Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

kamill2001

Biała tarcza, rzymskie indeksy, pasek do 250$

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, szukam zegarka na pasku, automat, z białą tarczą i koniecznie rzymskimi indeksami, w stylu trudno mi określić... w miarę klasyczny, ale może mieć jakiś "bajer" wyróżniający go. Koniecznie nowy, cena maks. 250$, raczej kupię go za granicą bo zazwyczaj jest taniej. Moje dwa typy poniżej, jeśli możecie doradzić, albo zaproponować coś innego, to chętnie poznam Wasze opinie.

 

1. Orient FET0T002S0

http://www.creationwatches.com/products/images/large/ET0T002S_LRG.jpg

 

2. Seiko SSA231K1

http://www.creationwatches.com/products/images/large/SSA231K1_LRG.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz na ofertę Tisella

tis03.jpg

19280577029_1ff0d4b35c_h.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za propozycje, ten Citizen jest okay, ale ma jedną wadę w wyglądzie mnie mocno irytującą, tj. liczby są wstawione "na sztywno" bez wygięcia po kole tarczy, co dla mnie wygląda bardzo dziwnie... Być może nie wszyscy się ze mną zgodzą, bo widzę że zegarek ma wielu fanów, ale przy takich grubszych liczbach jakie są na tarczy to wygląda źle...  Ale przeczytałem cały temat tego kolegi co go kupił i warto było, nie wiedziałem że sklepy też oferują opcję wysyłki nobox z większą szansą na brak vatu.  

 

Ten Tissel wygląda już fajnie i mi się podoba. Nie znam się, ale mniemam że to Chińczyk. Nie mam nic do chińskich marek, ale brzmi trochę jak Tissot a jak wszedłem tutaj, to mam wrażenie że każdy ten zegarek już widziałem http://tisell.kr/front/php/category.php?cate_no=4Dla mnie 250$ to niemało pieniędzy i nie do końca jestem przekonany czy chciałbym je wydać na taką markę.

 

Jeśli ktoś ma jeszcze jakieś typy, to chętnie zobaczę. A możecie powiedzieć jak Wam się widzą te dwie moje propozycje? Wiem, że to zawsze jest rzecz gustu, który każdy ma inny, ale chętnie poznam Wasze opinie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tisell jest korański, a co do twojego wyboru to Tobie musi się podobać. Seiko, Orient, Citizen to zawsze dobry wybór w tym przedziale cenowym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 A możecie powiedzieć jak Wam się widzą te dwie moje propozycje? Wiem, że to zawsze jest rzecz gustu, który każdy ma inny, ale chętnie poznam Wasze opinie...

 

wybrałeś jedne z najpopularniejszych i najlepszych w tej cenie marek. jeśli Ci się podobają to możesz je śmiało brać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny ale jakaś mega błyszcząca ta bransoleta.

 

Gdybyś odpuścił rzymskie indeksy to polecam obczaić Citka NP4020-51A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.