Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

lcoolmarko85

Prośba o pomc

Rekomendowane odpowiedzi

Z wielką przykrością chciałbym zgłosić, że na forum panuje kolejny nieuczciwy kolega.

 

 

Osoba ta wystawiła na sprzedaż w dziale nie zegarkowym, aparat Sony A7r. Po rozmowie telefonicznej ustaliliśmy cenę i dogadaliśmy szczegóły.
Forumowicz wysłał mi aparat, ale nie dołączył do niego rzeczy, które były w aukcji:

 

1. Oryginalny skórzany pokrowiec do Sony. O wartości 599zł
2. 2 oryginalna bateria o wartości 199zł

Tych rzeczy nie dodał.

 

Oczywiście kontaktowałem się z nim telefonicznie, zarzekał się, że zapomniał bo robił wszystko w pośpiechu. Ostatnia rozmowa telefoniczna odbyła się 19 Sierpnia, później przestał odbierać telefony, nie odpisuje na prywatne wiadomości (nie logował się od 17 Sierpnia na forum).

 

Jestem bardzo zdenerwowany tą zaistniałą sytuacją, zawsze miałem ogromne zaufanie do forumowiczów, nigdy nie zostałem oszukany, a o tym przypadku nie wiem co mam myśleć. Niestety osobiście nie mogę się do tego Pana pofatygować, jestem osobą niepełnosprawną i nawet jakbym przyjechał do Łodzi, to z auta o własnych siłach nie wyjdę;(
Podczas rozmowy z forumowiczem, mówił że jest fotografem i ma swoje studio. Szukałem w internecie, nie znalazłem takiego osobnika… No cóż pomyślałem, że nie ma swojej strony internetowej, bądź jest wolnym strzelcem.

Kolega miał dużą wiedzę w dziedzinie fotografii. Na każde pytanie odpowiadał bez najmniejszych problemów, doradzał jakie jeszcze można obiektywy podczepiać. Absolutnie nie spodziewałem się takiego obrotu sprawy.

 

Jestem człowiekiem przesądnym i wierze w różne przypadki losowe. Ale nawet jak coś się stało, a dzwoniłem po 5 razy plus smsy, to nawet żona może się zainteresować.

 

Tutaj załączam opis jego aukcji w dziale Sprzedam-Poszukuję-Oferty niezegarkowe

SONY A7R czyli wilk w owczej skórze czyli pełnoklatkowy apart SONY A7R. Dla mniej zorientowanych w skrócie: ta sama matryca co w rewelacyjnym Nikonie 800/810 36 mln pix. Jakość obrazu z tej matrycy wdg serwisu dxomark.com plasuje się na 3 miejscu wśród wszystkich testowanych aparatów (1 i 2 miejsca wspomniane wcześniej Nikony 810 i 800). Porównanie do wglądu tutaj: <a href="">http://www.dxomark.c...ce=0,45200</a>.Aparat kupiony jako awaryjny, gdyby mój Nikon zawiódł w czasie zlecenia, ale Nikon zawieść nie chce a noszenie dwóch oddzielnych systemów z różnymi obiektywami jest trochę uciążliwe na codzień. Aparat wizualnie jest nowy, mechanicznie zrobiłem nim jedynie kilka testów w studiu (jakość zdjęć jest niesamowita).

Pełen komplet sklepowy z pudełkiem i dowodem zakupu (gwarancja na 24 miesiące), pasek nigdy nie podpinany, akumulator nie ładowany. Dodatkowo nowy, nie używany i oryginalny futerał <a>(http://www.sony.pl/e...-paski/lcs-elca)</a> (kosztował 599 zł) oraz również nowy dodatkowy, oryginalny akumulator (kosztował 199 zł). Aparat najtaniej na Ceneo w tej chwili zaczyna się od 7199 zł)

 

Bardzo proszę o pomoc osoby, które mieszkają w Łodzi, bądź okolicach.

Wszelkie informacje podam w wiadomościach prywatnych dla osoby, która zechce mi pomóc.

 

Pozdrawiam,

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osoba ta występuje pod nickiem @tothemax

Mieszka w Łodzi. Imię i Nazwisko podam osobie, która zechce mi pomóc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech ktoś z Łodzi podejdzie do niego.

Może jest chory / ma urlop / miał wypadek ?


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś chce pomóc w wyjaśnieniu sytuacji prosimy o kontakt przez PW.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Operacja zakończona pełnym sukcesem.

Wszystkim serdecznie dziękujemy. :)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.