Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ch24.pl

ZEGAREK ROKU 2015

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście, jak co roku, zapraszamy i zachęcamy do głosowania. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rozumiem tylko wg jakich kategorii mozna rozpatrywac zegarek roku?

Wg popularnosci sprzedanych egzemplarzy czy np. swiadomosci wyboru? Zegarek roku, to wg mnie zegarek o ktorym sie najczesciej mowi, najwiecej sprzedaje czy chocby jest nowy i jako nowosc moze spelniac miano zegarka roku pod katem chocby innowacyjnosci. A tak, to tylko glosowanie dla samego glosowania na zegarki, ktore zostaly wybrane... no wlasnie jak - przypadkowo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok - ja to rozumiem, tylko dla mnie to taka sama "zabawa", jak z tworzeniem piramidy prestizu. Chodzi mi o to, ze do takiego przedsiewziecia powinna byc okreslona jedna konkretna cecha, wtedy nie byloby takich rozbieznosci w analizowaniu. Np. jesli bierzemy innowacyjnosc - to ok, jesli zas stawiamy na popularnosc zakupu, to tez rozumiem, a tutaj chyba jest wszystkiego po trochu i mnie osobiscie trudno oddac glos, aby byc ze soba szczerym w wyborze i musialbym kierowac sie najczesciej marką badz wygladem :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi się podobają takie zabawy, nie był bym rodowitym tubylcem, jak bym jednak nie pomarudził, a wiecie jak się dziwnie czułem głosując na eternę a olewając patka czy vacherona?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Magik.

Ja zagłosuję na Audemars Piguet Royal Oak Acoustic Research. Genialny zegar. Jeżeli Chronos24 nie doceni (choćby wyróżnieniem) dzieła będącego efektem 8 lat pracy Audemars Piguet R&P w trakcie których dopracowano się kilku patentów, to będę negatywnie zaskoczony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mariusz, w zasadzie to już docenił. Spośród 151 zgłoszonych zegarków, Royal Oak Acoustic Research znalazł się w gronie 31 nominowanych :)


"Miłownik dokładnego zegarka, to jest dobrego chronometru..."

pozdrowienia, Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nuuuda, szczególnie w kategorii klasycznych.

Mam wrażenie, że kręcicie się ciągle wśród kilku(nastu) marek.

Może warto podnieść głowy i rozglądnąć się dookoła?

 

Wśród zgłoszonych w kategorii "klasyczny" były m.in takie propozycje jak De Grisogono New Retro, kieszonkowy Erwin Sattler z antycznym kalibrem Minervy, Leroy Chronomètre à Tourbillon, MeisterSinger Circularis, Sarpaneva Korona K0 Northern Lights, Seiko Grand Seiko „Diashock” czy Urban Jürgensen Lever 1140 (wybrane miniatury poniżej).

Nie znalazły wystarczającego uznania aby otrzymać punktowy awans do nominowanych.

 

DG_new_retro_0196_570.jpg

 

l_leroy_osmior_chronometre_tourbillon.jp

 

Sarpaneva_Korona_K0_Northern_Lights_2.jp

 

taschenuhr_rueckseite_aufholz_4c.jpg

 

Urban_Jurgensen_1140_L_WG.jpg


"Miłownik dokładnego zegarka, to jest dobrego chronometru..."

pozdrowienia, Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do końca roku jeszcze cztery miesiące być może jakieś nowego kandydatury.

a tym czasem głos na rolex yacht master. cel za najbliższe pięć lat :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.