Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

krystianch

Czy znacie jakiś odpowiednik? Zedjęcia

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

Chciałbym poprosić Was o podpowiedź w sprawie dostępnego w PL odpowiednika zegarków wymienionych poniżej. Konieczne dla mnie jest zachowanie wizualności zegarka, gdyż bardzo mi podszedł po przymiarce w sklepie Longines ale to niestety dla mnie obecnie nieosiągalny pułap cenowy, a poniżej piszę co dla mnie jest ważne przy odpowiedniku:

1. kształ to kwadrat z zaokrąglonymi narożnikami

2. wielkość nie więcej niż 40x40 gdyż mój nadgarstek w obwodzie to 15cm i większe zegarki wyglądają źle (pasek się chowa)

3. cena max 2000 zł

4. mechanizm w tym wypadku bez znaczenia

5. nowy lub używany bez znaczenia

 

Wstawiam poniżej oryginały:

1. TAG Canaro (wada - cena ;)

Heuer-Camaro-Rally-strap-Monochrome-10.j

 

 

2. Longines Heritage (wada j/w)

L2-791-4-72-0_300x400.jpg

 

3. Junghans 1972 (zbyt duży po przymiarce 44x44mm

041_4261.00.png

4. Lemans Lugano (40x40mm ale niestety niedostępny)

 

jacques_lemans_lugano_1_1415f.jpg

 

Z góry bardzo dziękuję za sugestiei podpowiedzi

Krystian

post-31527-0-98050900-1441218560_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za propozycje. Oczywiście zegarek nie musi być produkowany w PL, może być dostępny w sprzedaży w PL :-)

 

Co do Gerlach'a to jest rewelacyjny lecz niestety tak duży wymiarowo jak Junghans, podobnie jak Vratislavia. Wiem, że 40mm od 42 dużo się nie różni ale u mnie wygląda to już strasznie, ta 40tk'a to taki max. Zazwyczaj noszę max do 38mm mam poprostu koszmarnie wąskie nadgarstki co mnie ogranicza w tych zegarkowych fantazjach :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vratislavia jest mała

on a jest 42x46 czyli bez uszu 42x42, ja szukam czegoś do 40 gdyż przy 42 pasek schodzi mi już pionowo, a nawet pod skosem pod nadgarstek chowając się pod zegarkiem :-/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

46 mm to według mnie dlugoś koperty już z uszami co jest b. mało. Szerokośc może i 42 le jedynie w najszerszym miejscu a poniewaz koperta nie jest kwadratowa a w ksztalcie tonneau to przy uszach jest zdecydowanie węższa.  Mam kostke CR ktora ma 40x40 i na ręku jest większa niż ta Vratislavia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy coś w poduszkę (kwadrat) możecie poleci? Gdyż te PL to bardziej w beczki idą. Wolałbym zdecydowanie cos w proporcji 1:1 :-)

 

Dziękuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.