzałem - 24 listopada Bierhalle godz. 16, oryginalna pisownia ;)


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś się kroi na dniach chyba, widziałem czyjeś bilety kupione do Wawy :)

Edyta: Już dojrzałem - 24 listopada Bierhalle godz. 16, oryginalna pisownia ;)

Tomku, a byłbyś tak uprzejmy spojrzeć/spytać, w którym Bierhalle? I na której grupie fb jest to info?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

G-TEAM POLAND, zapytam.

 

Edyta: ul Koszykowa 63


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.