Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

leszczy

Seiko SRP667K1 - warto ?

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Jak dotąd tylko czytałem forum i dojrzałem do zakupu "prawdziwego" zegarka. Pod uwagę biorę dwa modele Seiko:

 

SRP667K1

SKX007J

 

Pierwszy kusi dużym rozmiarem koperty bo mam ponad 190 cm wzrostu i nadgarstek ok 19-20 cm a drugi to prawdziwy klasyk tyle że jednak nieco mniejszy.

 

W związku z tym mam dylemat czy brać coś mniej popularnego i nie do końca sprawdzonego, bo na forum nic nie znalazłem, czy jednak postawić na SKX007j?

 

Z góry dzięki za pomoc i opinie.

Wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten orient ma dla mnie tylko jedna małą wadę. Logo zupełnie nie trafia w moją estetykę i gust. Wiem, że to dziwne ale tak mam niestety :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz skx to klasyk, a tamten zawsze będzie "5".


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz Dąbrowski

SKX po raz drugi. Chyba, że masz większy budżet, to jakiś Shogun albo Tuna też są ciekawe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skx007 będzie lepszym wyborem w tym wypadku, możesz jeszcze zerknąć na seiko monster albo jeśli zwiększysz budżet to zainteresuj się seiko sumo, który ma większą kopertę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monster mi się niezbyt widzi, a i budżetu też nie chcę naciągać. Na codzień noszę gshocka i trochę się boję, że skx zniknie mi na ręku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monster mi się niezbyt widzi, a i budżetu też nie chcę naciągać. Na codzień noszę gshocka i trochę się boję, że skx zniknie mi na ręku...

Uważam że skx będzie dla ciebie za mały -absolutne minimum przy duzym nadgarstku wg. mnie to ok.44-45mm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba jednak postawie na big mako tylko mam pytanie bo na różnych stronach były wymiary koperty od 43.5 do 48mm i juz zgłupiałem. Konkretnie chodzi o model ORIENT FEM75001B6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na różnych stronach były wymiary koperty od 43.5 do 48mm

Big Mako ma średnicę koperty 44.5mm a z koronką 48mm stąd rozbieżność ;)

Polecane sklepy to: 

https://www.schoeneuhren.de/uhren-nach-marken/orient-uhren/professional-diver/orient-deep-neue-version-schwarz-stahlband-cem75001b6/a-435/

http://www.orientuhren.de/product_info.php?products_id=175&osCsid=6tfusa0pl0c1c6kqv8evm0a911

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Glos na SKX007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dingo

Też wybrał bym 007 i raczej szedł w kierunku seiko  <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.